Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
mieszkam w małej miejscowości, przedszkole jest zamknięte w lipcu i sierpniu, dlatego zależy mi na urlopie w tym okresie, bo nie mam z kim zostawić dziecka, gdyby potrafiło się samo sobą zając, nie żebrałabym o urlop w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej w jakim rejonie lub sklepie w Warszawie dla kasjera jest stawka najwyższa z widełek 19 zł brutto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nie jest szybciej trochę z tą wypłatą jak przez internet się wniosek puści do Warty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jak będę miała małe dziecko to nie będę chodziła na nocki ponieważ mam do tego prawo!! A Ty matko z dzieckiem niestety nie masz prawa brać urlop lipiec sierpień żaden kodeks nie stoi po Twojej stronie. I ja uważam że to jest sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile godzin jestescie maksymalnie w pracy? U nas ostatnio bez zgody regionalnego mamy po 11h albo i 12h i dowiadujesz sie o tym z dnia na dzien. Albo nakazuja wylogowac sie i pracowac bez logowania bo godzin nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionalni nie sprawdzaja grafiku, kierownicy robia co chca. Na śląsku zmiany po 11h to norma, nawet na niskoobrotowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z warty dostałam po ok 2 dniach od złożenia. Szybciej były pieniądze na koncie niż decyzja listownie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym polega stanowisko starszego asystenta???bo tak naprawdę nikt konkretnie nie napisał !ms wyższą stawkę?więcej obowiązków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość202020
starszy asystent , wybierany przez KS i Kr. stanowisko uznanio2we a nie stażowe. Jest to asystent który ma największe kompetencje. Tylko na sklepach wysykoobrotowych. Stawka taka sama jak inni asystenci, tylko o 100 zł brutto większa premia regulaminowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w ciągu wakacji może pójść na urlop max 5 osób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem jak prezes czy region zgadza się na to że my pracujemy bez logowania przed inwentaryzacja! !! Powtarzam inwent w sobotę, umowa od piątku a my w całym tygodniu mamy rozpisane godziny dodatkowe by przygotowac wszystko. To jest nielegalne. Coś się stanie, ktoś spadnie z drabiny złamie rękę i co? ? Jak mógł być w pracy skoro nie jest w grafiku?? A jaK trafię do szpitala i nie będę na inwent. To kto mi zapłacić za te godziny co byłam? ? Skoro umowy nie podpisałam? Taka duża firma a tak jawnie łamie prawo i dopuszcza sie takich zaniedban..Kierowniczki co tak robią powinny być zwalniane. Gdzie mogę to zgłosić? kto ma emila do prezesa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, mam pytanko. ile najdłużej można czekać na otwarcie sklepu do którego zostałam zatrudniona a jeszcze się nie otworzył? Czekam już pół roku na innym sklepie, raz na jednym raz na drugim a raz na piątym. Ciągle jestem w rozjazdach i nie na to się decydowałam idąc na rozmowę. Czy sklep może otwierać się przez nawet rok? Ja naprawdę myślałam że to kwestia przeszkolenia i się otworzy, tak zapewniono na rozmowie o pracę. A tu czekam w pięciu miejscach naraz. To jakaś masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossmann zwalnia dobrych starych pracownikow pod byle pretekstem ,zeby zastapic stary model mlodymi siksami ktore nie maja wogole pojecia o pracy.pozwalniajciie wszystkich to zobaczymy kto wam bedzie robil.ile mozna pracowac za kogos zatrudnionego po znajomosci ktory nic nie musi i wszystko mu wolno bo to przydupas lub rodzinka regionalnej.dzieje sie bardzo zle i nie zapowiada na poprawe.w tej firmie czlowiek nie jest czlowiekiem dla drugiego tylko wrogiem na dodateg udajacym przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO gość Do 7.51. " No niby tak, ale jak Ty bedziesz np. w ciąży weźmy 3 mies. to będziesz tak samo dźwigała kuwety jak te matki co mają dzieci. Ja sprawiedliwie to sprawiedliwie. Jak wrócisz do pracy po macierzynskim to nie ma, że brak nocek bo małe dziecko. Równo zasuwasz na nocce jak te matki co mają dzieci. Jak dziecko małe zachoruje to nie ma , zę zwolnienie" akurat wszystko powyższe reguluje prawo pracy, więc nie będzie tak jak piszesz, nie będzie dźwigała, nie musi godzić się na nocki przy dziecku do 4 roku życia, należy jej się zwolnienie lekarskie na chore dziecko - odsyłam Cię do KP, ustaw i rozporządzeń. A pierwszeństwo dla matek w udzielaniu urlopów latem nie jest nigdzie uregulowane żadnym przepisem prawa, a wręcz jest to łamanie przepisów, bo jest to m.on. dyskryminacja osób bezdzietnych i nierówne traktowanie pracowników, więc nie radzę się mądrzyć, bo nie masz racji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Jestem