Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Niestety praca za darmo przygotowania do inwentaryzacji jest od wielu lat , wyzysk czlowieka za darmo , kilka dni po kilka godzin i jeszcze inwentaryzacja kolo 12nastu godzin. Jestesmy murzynami ktorzy pracuja na czarno i prawie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra .ale jakie obowiązki ma ten starszy asystent?za cos ma mię większą tą premie regulaminową o 100zł????????bo u nas została dziewczyna która ani nie jest starsza stażem ani nie ma większych kompetencji.wręcz przeciwnie -to największy leser ba sklepie i zielonego pojęcia o niczym nie ma.wyróżnia sie tylko tym ze jest dupolizem i tyle.to takich ludzi w firmie sie docenia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sklep jest informowany o wizycie tajemniczego klienta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie moze ktos sie orientuję czy jeśli złoże dzis wypowiedzenie to czy przepadnie mi ewentualna premia inwentaryzacyjna i kasa na swieta?dziękuję z góry za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy by ktoś z prawników napisał pismo..lub ktoś z góry do wszystkich kierowników placówek, taki aneks do procedury inwentaryzacyjnej że godziny umowy na zlecenie/ o dzieło/ obowiązują od podpisania umowy i że jest zakaz w innych dniach bez umowy pracować! !!chyba że są to godziny grafikowe! ! Jak można tak jawnie łamać prawo!! Taka duża firma a takie zaniedbania!!! I zero odzewu z centrali! Ja właśnie siedzę w pracy bez umowy i bez logowania bo w pt.podpisze umowę, a magazyn przygotować trzeba. Ciekawe jak wysoka kara za to jest...kierownik powinien być zwolniony!!! Po co tyle pododdziałów w tej firmie jak i tak nic nie jest dopilnowane, samowolka kierownikow i regionalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze co do tej inwentaryzacji to nie chodzi o kasę..Tylko o to by nie łamano KP . Bo ja mogę pracować i 20 h za 80 zł brutto ale legalnie!!! A nie na czarno. No ludzie tak nie można robić. Proszę sprawdzić poprzez swoich regionalnych czy rewizorow gdzie dzisiaj i jutro tak właśnie pracują. .i zrobić z tym porządek!! Mam ochotę napisać do jakiejś gazety albo tv że tak nas Rossmann wykorzystuje..zmusza do pracy na czarno..bo nasza kierowniczka twierdzi że takie ma polecenie służbowe i że zawsze tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freedom1000
Dziewczyny naprawdę spróbujcie znaleźć inna pracę. Nerwicy się w tej chorej pracy można nabawić i zrytego zdrowia. Ja pracując teraz już gdzie indziej zauważam z perspektywy czasu jaka ta praca była toksyczna. Oczywiście w nowej pracy miałam poczucie, że ciągle nie robię wszystkiego wystarczająco szybko, na przerwę jak wychodziłam to jadłam z prędkością światła i już biegłam do moich obowiązków. W końcu koleżanki z mojego pokoju powiedziały, że mam dziwne nawyki i dosłownie przejawiam syndromy osoby na której była stosowana przemoc psychiczna. W końcu powiedziałam sobie STOP przecież nie ma mnie już w tym kieracie, mogę się spokojnie najeść i wykonać swoje obowiązki bez ciągłego dręczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Ale ta kafeteria ma opóźnienie w dodawaniu postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wiecie może czy podwyżki, które teraz były należą się też osobom na l4 lub macierzyńskim??Koleżanki z pracy dostały aneksy a ja jestem na l4 w ciąży i nie otrzymałam. A pamiętam, że w pierwszej ciąży jak były podwyżki to otrzymałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobalt
A co Ci z tego aneksu z podwyżka skoro jestes na l4 a potem na macierzynskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżkami nie są objęte osoby które są na dłuższym l4,na urlopie wychowawczym,na urlopie bezpłatnym.W pracy nie ma was fizycznie.Jak wrócicie to zapewne zostaniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobalt
