Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Hej gdzie w Warszawie kasjerki maja stawkę po podwyżce 19 zł brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się niektórym powodzi, jak Ty to robisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:40. Faktycznie faceci to wzrokowcy. Chyba wiem dlaczego jeździsz sama. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca po 8 h !!! ktos wyzej napisal , ze to niemozliwe , aby kasjerzy pracowali po 8 h . prawda jest taka , ze osoby ktore maja cały etat ich pep nie jest tak mobilny jak np osoby z etatem 3/4 , tu juz jest mniejsze pole do popisu i pep daje rade na niektore myki w grafiku , najgorzej maja osoby na 1/2 etatu , bo tu juz jest wolna amerykanka . wezcie pod uwage , ze przekraczajac godziny swojego etatu , np masz 3/4 . a wyrabiasz ponad to wcale nie sa nadgodziny , ale jedynie dodatkowe godziny . nadgodzin w ross nie ma , nikt nigdy nie przekroczyl godzin pelnego etatu , bo wtedy kierownik sklepu chybaby osiwial . skoro na forum mamy ks , to prosze okreslic ile placa za nadgodzine ..... czyli 1 godzine , ponad caly etat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LT , kochana wspolpracowniczko , nie naleze do osob niedbałych , a powiezone zadania traktuje z powaga i wykonuje sumiennie . skoro ks obnizyla mi premie , to wiem co pisze i wiem co mi powiedziala , zrobila to co uznala za sluszne , ale czy rozsadne , nie sadze . wykazala duze LT , kr przedstawila , ze dana osoba zostala pociagnieta do odp ( i wszysto gra , znaczy ze wiecej sie to nie powinno powtorzyc czy Ty jako ks , sumiennie dzielisz premia ,,,,, skoro 1 osobie np % pomniejszasz , mowisz , ze nie podobało CI cos ? a innej dajesz 100% , bo cos i w ten sposob doceniasz jej prace w tym m-cu nie , nie mowisz dajesz jak chcesz , moze nie powinnas sie z tego tlumaczyc , ale to nie chodzi o tlumaczenie sie przed kims , ale o wiarygodnosc i profesjonalizm , zeby kazdy wiedzial co , za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chciałabym sie pochwalic ,,,, o to ..... samochwalka powiedzialam mojej kierowniczce , ze nie bede mogla pracowac po 11 h , bo staram sie o dziecko ( pierwsze ) troche byla oslupiona , ale ok , potem tylko powiedziala , ze przed l4 , dobrze jest zwiekszyc sredni dochod , i moze jednak sie zdecyduje na prace w tym wymiarze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja stawka 18.40 , kasjer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ? Nie będziesz pracowała 11h bo sie starasz ? :o Starać to się możesz i przez 2 Lata. Rozumiem, jak już jesteś w ciąży to praca jest za ciężka i nie warto ryzykować. Ale `bo się staram` hahaha. Padłam. Takich rzeczy jeszcze nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt
Może lepiej od razu się zwolnij z pracy bo sie starasz o dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Trolle (2016) dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Trolle_2016 „Trolle” to animowany film przygodowy ze studia DreamWorks Animation, w którym powstały takie przeboje jak „Shrek”, „Madagaskar”, „Kot w butach” czy „Pingwiny z Madagaskaru”. Tytułowe Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Szczególnym entuzjazmem wyróżnia się Poppy, której beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Wyjątkiem jest Mruk, odludek, który uważa, że wszystkim Trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Jego przepowiednie sprawdzają się, gdy drogę do wioski odnajdują Bergeni, odwieczni wrogowie Trolli, którzy porywają najlepszych przyjaciół Poppy. Poppy postanawia ich ratować. Z trudem namawia Mruka, by jej pomógł i oboje wyruszają do miasta Bergenów, by uratować porwanych przyjaciół. Humorem, tańcem i śpiewem Trolle zwyciężają Bergenów i wszystko dobrze się kończy. Poppy i Mruk odnajdują przyjaciół i powracają do wioski Trolli, by znów cieszyć się życiem. Jak im się to udało, zobaczysz w kinach już od 4 listopada! Znajdź swoje szczęśliwe miejsce z Trollami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadgodziny rzadko, ale się zdarzają np przez przeoczenie braku wolnego dnia za prace w sobotę (przy częstych zmianach w grafiku to się zdarza:) płatne 2 razy twoja stawka (jeśli masz stawkę np 15 na h to w takim przypadku masz 30 zl na h)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i nie musisz przekroczyć wtedy etatu to wynika wtedy z braku odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy muszą płacic 1500 za wynajecie.Ja mam polowe domu i na rachunki wydaje ok.300-400 zl.wiec wynajem odpada szkoda,ze w Polsce wiekszosc ludzi albo wynajmuje albo jedzie na kredycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo gdzies mieszkać muszą a z rodzicami nikt do końca życia nie bedzie mieszkał. Rachunki 300-400zl ? Ja za sam prąd płace 310 zł a gdzie reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dużo płacisz za prąd... ja 150.. gaz ok.200 (średnio).. czynsz 320.... da się żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za prąd 310 ? za ile miesięcy ? Faktycznie dużo ! Ja za dwa płace góra 250 zł ( dom około 100 metrów )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