na L4 ciążowym. Dziewczyny w pracy już wypełniały wnioski o pieniądze na święta. A mi powiedziała,że mam wysłać maila moimi danymi i mi przyślą wniosek na maila. Wysłałam w tamtym tygodniu i cisza. Zero odpowiedzi. Jest któraś z Was w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakiego mejla wyslalas? Moze na zlego... mi przyszla odpowiedz z wnioskiem od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o zatrudnianiu kierowników czy zca kierownika z ulicy. Dla mnie jakaś paranoja jestem kierownikiem w warszawie a regionalna nie awansuje żadnej asystentki tylko zatrudnia mi zca z ulicy . Fajna laska ale co z tego jak ona potrzebuje 5-8 miesięcy na ogarnięcie wszystkiego po 2 miesiącach to ona jest niezłym kasjer em albo kiepskim asystentem . Jaki to cel takich praktyk przecież moi wszyscy asystenci wiedzą więcej o 150 %niż ta nowa osoba. Ile czasu trzeba aby ona się wdrożyła......ile czasu sklep traci na szkolenia i wdrażania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas teraz szkoli się nowy kierownik ------bezsensu ja jako kasjer wiem więcej. Wychodzi na to ze to znajomi regionalnych . Rodzinkę wciskają do rossmanna. A tu człowieku haruj i się mecz . U nas tez za darmo pracujemy. Inwentaryzacja to śmiech w Rossmannie?praca za darmo bo tak trzeba . Regionalna nic nie widzi albo nie chce bo przecież też jej zależy na dobrym wyniku pewnie też ma premie . Pozdrawiam zapracowany region 48.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inwentaryzacja powinna być jakoś podzielona poza wydajnością normalnie na stawce godzinowej wtedy jazdy by z chęcią pracował i nie narzekał. Współczuję nowego kierownika wiem coś o tym masakra po 6 miesiącach nawet moon foody na święta nie umie wystawić. Nie ma pojęcia o wielu rzeczach . Fajna kobieta z niej ale kierownik oooo o nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałam to na ten adres izabelawoznicka@rossmann.com.pl podała mi go kiero a Ty a jakiego maila? ten sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej korporacji jest coraz gorzej . Rossmann kopie sobie dołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z-cę z zewnątrz i jest super. Ogarnęła dziewczyna temat a czasami jest potrzebna nowa krew:) i energia... ja jestem zadowolona... poprzedni to był leń i pierwsza pod wyjściem do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomiedzy imieniem i nazwiskiem powinien byc podkreslnik: izabela_woznicka . Czyli zle Ci podala :/ teraz na Twoim miejscu bym tam po prostu zadzwonila co masz zrobic no bo czas byl do 15go przeciez :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tutaj masz namiary do tej Pani jak bys zdecydowala sie zadzwonic :) Izabela Woźnicka Kierownik Sekcji Socjalnej Dział Rekrutacji i Szkoleń tel.: +4842 6139525 tel. kom.: +48 691521045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko ja mam takie wrażenie,że sklepy wysoko obrotowe mają od firmy największe profity,ostatnio nowe stanowisko pracy.A co że sklepami nisko obrotowymi?? Kawki tylko spijamy czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kurde świetnie! Jutro ide do kiero że złego maila mi dała.... Dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałaś na zły adres, między imieniem a nazwiskiem powinien być podkreslnik taki znak "_" termin składania wniosków minął dzisiaj, wiec pewnie w grudniu juz kasy nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu...obawiam się że już nic możesz nie zdziałać w kwestii dofinansowania. Najpóźniej do dziś wypełniony wniosek miał znaleźć się w centrali. W ogóle nawet nie wiadomo jakie pieniadze mają być przeznaczone w tym roku dla pracownika. Czy wszyscy je dostaną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy któraś z Was musiała zanieść do poprawy l4 ? I czy dostalyscie w związku z tym mniejsze pieniądze? Odeslalam poprawione zwolnienie a nie dostałam pieniędzy za czas obejmujący to zwolnienie. Czy pieniądze wypłaca dopiero z następna pensja ? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szokkk
Do 18:15 'Droga' koleżanko..jadem to ty pluje narzucając swoje zdanie na temat urlopów w wakacje bo TY masz dziecko. Widziś...nie jesteś sama patrząc w lustro i mówiąc ze jesteś OK..a ja osobiście nie mam problemów aby brać urlop w czerwcu bo nie raz i nie dwa miałam w tymże okresie urlop a kwestia możliwości wyboru urlopu w lipcu i sierpniu nie jest wyborem złośliwym..nie mierz innych swoja miarą. I do 16:09 Dzięki za poparcie bo nie mowie tu tylko o sobie, ale ogólnie o nas wszystkich pracownikach Rossmanna. Bo w ogóle nie późno być takich problemów. I każdy opinie mieć realną możliwość wziąć urlop wtedy kiedy potrzebuje, a nie kosztem kogoś. :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×