Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Czemu nie zadzwonisz do regionalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a powiecie mi coś o sklepach w Toruniu, Brodnicy albo Rypinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam nietypowe pytanie i liczę na zrozumienie - czy w ten weekend odbywa się jakiś wyjazd pracowników w ramach tych różnych atrakcji dla pracowników? Mogłaby to któraś sprawdzić i mi napisać czy taki wyjazd jest organizowany i dokąd? Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki, odbywają się teraz jeszcze gdzieś inwentaryzacje? Czy już jest po? Pytam ogólnie, ale najbardziej interesuje mnie Wwa. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Pracuje w firmie Rossmann od 8 miesięcy. Za kilka tygodni mam operację na którą dostanę zwolnienie lekarskie. Czy możecie napisać, jak mniej więcej wygląda sprawa z pensją na takim zwolnieniu, w jaki sposób jest liczona ? Czy któraś z Was będąc na zwolnieniu kilka tygodni jest w stanie powiedzieć, czy dostała dużo mniej pensji niż jakby pracowała? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz wgląd w złotą księgę? jest tam pismo o mobbingu i powinien być podany mail myślę, że najlepiej byłoby tam wysłać będzie bezstronnie jak w przypadku regionalnej chyba, że jest w porządku i nie trzyma z ks to poinformuj regionalną ale chyba najrozsądniej skorzystać z tego maila dokładnie opisać sytuację podać przykłady itd. nie daj się, wiem, że takie sprawy są do wygrania i lepiej albo wygrać albo odejść niż ktoś ma cię gnębić żadna ks nie ma prawa nikogo tak traktować w tej firmie wszystkie problemy biorą się stąd, że niewłaściwi ludzie zajmują dane stanowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko aby sprawę o mobbing ruszyć musisz mieć dowody. Niestety, ks do której jest masa zastrzeżeń zostaje kr, życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzę w takim razie do tej złotej księgi, bo do KR zgłaszać nie będę-nie darzę tej osoby zaufaniem jeśli chodzi o takie kwestie. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tylko Ty tak jesteś traktowana czy inne dziewczyny też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy regionalni mają coś z konkursu Baczynskiej ? Nasz wredny regionalny powiedział ze jak każda nie sprzeda jednego kompletu dziennie do końca trwania konkursu to będą konsekwencje wyciągane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie lepiej mieć dowody, świadków lub żeby było widać sytuacje na kamerach albo noś dyktafon nagrywaj spisuj sobie wszystko który dzień godzina i co zrobiła nie tak będzie łatwiej i jak będziesz mieć wszystko to sensownie rozpisz i faktycznie wyślij na tego maila ze złotej księgi odnośnie mobbingu jak nie znajdziesz to napisz, poszukam u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzwszystkowiem
Do pani kierownik ze sklepu Rossmann z GH Mosty w Płocku. Obecnie prowadzi pani zatowarowanie na innym sklepie. Zwracam się z ogromną prośbą o szacunek i należyte traktowanie pracowników, którymi pani kieruje. Inaczej zostanie pani posądzona o mobbing, a sprawa trafi znacznie wyżej niż do kierownika regionalnego! Dodam, ze tym razem sprawa nie będzie zamieciona pod dywan jak miało to miejsce z byłą panią kierownik "J" z GH Wisła. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzwszystkowiem
Chodzi oczywiście o panią "I" z GH Wisła a nie panią "J"(mala pomyłka), która sama się zwolniła. Wszyscy oczywiście wiedzą z jakiego powodu, ale i ta sprawa ujrzy światło dzienne. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzwszystkowiem
Chodzi oczywiście o panią "I" z GH Wisła, a nie panią "J"(mala pomyłka), która sama się zwolniła, ale wszyscy wiedzą z jakiego powodu. Ta sprawa też ujrzy światło dzienne. Dziękuj i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to widzę że takie traktowanie jak pani D w Warszawie kiedyś robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w sklepie , tez kierowniczka pozwala rzadzic z-cy , z-ca wsiowa baba nie potrafi sie zachowac na sklepie , gada rzeczy typu szybciej to wykladaj " , pospiesz sie , praca na ciebie czeka ", albo ruszaj sie szybciej i klaska " popier baba . klienci zwracaja nam uwage , zeby nie pozwalac sobie na takie traktowanie ,,,, ahhaha słoma z butow wystaje ,,,, babie i ciut firmie rossmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko udowodnic osoba zarzadzajacym , jakikolwiek mobbing , nasi ks sa juz przez zasiedzenie , czesto juz wypaleni , gdyby nie zadania od kr , pewnie nawet by nie rozmawiali z nami malo jest ks , ktorzy angazuja sie w zycie sklapu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ulepimy dziś bałwana...lub zrobimy coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a te paczki dla dzieci ( świąteczne)to kiedy sie dostaje?Jestem na macierzynskim a że to moje pierwsze dziecko to się nie orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest w paczkach dla dzieci starszych macie juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny do kiedy wnioski o kasę na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy pierwsza rozmowa w chrup czy jakoś tam pociąga za sobą zabranie premii? wie ktoś może coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czytajcie swoje aneksy!!!!!!!!! Wynagrodzenie wyplacane jest nie do 10 tylko 10 każdego następnego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny do kiedy wnioski o kasę na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boimy się zgłaszać do kr bo to koleżanki kierowników kiedyś pracowały razem były też kierownikami dobrze wiedzą co dzieje się na sklepach i przyzwalają na to. Centrala też z tym nic nie zrobi dopóki będą awansowały przydupasy na to stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam Baczyńska schodzi jak świeże bułeczki co jakiś czas dostajemy przesunięcia z innych sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann powinien okreslic od której do której jest zmiana na rano od której do której na popołudnie i sprawdzać listy sprawiedliwości, a nie że mam napisane jako ranna zmiane bo przychodze na 10 i siedze do końca....każdy ma swoje życie i jak tu coś zorganizować. Taka sprawiedliwość, po nocy wigilie przygotowywać a KS sobie wolne bierze albo tak odbiory daje by mieć czas coś przygotować. Każdy obchodzi święta, nie tylko KS. Jestem kasjerka, mam małe dziecko i staram sie być dyspozycyjna, ale wszystko ma swoje granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×