310 za prad to chyba wszystko 24 godziny na dobe wlaczone.Ja tez ok 150 i nue oszczedzam jakos specjalnie na pradzie.Mam osobne mieszkanie wiec z rodzicami nie mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle płace na 2 miesiące. Juz wzywaliśmy kogoś z rwe zeby sprawdzili co nam niby tyle prądu zjada i dupa. To jest ich prognoza, bo wcześniej płaciliśmy ok 240 zł. A poza tv w ciagu dnia nic nie jest włączone, No i lodówka chodzi cały czas. A mieszkam w kawalerce w Wawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjsnxbjz
Ja mieszkam dom jednoradzinny 230 prad co miesiac nie podlanczalam gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe do kiedy zyd będzie sprzedawać zestawy świątecze pewnie do kwietnia cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny możecie mi wytłumaczyć jak to jest z tą premią regulaminowa?Na pasku mam co miesiąc rozna kwotę.Czy premia dzieli KS? I ile wynosi maksymalna kwota dla kasjera.Dodam,ze jestem sumiennym pracownikiem,dobrze wykonuje powierzone mi obowiazki i nie chodzę na L-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymiencie zarowki na ledowe u Nas podzialalo :D jednorazowy koszt ale widac roznice w rachunkach. Cos jest nie tak skoro ja mam 100 metrowy dom, tv chodzi caly dzien i place 250, a Ty w kawalerce 300:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak za 2 m-ce to ok:) 155 za m-c więc no cóż, jak dla mnie trochę dużo przy 2 dorosłych osobach.. ja przy małym dziecku (czyli pralka co drugi dzień + czasami suszarka), zmywarka 1 x dziennie, tv non stop, komputer też i tyle płacę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mamusi i tatusia na garnuszku nie siedzę, jestem sierotą, nie mam już rodziców, wystarczy rozsądnie wydawać pieniądze. Wystarczy wprowadzić rozsądny plan.Żal niektórym zad ściska, bo ktoś może mieć lepiej niż wy...Zawiść przez was przemawia,a moje bezczelne odżywki to nic innego jak wasza karma,zawsze wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy 18.40 maja wszyscy kasjerzy w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ks 257 Będzin
niewiem gdzie i jak wy żyjecie śmieciary że nie potraficie przyoszczędzić nawet paru groszy z wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytykać błędy? serduszko boli że ktoś Wam zwróci uwage że cos zrobiliscie nie tak jak tego sie oczekuję bo zawsze wiecie wiecej i lepiej a sorry ale od oceniania mojej pracy nie jest osoba która w firmie jest na niższym stanowisku w hierarchii niż ja tylko oceniac może mnie osoba która w tej hierarchii jest wyżej. To jest praca a nie przedszkole żeby chachać i dmuchać na Was. Bo moja rolą nie jest to aby zaopiekowac sie Toba jak takim przedszkolakiem. Co do nadgodzin to czy ktoś z Was przeczytał swoja umowę ze zrozumieniem? Podpisujecie sie pod nią a później problem bo sie do niej stosujemy? a nadgodziny bywaja. Owszem. Kierownik jak kierownik jak kazdy moze popełnic błąd w grafiku i w tym momencie aby było to zgodne z kodeksem masz doliczane nadgodziny i nie jest to 1h? po za tym wszystko jest zależne od stawki a wiadomo każdy ma inna w zależności od stanowiska i połozenia sklepu. jeśli wyrabiasz nadgodziny to jest to wtedy już cała Twoja zmiana (która? to wszystko zależy od tego dlaczego w ogóle pojawiły sie te nadgodziny) mimo że np wyrobisz tylko 1h ponad cały etat . A wiec nadal polecam zmiane pracy gdy az tak Wam sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym zapytać Was Kobietki ile nocek mają u Was zastępcy? Czy oni niby też mają mieć jedna nockę w miesiącu jak kierownicy? Bo wydaje mi się że takiego zapisu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczęta czy wjechały do Was już może paczki dla dzieci na mikołaja. Wiem że zaraz zaczną się komentarze odnośnie mojego pytania ale właśnie idę na urlop i wyjezdzam za granicę, a pytam z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie juz paczki dla dzieci na sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×