Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Macie premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9:57 Premię uznaniową przyznaje KS lub KR za Twoją pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jutro jednak puszczą premię za inwentaryzacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ja jestem na l4 ciąża od 28 września , dzwoniłam do kadrowej i mówiła że normalnie mi się należy. Ko leżanka była na l4 od stycznia A do grudnia dostawala za inwentaryzację . Najlepiej zadzwonić do kadrowej i zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem od 2 września na l4 ciąża, ale zobaczymy co bedzie. Jak przyjdą na konto to bedą, jak to tzn ze sie nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W regulaminie wyraznie pisze o tych 45 dniach.Bajki ze od stycznia dostaje premie to bujda.Sama bylam na l4 ciazowym to wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze jest napisane o 45 dniach dlatego dziwiłam sie temu wpisowi, ze kadry powiedziały ze sie premia należy. Zobaczymy czy wpłynie na konto czy nie, ja sie nie nastawiam ze dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od polowy pazdziernika na l4 i tez nie licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L 4 ciążowe jest inaczej traktowane niż l4 chorobowe przy wyplatach inwentaryzacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a w ciąży można pracować czy lepiej iść od razu na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Czy premia inwent. w grudniu to ostatni okres rozliczeniowy za poprzedni rok, czy pierwszy za tę inwenture, która była teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest pierwsza za ten rok. Kurde to teraz zgłupiałam z ta premia, czy mi sie należy czy nie. Tak czy siak miałam dzwonić do kadr przyszłym tygodniu, wiec zadzwonię jutro i dopytam, bo mam 2 sprawy do zapytania w kadrach. Co do pracy w ciąży, to Twoja decyzja ale ja dość długo sie starałam o ciaze i nie chciał a ryzykować w pracy, ze ja stracę wiec poszłam na l4 odrazu, finansowo wychodzę lepiej niż pracując :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 15 z minutami pisałam post. Jest 20:05 i dalej go nie widać. Coś strasznie zamula forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dostaje sie jakis dodatek za to ze pracuje sie w sklepie 7 dniowym w centrum handlowym? Chodzi mi o prace w niedziele . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest z tą kafeteria :/ Premie puszcza jutro rano, dzisiaj skończyli naliczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd mają wiedziec że to l4 ciążowe czy normalne jest takie samo więc glupty piszesz. 45 dni możesz mieć nieobecności nie licząc week i świat czyli od poniedziałku do piątku i odejmij wszystkie swieta jak zmiescisz się w 45 dniach to dostaniesz to logiczne lecz nie które regiony mają umowę nie ma ciebie na inwenturze nie dostaniesz premi ale to chyba już region sobie uzgadnia by nie bylo lewych zwolnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premia w grudniu to wynik za nową inwentaryzację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak u Was promocja 1+1gratis na zapachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:52 Raczej się nie opłaca finansowo. Pracować możesz jeśli czujesz się dobrze ale pamiętaj że początek ciąży jest najważniejszy i najbardziej powinnaś na siebie uważać. A w naszej pracy to nie takie łatwe. Trochę większa jest pensja juz na zwolnieniu aniżeli jakbyś pracowała i wyrabiała swój etat bo do wyplaty masz liczona średnia z całego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na l4 ciążowym od 18 września i premii w grudniu nie dostałam w zeszłym roku. Wiec to chyba jakaś ściema z tym ze kadry powiedziały ze się należy i ze l4 ciążowe jest inaczej liczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszłam na l4 ciążowe we wrześniu 2 lata temu i premia juz mnie ominęła. Jeśli chodzi o to czy pracować w ciąży czy nie... moja odp jest prosta bierzesz odpowiedzialność nie tylko za siebie ale i za dziecko. nie możesz pracować w nocy, wózki tez za ciężkie... teraz odpowiedz sobie sama czy jesteś pełnowartościowym pracownikiem będąc w ciąży. zresztą u nas KR nie chce brać takiej odpowiedzialności i namawia do l4 mając rację oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grudniowa premia jest juz za ten rok czyli pierwsza w okresie rozliczeniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wy tu wszystko komplikujecie...jak macie tyle pytań to dzwonić do kadr a nie na kafeterii się dowiadywać.Kafeteria to jałowe źródło informacji.Każda mówi co innego, większość tutaj to informacje nie sprawdzone. Jak sie jest od stycznia na l4 ciążowym to nie ma możliwości dostawania premii inw. jeszcze cały rok to jest ściema! a jak chcecie się dowiedzieć czy premia wpłynęła -zajrzyjcie sobie na swoje konto w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam do kadr i osoby przebywające dłużej niz 45 dni na l4 NIE dostaną premii. Wiec nie siejecie zamętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualizujcie na bieżąco strony,jop jego mać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie dzieje z ta kafeteria ze tak zamula:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma premię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×