Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
co do starszego asystenta na pewno nie 10 lat stażu i nie aż 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kr zbiera haki na kadre zarzadzajaca zeby sklepy obstawic rodzinka , zwalnia za nic a sam robi przekrety. Juz się zaczynają zwolnienie wsrod zastępcow a po swietach bedą kierownicy. warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak moze regionalny sprawdzić grafik jak on sie w ciągu miesiąca zmienia 100 razy a region ma pokazany pierwszy każdy tu szarego pracownika ma daleko gdzieś cięcie godzin odbija się tylko na tych o najwięcej pracują ,kierowniczka tylko grafik zmienia i tnie.mam pytania w jakim regionie jest już stanowisko starszy asystent ma jakaś z was takie stanowisko bo ja mam ponad 10 lat pracy na tym stanowisku i stawkę jednakową ze wszystkimi asystentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że nie wszystko publikują co sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.03 święta prawda powinni jakoś docenić starych pracowników którzy wszystko zrobią zanim pomyśli o tym kierownik ,bynajmniej tak jest u mnie na sklepie,a mimo to stawka taka sama jak ten co jeszcze długo musi się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przypadku starszego asystenta staż nie ma znaczenia, wybiera go KR z KS i nie wszędzie musi być, czyli będzie mała na którym sklepie, stawka godzinowa podobno taka, jak asystenta, ale jakaś tam różnica w premiach ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Częstochowie na starym mieście zamknięcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossmannka123
sklep sto km od Wawy asystent stawka za godz 16,90 brutto, kasjer 15,20 brutto, kierownicy dostali podwyżkę w premiach. sklep z obrotem 400 tys to kierownicy mają 1050 zł brutto co trzy miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co chodzi z wpisywaniem twojej pracy w danym dniu do komputera w biurze. Chodzi mi o to, że jak cos zrobisz źle lub czegos nie zrobisz to ks musi to wpisac w biurze do komputera i potem wysyłane jest gdzies dalej. Osoba, ktora zbierze najwiecej takich uwag jest zwalniana lub zabierana jest premia. Jest to podobno cos nowego co wymyslil nasz kochany Ssman. Czyli nie ma notatek tylko takie coś. Cos moze ktos wie wiecej na ten temat to niech napisze. Za bardzo nie wiem o co chodzi, ale domyslam sie , że jest coraz gorzej a nawet tragiczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do podwyżek u nas kazdy kasjer ma taka sana stawkę bez względu na to ile pracuje. Totalnie bez sensu, jest to cholernie nie sprawiedliwe. Asystenci tez jadą wszyscy na tej samej czy zapieprzaja czy sie obijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też cięcie godzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mi ktoś napisać czy u was jest stanowisko starszy asystent ,bo w tych postach nie ma żadnych konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowisko starszy asystent nie ma nic wspólnego z tym jaki sie ma staż pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ktorej procedurze badz regulaminie napisane jest ze matki w wyborze terminu urlopu maja pierszenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapolka123
ja mam dziecko a urlopy bierzemy tak, że co roku inne osoby mają urlop w okresie wakacyjnym. kwestia dogadania się i życzliwości. ktoś kto nie ma dzieci ma takie same prawo do urlopu jak mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogą mieć matki z dzieckiem pierwszeństwa z wyborem urlopu ponieważ jest to dyskryminacja osób bezdzietnych!! Jest to kwestia dogadania się w zespole. U nas nikt nie ma 2 tyg.w lipcu sierpniu ponieważ wszystkie chcemy wolne w tych miesiącach i dzielimy się po tyg.z dwoma weekendami. U nas też cięcia godzin i zmiany w grafiku non stop, kazanie bez umowy i bez grafiku, zostawać w pracy już tydzień przed inwentaryzacja na dodatkowe godziny by przygotowac wszystko,czyli znowu łamanie KP. Co roku to samo...ah. niech coś w końcu komuś w tych dodatkowych godzinach się stanie....niech poniosą odpowiedzialność za to. Ja mogę zostać ale chcę być w tych godzinach ubezpieczona. A