Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Jak wygląda wynagrodzenie na l4 ciążowym? Jak się je oblicza i czy wchodza premie, inwentury itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na l4 ciazowym jest liczona srednia razem ze wszystkimi premiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki dziś 1.12, pozwolę sobie wyprzedzić pewne pytanie,które które niebawem będzie zalewać kafeterie...KIEDY WYPLATA ZAPOMOGI I WYPLATY??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piasek kinetyczny jak najbardziej dla dwulatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozecie mi powiedziec czy po powrocie z macierzynskiego zostanie mi wyrownana stawka godzinowa z innymi pracownikami, ominely mnie 2 podwyzki i w chwili obecnej jest duza roznica miedzy moja stawka a innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostanie stawka wyrównana AE po miesiącu pracy- u nas tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas grafik też co tydzień się zmienia i zawsze z powodu centrali lub wydajności!!! Jakoś w innych sklepach sobie radzą z organizacją pracy a u nas jest wszystko na hura, Rossmann jest daleko w tyle za np.biedronka jeżeli chodzi o warunki pracy dla zwykłych pracowników na sklepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz podwyżke , tylko musisz się przypomnieć ks . Jestem w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9:23 To dlaczego nie idziesz do biedronki skoro tam Tak dobrze???? Bony na święta ok 300zł w Rossmann masz 550 gotówki i możesz wydać na co chcesz... Dziewczyny nikt na siłę was nie trzyma, tylko wam jest wszędzie źle!!!! Najlepiej gdybyście przyszły na 4 godz z czego 3,5 piły kawę na zapleczu a wypłatę to co najmniej 2500zł. Żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnzbzbxkN
A jak myslicie czy beda jakies podwyzki w styczniu? Nie pracujemy za minimalna ale minimalna sporo w gore przez co praca w ross mniej atrakcyjna....w jaki sposob zdobyc telefon do regionalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,nikt WAS nie trzyma na sile,,jak to czytam to krew mnie zalewa.a moze sa takie miejsca i sytuacje?moze niektorzy maja wplywy i utradniaja znalezenie pracy, co gorsza wiedza ze jej szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jest w stanie zjeść piasku kinetycznego dwulatek ? A numer do regionalnego w każdej komórce sklepowej niech ktoś ci poda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon do regionu pewnie wisi gdzieś na tablicy w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dopiero były podwyżki, wiec czego wiecej oczekujesz? Ze co 2 miesiące bedzie podwyżka ? Hahah dobre sobie. Kasa na święta zawsze była 6 chyba, ze ten dzień wypada w weekend. Teraz 6 wypada we wtorek wiec pewnie tego dnia a wypłata w piątek. Co do nr do regionalnej praktycznie w każdym sklepie nr wisi w biurze Ew na wszelkiego rodzaju pismach w socjalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki były w listopadzie. Masz racje nie pracujemy za minimalne wynagrodzenie, bo my mamy wyższe. Policz sobie wynagrodzenie w stosunku do całego etatu, a nie do swojego 3/4 . Gdybyś miała caly etat to Twoje wynagrodzenie byloby wyższe niż najniższe wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Biedronce są bony 300zł , ale dwa razy w roku. Przed Bożym Narodzeniem i przed Wielkanoca. We wrzesniu jest dodoatkowa gotówka jednorazowa. Nie ma czegoś takiego jak wychodzenie o 16.20 jeżeli pracujesz do 16.00. Musisz przed 16 być już ubrana i o 16.00 już cię nie ma. Grafik tak bardzo się nie zmienia. A co do osób, których zatkało i będą pisały" to idz pracowac do Biedronki" to odpowiadam, że nie mogę bo mam bardzo blisko Rossmanna koło domu i nie musze wydawac na bilety miesieczne. Dzieci jak zapomna kluczy mogą podejsc do mnie do pracy. A przyjmujac sie do Biedronki nie wiem gdzie wyląduje. A zresztą jest daleko Biedronka ode mnie. Naprawdę w Biedronce jest lepiej niz w Rossmannie. Jedynie trochę tak mówić , że pracuje w Biedronce....chociaz niedługo dojdzie do tego, że obciachem bedzie pracuję w SSmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież niedawno podwyżki były...Daj się nacieszyć choć trzema wypłatami,a dopiero później liczmy na więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon do regionalnego powinien być dostępny dla każdego, masz go chociażby w waszym telefonie służbowym więc go sobie spisz. Ja właśnie jestem po podwyżce w listopadzie, nie myślę już o kolejnej narazie, a Ty nie dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak atmosfera w Olsztynie?warto składać CV?jakie stawki dla kasjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak praca w Olsztynie?da się pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numer do KR to nie tajemnica i powinien być w widocznym miejscu. Jeśli nigdzie go nie ma to powinien być zapisany na komórce sklepowej. Nie wiem po co ten numer, ale odradzam uderzanie prosto do KR. Lepiej poprosić kierownika o zorganizowanie spotkania z KR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ks i po 3 latach dostałam 125 zł podwyżki . Spadam z tej firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie mowimy ze nie lubimy pracy w rossmannie czy ze chcemy innej pracy, ale jednak powinni pracownikow szanowac. W regionie M.W grafik zmiania sie codziennie, pracuje sie po 12h na sklpach nawet niskoobrotowych, praca bez zalogowania itp. Na wszystko przymyka oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież dopiero co były..... na Boga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne! Myślę, że co miesiąc powinny być podwyżki. Część się teraz zamknęła i mamy temat zastępczy - grafiki.... skończą się grafiki to będą urlopy... skończą się urlopy to będą paczki, zapomogi, pensje, itd.... ręce opadają.... i znowu podwyżki, wypłaty do 10 czy 10.... przerwy w pracy.... itd>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wie ktos kiedy dokładnie beda pieniazki z zapomogi świątecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L4 ciazowe:Mikołaja dostaniesz zawsze a co do premii za inwenture to tylko jeśli byłaś w okresie rozliczeniowym potem nie no Ciebie już nie było.A co do pani która pisała o Biedronce to niech się puknie w głowę zanim coś napisze pisze tak jakby w rossmannie było najlepiej na świecie a każdy wie że dużo zależy id kierownika czasem jest tak ze kierow ok jest super ale w większości fajna prace może zamienić w koszmar......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefonu do regionalnego nie trzeba zdobywać, chyba że prywatny :) służbowy OWOBIAZKOWO znajduje się w biurze na tablicy korkowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na L4 i dostałam wybrakowane paczki dla dzieci . Uwielbiam moje koleżanki ze sklepu 455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wybrakowane? Może po prostu nie wiesz co ma być w paczkach. U nas w sklepie koleżanki miały w większość po trzy rzeczy. Puste te paczki tego roku ale za to wysoka jakość w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×