Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Jak tam promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże widzisz i nie grzmisz . Koncert życzeń w wykonie regionu 49-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuje jaka firma wykonuje audyt w Rossmann?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jak samego siebie chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialyscie nowa reklamę promocji gdzie mówią, ze sidolux jest o prawie 4 złote tańszy a cena wyjściowa 5.99 a w promo 3.99 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kierownik sadyby sobie napisal pochwałę , ale chcial byc skromny i napisal o kasjerce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogl tylko jeszcze dopisac zeby pochwale przekazac prezesowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej każdy wie że klienci nie piszą żadnych pochwał tylko same pracownice piszą na siebie jakie to one uczynne i pomocne :):) śmiać się chce bo chwalą się tym w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z Wwy - na Pl. Przymierza (Saska) kierowniczką jest Ola P.? Ktoś jest mi w stanie podać inicjały kierowniczki i zastępcy na tym sklepie? Jestem po macierzyńskim, nie mam dostępu do systemu i nie wiem czy coś się nie pozmieniało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj wszystko zamiata się pod dywan, regionalna jest ślepa! Pozdrawiam region 452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z poprzedniej pensji zaoszczedzilam 900 zł,już wiem, że z tej uda mi się odłożyć 700zl.Aż pracować się chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super to wp*****laj te pieniądze na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok 2016 zamknę z 7500 zł oszczędności:) Nie narzekam,a nawpier...lam się takich łakoci,o których ty wyżej możesz tylko pomarzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo TY:) muszę się tego nauczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żarłam tylko suchy chleb dla konia i zaoszczędziłam 10 000. Brawo Ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z regionem 452?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi,że znizasz się do poziomu zwierzęcia.Ja JADLAM i jem normalnie,chlebek,bułeczki,obiadek cieplutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watpię, ze zjesz to co ja nawet z Twoimi oszczędnościami. Ja nie musze oszczędzać, to co chce kupić to kupuje ;) maz na mnie nie oszczędza. Zreszta jestem w ciąży i nie muszę chodzić do pracy a dostaje i tak większa wypłatę za siedzenie w domu niż Ty w tej swojej ukochanej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.33 super,że ktoś robi na ciebie.Ja zawsze cenilam niezależność, bo dziś mąż jest a za rok może go już z tobą nie być... Wiesz,po porodzie ciało się zmienia,a facet to typowy zwrokowiec.Akurat rezerwuje sobie hotel na styczeń,w cieplutkim kraju:)A tobie proponuje przeanalizować promocje pampersów.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale małpy z niektórych dziewczyn...dziewczyna pisze ,że zaoszczedziła sobie pieniądze z pensji,a zaraz ataki na nią.Brawo,że potrafi odłożyć w przeciwieństwie do małp które wydają na pierdoły a pózniej tydzień przed wypłatą desperackie posty na forum czy jest już wypłata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ze komentarze -" pochwaly" powinno pisac sie na boku poniewaz tutaj wywoluja tylko kontrowersje i nieprzyjemne sytuacje i Moze wlasnie dlatego ta klientka specjalnie go tu napisala a teraz sie siedzi i smieje. Dziewczyny wiecej luzu, olac to. Pewnie ta kasjerka tez usmiechala sie sztucznie jak większość z nas myslac co za baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt na mnie nie"robi". Pracuje od skończenia 18 roku życia, to ze mam męża który nie oszczędza na mnie raczej świadczy dobrze o nim. Widzę, ze jesteś sfrustrowana feministka której nie chcial żaden facet i wypisuje takie rzeczy. I nie bój sie, nie zostawi mnie bo zmieni mi sie ciało po porodzie, bo do swojego wyglądu można wrócić w 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się że komentarze "pochwały" to powinno pisać się na boku ponieważ tutaj takie rzeczy wywołują mnóstwo kontrowersji, ale może właśnie dlatego ta klientka go tu napisała a teraz siedzi i się śmieje. Dziewczyny więcej luzu, olać to! jak są głupie to niech piszą. Założe się że ta kasjerka jak większość z nas paradowała ze sztucznym uśmiechem i myslała co za baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
900 ci zostało Ok liczymy: 1500 wynajem najmniejszego mieszkania w naszym mieście albo rata kredytu ( jak dostaniesz kredyt) 500 czynsz 100 prąd 100 tv, internet 50 telefon 100 dojazd do pracy Już mamy 3250 z oszczędnościami Ale jeść trzeba, środki czystości i kosmetyki też potrzebne (chyba że z pracy wynosisz), kurtka i buty, zima idzie. Żeby tyle zaoszczędzić z 4500 musisz miesięcznie przytulać. Albo pomyliłaś fora albo daj cynk który to sklep, jutro składam podanie o przeniesienie. Chyba że z mamusią i tatusiem mieszkasz, dach nad głową, jedzonko za free, nawet na nową kurteczkę tatuś dołoży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:40 A co ciebie zostawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto następny sie chfali tylko nie wszyzcy naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co tu niektórzy pisze to żal czytać może i zaoszczędzisz tylko pytNie masz dzieci dom na utrzymaniu i jeszcze może kredyt na to mieszkanie????? Raczej w takiej sytuacji byś nie zaoszczędzisz pozdrawiam i żeby dalej ci się tak udawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:40 Kobieto...pisze się 'wzrokowiec' a nie 'zwrokowiec'...mądrością to ty nie grzeszysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×