Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
kiedy wypłacają zapomogę świąteczną? pamiętacie którego była w tamtym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wypłacają zapomogę świąteczną? pamiętacie którego była w tamtym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomoga w zeszłym roku byla 4 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po cholerę na pół strony kafeterii zawlasz durnym pytaniem o kasę. Zastanów sie troche, postny nie odrazu sa wyświetlane wiec nie wał jednegomza drugim. Jak kasa bedzie to zobaczysz ja na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki kaprys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile sie dostaje za szkolenie pracownika na asystenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grosze... 50 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest w paczkach dla dzieci w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w paczkach dla dzieci w tym roku jest braciszek lub siostrzyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świąteczna kasa była 5 grudnia w tamtym roku i w tym ma być tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wypłata za inwentaryzację zrobioną w październiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa byla 4 grudnia bo 5 grudnia to byla sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dostałyśmy już kasę za inwenture 5 listopada, była coś koło 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwyedek
Złomowisko PL S03E07 http://24filmyonline.pl?u=Zlomowisko_PL_S03E07 Opis Spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień pracują na złomowiskach w całej Polsce. Ich praca jest ciężka, a czasami również bywa bardzo niebezpieczna. Choć dla większości społeczeństwa złom nie przedstawia żadnej wartości, oni potrafią zrobić na nim bardzo opłacalny biznes. To praca dla ludzi, którzy nie boją się pobrudzić sobie rąk i mają intuicję do ryzykownych transakcji. W tym odcinku Wyścigi wraków jest świetną rozrywką dla złomiarzy. Do rywalizacji stają tylko stare maszyny warte około 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczka niebieska: dwie książeczki, kocyk czy otulacz sama do końca nie wiem, zabawka "kubeczki zamek" i takie karty coś na wzór czuczu tyle. Całkiem fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999mrl
co do wypłaty do 10 - czy to dotyczy również umowy cywilno-prawnej (zlecenie)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczka niebieska zawiera dwie książeczki, kocyk albo otulacz sama ne wiem co to, karty z obrazkami gra "kubeczkowy zamek". Nie najgorsza jest. A jak inne paczki zadowolone jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczki dla dzieci są super w tym roku!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wyniki inwentaryzacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasę na udział dostalyscie czy premie inwentaryzacyjna? Premia przecież wpływa około 20 grudnia, tylko nie wiem kiedy wyniki. W tamtym roku były późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomoga świąteczna zawsze jest na Mikołajki czyli 6 grudnia...w zeszłym roku pieniądze były już 4.12 bo 6 wypadal w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu się o Chrzanów pytał... Pracowałam tam przez jakiś czas jak była właśnie Ruda zastępcą, generalnie nie polecam, gniazdo żmij. Tylko ochroniarze byli jeszcze w miarę normalni. Ale tak to jest jak w pracy na metr kwadratowy przypada tyle bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co tam w tym roku dali do paczek dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczka niebieska dość fajna jest kocyk czy otulacz sama nie wiem co to, dwie książeczki, gRa "kubeczkowy zamek" i karty coś a'la czuczu. A jak reszta zadowolone jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do Was pytanie. Czy któraś orientuje się, gdzie najlepiej wysłać skargę na KS, żeby została potraktowana poważnie? Od długiego już czasu czuję się ofiarą mobbingu ze strony KS, jest głupie dogadywanie i ośmieszanie mnie przed współpracownikami (a zdarzyło się też na sali sprzedaży przy klientach) poprzez wytykanie błędów (za które z resztą wyciągnięto ode mnie konsekwencje i co do których się przyznaję), niesprawiedliwe dzielenie godzin (mam mniej godzin miesięcznie niż nawet nowsi pracownicy). Do tego wieczne wydzwanianie, że "przyjdź wcześniej", "przyjdź na nockę", wlepianiem mi dodatkowych godzin tłumaczone przed innymi słowami "ona się zgodzi", wciskanie mi zadań, na które nikt nie jest chętny. Zdarzało się też podpisywanie z datą wsteczną oświadczeń, że sama prosiłam o zwiększoną liczbę nocek w danym miesiącu. I choćbym nie wiem jak się starała, słyszę wciąż, że wszystko źle, że nic nie robię... Lubię tą pracę, ale sytuacja sprawia, że pójście tam jest dla mnie katorgą. Mimo wielu wad tej pracy lubię ją, jestem w nią zaangażowana i nie chciałabym jej póki co zmieniać, ale oczekuję szacunku wobec mojej osoby, a nie wiecznej nieuzasadnionej krytyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do Was pytanie. Czy któraś orientuje się, gdzie najlepiej wysłać skargę na KS, żeby została potraktowana poważnie? Od długiego już czasu czuję się ofiarą mobbingu ze strony KS, jest głupie dogadywanie i ośmieszanie mnie przed współpracownikami (a zdarzyło się też na sali sprzedaży przy klientach) poprzez wytykanie błędów (za które z resztą wyciągnięto ode mnie konsekwencje i co do których się przyznaję), niesprawiedliwe dzielenie godzin (mam mniej godzin miesięcznie niż nawet nowsi pracownicy). Do tego wieczne wydzwanianie, że "przyjdź wcześniej", "przyjdź na nockę", wlepianiem mi dodatkowych godzin tłumaczone przed innymi słowami "ona się zgodzi", wciskanie mi zadań, na które nikt nie jest chętny. Zdarzało się też podpisywanie z datą wsteczną oświadczeń, że sama prosiłam o zwiększoną liczbę nocek w danym miesiącu. I choćbym nie wiem jak się starała, słyszę wciąż, że wszystko źle, że nic nie robię... Lubię tą pracę, ale sytuacja sprawia, że pójście tam jest dla mnie katorgą. Mimo wielu wad tej pracy lubię ją, jestem w nią zaangażowana i nie chciałabym jej póki co zmieniać, ale oczekuję szacunku wobec mojej osoby, a nie wiecznej nieuzasadnionej krytyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×