Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do 14.48. no właśnie o cyfry chodzi!!!!!!!!co to za karta sprawiedliwości jeśli jedna osoba ma 15zmian pierwszych a inni po 2-4.prosta matematyka !chyba regionalni umieją liczyć do 10!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzzz
Czy wiecie moze kiedy wyplacaja kredyt co skladalo sie wniosek do konca pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy asystent - możliwość całego etatu, wieksza comiesieczna premia do wypłaty o 100zl, premia za obrót co 3 miesiące. Informacja od naszej KR ze srednio wychodzi o 450zl brutto więcej wiec chyba nie zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.43.z jakiej racji odpowiadacie swoją premią za wysokość LT????pierwsze słyszę żeby mię wpływ na to ile towaru zniszczy klient albo ile spozywki przecenionej nie sprzeda sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy jest wyplacana kasa za zlecenia w rossmanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile godzin max pracuje osoba zatrudniona na weekendy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź odnośnie błędnego l4. Pieniążki wpłynęły na konto . Trwało to tydzień od momentu dostarczenia do centrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneto nie chcemy pracowac po 16 godzin przy inwentaryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy kasa za inwentaryzację zrobioną w październiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy kasa za umowe zlecenie jet wypłacana do 20 stego? czy po 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaki z umowy zlecenia Kiedy dostają wynagrodzenie teren dolnośląski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie juz wyniki inwentaryzacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie sklepy, które powinny zostać zamkniete. Nagminnie łamane są na nich procedury, są niedotowarowane, a karda pracownicza niedość, że nie wie co sprzedaje to jest opryskliwa i niesympatyczna. Potem wychodzą same zera od tajemniczego klienta. Jeżeli z tym nie zrobi się porządku, to firma już nigdy nie bedzie taka jak dawniej. Bo po co dobre sklepy mają trzymać fason, skoro n abylejakich dziewczyny zarabiają tyle samo, a robią nawet mniej niż połowe z tego co ich koleżanki z regionu. Trzeba być konsekwentnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda! U nas doradca stara sie samemu szkolic z produktow, kazda z nas jest mila i usmiechnieta. Opisujemy zapachy perfum, a w sklepie obok otwieraja perfumy, pozwalaja mazac sie pelnowartosciowymi produktami, a potem my mamy problemy bo klient mowi ze tam mogl...niedlugo one beda przyjmowac do zwrotu nadgryzione batony, a potem my bedziemy mialy problem bo nie przyjmiemy takiego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was Zapracowane Rossmannki ;-) Mam pytanie odnośnie awansu Kasjera na Doradcę Klienta. Czy któraś z was skorzystała z tego? , jak wygląda praca na tym stanowisku?, czy to prawda że nie ma się dostaw i prawdopodobnie jest cały etacik? Pozdrawiam ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Tak to prawda że nie ma nocek, ale etat u nas dziewczyny mają 3/4 i jeszcze się nie zdarzyło żeby wyrobił cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak doradca nie ma nocek.i raczej caly etat. Dowiem sie cos o tym kredycie?? Kiedy moze sie spodziewac wyplaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laka zadzwoń do kadr i gitary nie zawracaj. Jak Ty żyjesz że podstawowych rzeczy nie umiesz załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W styczniu wyplacają pieniądze za kredyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz, zaraz czyli według tych wszystkich "mądralińskich" nie można pracować po 8 godzin i mieć cały etat? Ks i z-ca mogą? To kasjerzy też. Albo macie problem z logiką albo z obliczeniami cwaniarki Rossmanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak za bardzo nie polecaj zmiany pracy, tym którzy śmią wytykać twoje błędy, bo twoją rolą jest sprawiać, że ludzie chcą tu pracować - za to ci chyba płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, od dawna jestem klientką firmy Rossmann. Robię zakupy w wielu sklepach, nie jestem zwolenniczką jednego konkretnego. Chciałam jednak dzisiaj wyrazić swoją radość z bardzo profesjonalnej i miłej obsługi w Rossmannie w galerii na Sadybie.Na sklepie obsługiwała mnie przemiła i uśmiechnięta Pani, która później pomagała równie miłemu Panu na kasie. Ich kulturalne zachowanie - aż miło popatrzeć i posłuchać:) pozdrawiam załogę i każdemu życzę tak miłej obsługi. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast pisać tu jakies opinie,napisz do boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ha ha , teraz Sadyba sobie pochwałę napisala bo wie ze regionalna siedzi na kafeterii ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewno była niewidoma i nie widziała głupich klientów, dlatego się uśmiechała. Ja dzisiaj w pracy nic nie mogłam prawie zrobić bo cho chwilę jakiś ch....podchodził i pytał co gdzie jest jakby sklep miał 8 hektarów i nie mozna samemu poszukać. Albo pytanie "gdzie jest (nie wiem czy dobrze zrozumiałam) omega b , hl 6, hiamacyrt" Pytam się a co to takiego to głupia ci+++pa z oburzeniem odpowiada, że to dla kobiet w ciąży. Nie na widzę was klienci. A kiedyś tak lubiłam ludzi. Teraz to wielkie paniska, podaj, pozamiataj, pokaż, wytłumacz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się uśmiecham i jestem miłą pracownicą ..., ale robię to bo muszę a nawet klienci drodzy nawet nie wiecie co sobie o was myślę kiedy usmiecham się i oprowadzam po sklepie bo nie chce wam sie czegos poszukac samemu tylko zawracie d""""ę. Oprócz spacerów z klientami mamy swoje rzeczy do zrobienia. Jak ich nie zrobimy to notatka, nagana, rozmowa z ks, k, z Panem Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ks pracuje po 8h bo nie ma nocek, wytłumacz mi jak kasjer z całym etatem ma pracować po 8 h mając 3 lub4 dostawy nocne, po każdej dostawie nocnej ma do nadrobienia 8 h jeżeli jest zatrudniony na cały etat. Czysta logika, może na sklepach gdzie nie ma dostaw nocnych jest możliwa praca po 8h, nie wiem bo nie pracuje na takim. Jeżeli ks ma dostawe nocną to też w któreś dni musi nadrobić te 8h. Poza tym liczba osób zatrudnionych na moim sklepie jest tak mała, że przy najmniejszych problemach typu choroba czy uż reszta cierpi pod płaszczykiem że można dwać 12 h, a jest to ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no Ci niby klienci ......... spoko samemu na swój sklep napisać niby pochwałke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tej Sadybie pewnie pisała jakąś kierowniczka haha żałosne. Już gdzieś widziałam podobny komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×