nie umowę podpisze dopiero w pt.a pracuje dodatkowo w poniedziałek i czwartek...tak o na czarno. Brawo prezesie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy może mi ktoś powiedzieć, czy będą jakieś dostawy innych ozdób świątecznych niż te, które są teraz i czy będą na koniec wyprzedaże tych ozdób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łamanie kodeksu pracy przez pracodawce można do pip-u zgłosić, jeśli wpłynie mnóstwo skarg to może coś z tym zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprzedaze beda a dostawy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma prawo do urlopu w wakacje, a nie skomlec, bo dziecko mam, bo wakacje itd. Bez przesady. Ja przez dwa lata nie mialam urlopu w wakacje 2 tyg tylko mialy caly czas te same osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 7.51. No niby tak, ale jak Ty bedziesz np. w ciąży weźmy 3 mies. to będziesz tak samo dźwigała kuwety jak te matki co mają dzieci. Ja sprawiedliwie to sprawiedliwie. Jak wrócisz do pracy po macierzynskim to nie ma, że brak nocek bo małe dziecko. Równo zasuwasz na nocce jak te matki co mają dzieci. Jak dziecko małe zachoruje to nie ma , zę zwolnienie ....Jak Ty bedziesz miała dziecko w wieku np. 10 lat i bedziesz chciała gdzies razem wyjechac raz na rok ,RAZ NA ROK to wtedy egoisci zrozumieją (lub nie) ze tym "głupim"matkom warto udostępnić te głupie 2 mies. Ale są tacy ludzie co Ty "droga"koleżanko co nie weźmie w czerwcu urlopu gdyby było ( a jest często) 30 stopni C , ale po złości tym matkom , choćby padał deszcz weźmie w lipcu lub w sierpniu. U mnie na sklepie np. jest wojna o urlopy we wrzesniu. Trzeba trochę myśleć o innych a nie tylko o sobie bo ludzie są wobec siebie coraz gorsi jak w obozie hitlerowskim zaczyna się robić. Sprzedajemy się, kablujemy...i co z tego mamy??? Premię, nagrodę, wycieczkę na Hawaje? Cieszę się, że ja mogę sobie spojrzeć w lustro i powiedzieć.."No Baśka, jesteś o'k. Nie kablujesz, pomagasz tym co mają gorsze dni, tak trzeba" A Ty...nie pluj na lustro bo ślina z jadem je zbije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest dziewczyny jak sie w szwabskiej firmie tyra.a wszyscy regionalni to hitlerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile czeka się na wypłatę pieniędzy z Warty,jeśli wniosek poszedł przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobalt
Ja czekalam na pieniadze z Wart do tygodnia od dnia wyslania wniosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś zgadzam się z Tobą! Ja chętnie wzięłabym urlop maj/czerwiec lub wrzesień - ale niestety dziecko w szkole.... jest ciepło, taniej i mniej tłoków.... więc uważam, że niestety ale mamy z dziećmi szkolnymi powinny mieć możliwość urlopu w tym okresie... a jak się nie dogadamy to każda będzie miało po tyg:) i tyle w temacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy może któraś napisać w jakim okresie trzeba pracować aby dostać premie inwentaryzacyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy starszy asystent ma większą stawkę niż reszta asystentek?czy ma więcej obowiązków??było jskies pismo w ogóle które określa zostanie starszym asystentem?w każdym ma być takie stanowisko???odpowiedzcie proszę normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moglby ktos napisac w jakim okresie trzeba pracowac zeby dostac premie inwentaryzacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze i panienki powinny miec mniej godzin, bo kolezanki maja dziecko? A kogo to obchodzi. Kazdy chce zarobic i kazdy chce miec urlop wtedy jak mu pasuje. Raz jedna raz druga a nie rok w rok maja brac matki z dziecmi, a ja mam brac majowe albo wrzesniowe urlopy. Kiedys tak samo byscie powiedzialy. Urlop bez patrzenia czy panna czy matka. A teraz mamusia to musi miec urlop. Nie nie musi. Zastanowcie sie co gadacie, za robote sie wezcie, a nie za wylewanie swoich zali na internecie. Zwierzaki same sie nie zrobia. A papier schodzi moment. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tygodniu mialam pieniądze jak poszło pocztą,ale przez internet nie jest szybciej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×