Odnosnie poprawianego L4, to raz mialam sytuacje, ze zwolnienie nie doszlo na czas do centrali, wtedy dostalam tylko wyplate za polowe miesiaca. (Do polowy mialalam poprzednie ) W momencie kiedy zwolnienie dotarlo do sklepu zaraz otrzymalam reszte wynagrodzenia, nie musialam czekac do nastepnej wyplaty. Mysle ze w Twoim przypadku powinno byc podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem na etapie szukania nowej pracy, jestem wieloletnim pracownikiem ale mam już dość i ostatnie sytuacje zdemotywowały mnie już zupełnie. Niestety premii w grudniu nie dostaniesz jak będziesz na wypowiedzeniu, też się z tym liczę jak dostanę tę pracę o którą się staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem na etapie szukania nowej pracy, jestem wieloletnim pracownikiem ale mam już dość i ostatnie sytuacje zdemotywowały mnie już zupełnie. Niestety premii w grudniu nie dostaniesz jak będziesz na wypowiedzeniu, też się z tym liczę jak dostanę tę pracę o którą się staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze kafeteria ma taki zaplon bo za duzo stron ma juz nasze forum :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:29 Brawo Ty :) tez wiele lat pracuję i w sumie dopiero teraz odczuwam juz przesyt...chciałabym aby znalezienie nowej lepszej pracy było takie proste jak się mówi...czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca poza grafikiem w sklepie pod Warszawą w którym mamy inwentaryzacje w niedziele . . Kierowniczkę z zadupia przenieśli i zachowuje się jak na wsi by swojej była . W sobotę zaplanowała nam po 14 godzin pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim wysokoobrotowym sklepie , przyznali dzisiaj nowe stanowisko starszy asystent , dostała go kolezanka , ktora jest osoba ktora wykonuje zadania i sugestie z-cy kierownika , bo u mnie w sklepi zazadza z-ca jego zdanie jest najwazniejsze , kierowniczka jedynia wyraza ryk aprobaty . starszy asystent dostał cały etat , i juz wiadomo , ze nie moze pracowac dłuzej niz 8h , zaraz odejda dostawy noce przy 9 tonach załadunku , potem kolejno odejda weekendy , bo nie bedzie kiedy jej tego oddac , ,,,, tak wiem , ze mozna grafik ułozyc logicznie , ze i starszy i kierownik i z-ca sklepu mogliby chodzic na nocki ,,, ale u nas to nie działa.. chciałabym jedynie napisac , ze w moim sklepie , a własciwie w moim zakladzie pracy ( nie przywizujmy sie tak do nazwy moj sklep ) kolezanki juz dzisiaj zglosily kierowniczce , ze i one nie chca pracowac dłuzej niz 8h ,,,, bo one po 8h wychodza do domu , majac stałe godziny pracy , a TY -ja zostajemy i pracujemy , zeby one mogły jutro przyjsc i znow sie cieszyc , ze robotnik zostaje jak mu powiedza , amy osobe na 1/2 etatu , i ona zgosiła , ze jej tak tez bedzie lepiej , bo chce rozpoczac staz w innej firmie , ,,, te ktore maja dodatek 500+ , zrezygnowały z czesci nadgodzin , bo przekrocza trzeba sie nad tym zastanowic , ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do KR w lubuskim prosze egzekfowac karty rownego traktowania , prosze ja chociaz wyrywkowo analizowc , ks i jego z-ca powinni byc na przeciwnych zmianach , nie powinni miec w tym samym czasie wolnego , a skora moga i sklep sie nie zawali to po co etat z-cy skoro mamy asystentow wekend 1 maja pracujacy ( a wlasciwie tylko sobota )i wyłacznie na 1 zmiane i bywa , ze wlasnie w ten dzien odbieraja sobie godziny ., przeciez sie nie loguja . oszukuja Pana , a innych tym zachowaniem lekcewaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:29. Ja też pracuje już kilka dobrych lat i też szukam pracy . Ja dostałam prezent w postaci zabrania premii za miesiąc listopad , były podwyżki to teraz Firma musi znaleźć oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej karierze w ross , tez kiedys bylam pozbawiona premii , poniewaz sklep w miesiacu mial 1060 likwidacji towaru , z powodu uszkodzen i spozywki , ktorej nikt nie zechciał kupic po przecenie . kiedy zobaczyłam na kwitku , ze owej premii nie posiadam , zapytała ks o co chodzi , odpowiedzila , ze powinnismy brac wieksza odpowiedzialosc , na moje kolejne pytanie ,(((( ze jak nie ma strat , to nie przyznaje mi premii , ze jest ok ))) nie uzyskałam juz odp ,,,,,,, nie wiem jak to jest skoro my mamy odpowiedzialnosc materialona , ktora podpisujemy ,,,,, rozliczni jestesmy z wyniku inwentaryzacyjnego , a kolejno za kazdy m-c , jestesmy w 1 progu , dostaja wszyscy , w drugim progu to samo zas w 3 nikt , bo to oznacza duze uchylenia ,,,, skoro mi zabrala za LT , to ja po czesci biore wynik na siebie ,,, bo pokrywam jakis % strat , a tak swoja drogo ciekawe ile jest takich zabranych premii ,,,,,,, zabieraja premie , powinny uzasadnic na pismi , powinnismy podpisywac nazwiskiem , bo ja nie wiem co przedstawila ,jak uzasadnione to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12:45 kr maja inne zadania , kr owszem