Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Są równi i równiejsi jak w "Folwarku Zwierzęcym" :) cała prawda o Rossmannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kiero powiedziała, że nie mam dzieci to moge robić i w sylwestra i w wigilie. To sie nazywa sprawiedliwość. I to widać jak na dłoni, jak się grafik przejrzy, a w Rossmannie ulice dalej te co idą w wigilie mają wolne dzień przed wigilia by coś zrobić w domu i w sylwestra nie przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to napewno nie jest mobbing :) bo zadowolony pracownik to wydajny pracownik, a jak sie gnoi każdego na każdym kroku to nikomu sie do pracy nie chce przychodzić, ale by to wiedziec to trzeba miec troche oleju w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin o kase na swieta minął 15-tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my pracujemy w jeden dzień albo wigilia albo sylwester :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez tak nibu jest ale jak masz nocke z 23 na 24 to wedlug niektórych kierowników 24 masz wolny. Co za cynizm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu miałam nockę 23, na wigilię nie naszykowalam nic bo cały okres przed świętami pracowałam 9 dni z rzędu. Na wigili u mamy, bo nas zaprosiła siedziałam obolała i smutna po 25 boxach. Dziękuję Rossmann. Święta całe przespalam z przemęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:54 i 12:02: Tak jak wyżej. Wnioski należało wysłać pocztą lub teczką do 15-ego listopada jeśli ktoś przebywa na zwolnienia czy długim urlopie. Jeśli złożysz później to pieniądze również dostaniesz w późniejszym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wie ktoś czy w naszej firmie stosowane są assessment Center? Co to właściwie jest i jak przebiega ? Z gory dziekuje za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mobbing jest stosowany ale dowody masz? U nas na sklepie są dziewczyny co już po 7 m- cy są na zwolnieniu od psychiatry. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam chyba na development center czy jakoś tam i to było niby szkolenie na którym były 3 zadania w grupach i test. "Badają" umiejętności przekonywania i argumentowania, kontakt w grupie, zdolności analityczne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiecie co jest może w paczce dla 2,5 latka.Chce coś kupić od siebie dla dziecka i nie chciałabym czegoś podobnego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego typu to były zadania ? a test był podsumowaniem tego co było omawiane czy zupełnie inna forma ? I rozmawiamy o rossmannie czy o innej sieciówce ewentualnie jakiej? Dziękuję za wszelakie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się oszukana!!! Jestem na urlopie macierzyńskim, mojemu dziecku przysługuje paczka na święta, a tu dowiaduję się, że niby dla mnie nie przyszła na sklep! To jakaś kpina! Może i nie ma o co robić afery, no ale kurcze, to przecież mi się należy, nikt mi łaski nie robi, że wyśle dla mojego dziecka paczkę świąteczną. Jedno wielkie oszustwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999mrl
hej, nadal nie mam wypłaty za PAŹDZIERNIK - wiem że na umowie zlecenie powinnam dostać max do 20 - kierowniczka dalej nie podaje żadnych informacji. Jutro idę do PIP-u oraz jeszcze raz do rossmanna walczyć o swoje pieniądze. wie ktoś co jeszcze moglabym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe jaka jest cisza w związku z paczkami dla dzieci na święta. Każdego roku gownoburza a w tym cisza. Jestem w szoku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Development ? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczka żółta lampka na biurko owieczka oraz dwie gry Chicken Bonanza oraz Edukacja Drogowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, właśnie się dowiedziałam że nie ma na sklepie dla mojego dziecka paczki świątecznej. Jestem obecnie na macierzyńskim. Czy to możliwe, że nie należy mi się ta paczka? A może w tym roku wysyłają do domu paczki...? Jak ktoś coś wie, to proszę o wiadomość. U mnie na sklepie nic nie wiedzą i nie są zainteresowani tym problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje ktoś w Katowicach? Jak tam jest? Warto sobie zawracać głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkim. Mam pytanie czy będąc na wypowiedzeniu (od 1.12) przysługuje mi premia inwentaryzacyjna i inne typu premia za obrót? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogłaś pracować 9 dni z rzędu ... chyba że jesteś KS lub Z-KS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktos.moze czy w piatek bedzie kasa na.swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś wcześniej pisała, że może u siebie sprawdzić w złotej księdze gdzie zgłaszać skargę na kiero. Byłabym wdzięczna za takie dane, bo u nas nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, pytanie mam z innej beczki. Jak to jest w praktyce z powrotem do pracy po macierzyńskim jeśli nadal karmię dziecko piersią? Ktoś ma doświadczenie i podzieli się spostrzeżeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczki dopiero przychodzą. Nie wszystkie sklepy dostały :) A co do pieniędzy za październik za umowę zlecenie to nie jesteś jedyna, nasza pomoc też jeszcze nie dostała. Jutro ks będzie kontaktowala się z kadrami także jak będzie coś wiadomo to od razu napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli kadry nie wprowadzily Twojego dziecka do tety moglas nie dostac.Kierowniczka powinna sprawdzic wszystkie osoby na macierzynskim.Wiec to albo jej wina albo przy pakowaniu.Dowiedz sie najlepiej zadzwon do kadr czy dziecko jest wprowadzone do tety.Nie zostaw tak tego.A moze ktos Ci zakosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×