sprawdza sklep pod wzgledem sprzedazy obrotu , obsługi klienta , ale przede wszytkim cyfryyyyyyyyyyy. kr zna Twoje imie tylko dlatego , ze masz identyfikator zadaj sobie sama pytanie , czy kr pyta czy bylas na przerwie , albo czy punktualnie wychodzisz z pracy , albo z kasyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie , jest cos w tym madrego , kierowniczka z pracy wychodzi zawsze po 8 h , ja pracuje po 9 , bo jestem gorsza ? pracujac w ten sposób szybciej do emerytury nie dojde ,hahahah trzeba zmienic system . moze na kwicie bedzie mniej o jakies 80-90 zl , ale bede mogla z mezem popracowac na programem 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pracujcie po 6 h ... kto wam zabroni??:) tylko nie jęczcie, że mało zarabiacie.... a że KR pracuje po 8 h , no cóż ale suma się zgadza, czyli ma mniej wolnego niż Wy... prosty rachunek matematyczny , jak ma 11 czy 10 h bo musi - to siłą matematyki w innym dniu ma 5 lub 6 h prawda??? Dostały Panie podwyżki, to teraz musi się znaleźć inny temat zastępczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premie są uznaniowe i KS nie musi uzasadniać na piśmie, aczkolwiek uważam za bardziej humanitarne poinformowanie za co i dlaczego taka premia nie została przyznana.. myślę, że LT były tylko ułamkiem Twojego niedbalstwa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 2016.11.15 no raczej! nie ma co porównywać pracy na takich 2 sklepach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie chcą zatrudnić faceta jako kasjera ? złożyłem cv w czterech drogeriach sieci i zero odzewu od killku miesięcy (a przyjęcia były) mam doświadczenie w pracy na kasie,jestem komunikatywny ,w cv piszę o zainteresowaniach perfumami ,kosmetykami.Wyglądem nie straszę (cv mam ze zdjęciem) Nie mam szans na zatrudnienie ? (tylko nie piszcie,że facet na kasie to d...wołowa itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wiecie moze ile sie czeka na wyplate kredytu tego sie skladalo do konca pazdziernika wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogarniam. Gdy za mało godzin problem bo macie 1/2 etatu, gdy macie 3/4 za duzo i problem bo jestes 9 godzin w pracy? to wytłumacz mi jedno wyrabiasz 3/4 etatu czy cały? bo jesli 3/4 a chodzisz po 9h do pracy to na logike kiedys masz albo zmiane 4 godzinna albo dodatkowe wolne. A kiero wyrabia cały etat w wielu przypadkach wiecej, bywa ze dodatkowo pracuja w domu ale wam to wszystko by trzeba bylo glosic i wielkie halo robic zeby cokolwiek zauważyć. Czy wy byscie chciały aby kierownik sklepu robil to samo co kasjer? badzmy ludzmi. Ktos sobie wypracował swoje stanowisko i jak taki problem powalczcie o awans to nic trudnego. Troche ambicji a nie wygadywac tym którzy maja lepsze stanowisko. Mentalność ludzka jest straszna. Widzimy to co chcemy. Tak jak z tymi godzinami. Wyrabiasz mniej niz etat ale kiero który wyrabia etat siedzi mniej w pracy? godziny sa-zle bo nie bedziecie tyle pracowały, godzin nie ma- zle bo za tak mało godzin co to za wyplata, maly etat zle, wyższy zle. Co do sklepów wysoko i nisko obrotowych, jesli uważasz ze nie ma różnicy to przykładowo, pracowac na wydajnosci 450 a 570 to jest różnica a wydajność to hm... takie jakby "tempo pracy" umowy inwentaryzacyjne. Zwróciłaś kiedys uwagę na zakres dat jaki na nich widnieje? nie jest to jeden dzien. Wszystkim tak narzekającym tym którym jest tak okropnie tak źle, polecam zmiane pracy. Bo jesli czujecie sie tak źle traktowani to hm... az dziw ze sobie na to pozwalacie? złóżcie wypowiedzenie i nie wracajcie juz do firmy nawet na jeden dzien. Ale jesli zmiana pracy nie dla Was to co tu Was trzyma? jestescie tak madre ze kierownikami mogłybyscie być to przeciez znalezienie dobrej pracy to nie problem. Chciałybyście zarabiac kokosy a jak sie od Was wymaga to nic tylko narzekacie. Czego by Wam nie dac czy tez wszystko zabrac i tak bedziecie narzekały jak to jest strasznie i źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca straszna, ciągły stres, zap... nieziemski kilka poleceń od różnych asystentek w jednym czasie, przerwa raz jest a raz tak jakby. Pracownicy to temat rzeka. Niektórzy w porządku, ale zszokowało mnie donosicielstwo na każdym kroku (o zgrozo donoszą też ochroniarze). Część asystentek to urodzone sadystki. NIGDY nie idźcie tam pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×