Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Porod za 3 tygodnie jakies rady ?

Polecane posty

Gość gość

Halo mamusie za 3tygodnie mam porod bardzo sie boje wstępnie siłami natury ale jak sie skonczy nie wiem wiadomo nigdy nie wiadomo ... A jeszcze mam pytanie jak to jest pozniej z zusem na maciezynskim oni sami sa poinformowani czy ja cos gdzies składam czy jak bo teraz jestem na zwolnieniu mam umowe na czas nieokreślony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zlozyc papiery u pracodawcy do 2 tygodni po porodzie o przydzielenie urlopu macierzynskiego oraz rodzicielskiego. Pracodawaca powinien przekazac to zusowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastawienie najwazniejsze. mysl pozytywnie a pojdzie jak po masle obiecuje ci. ja cala ciaze pozytywnie nastawiona zero bolu! przysiegam, zero. a porod wywoywany 25h a potem cc. zero bolu przy wywolywaniu i po cc. a mialam rozwarcie. Moja kolezanka to samo nastawienie rodzila naturalnie nie chciala znieczulenia chociaz mogla za darmo (uk) mowila, ze wyrwanie zeba bardziej boli. Trzecia kolezanka okropnie sie bala i porod tez byl okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha czyli do pracodawcy musze sie zgłosić ok dziekuje za informacje. A jeszcze moze jakas mama wziela ten urlop macierzyński cały tok 80% ? Bo słyszałam ze mozna pol roku jakos 100% a pozniej 60 albo cały rok 80% tez jakas musze o tym powiedzieć pracodawcy ? A co do rodzenia ja tez naturalnie bez znieczulenia chodz tez mam w pakiecie rodzę prywatnie ale ja bardziej psychicznie sis boje bo ja na bol naprawde jestem wytrzymała ale tak sie boje w ogole na szkole rodzenia nagrali o tum baby blues i ja tak na nia czekam na mojego Okruszka chyba nic mi takiego nie grozi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany ja rodziłam w lutym :) rady no trzymaj się ja przeżyłam koszmar TY też dasz radę ale nie licz na cudowne chwilę tętniące emocją tylko ....dzidzię którą zobaczysz i oszalejesz z miłości ( większość kobiet tak ma lecz są też wyjątki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rada jest jedna - przygotuj sie na jatke :P i pamietaj ze rozowo jest tylko w reklamach, macierzynstwo to orka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up! Podbijam temat jeszcze jakies rady ? Boje sie ze sobie nie poradzę ja w ręku takiego dziecka nie miałam a jak wyjde ze szpitala nagle mam wszystko robic sama a jak usne i nie uslysze ze dziecko sie obudziło albo cos Jezuuu to chyba jakos sie zacznie czuc prawda ? ;) mam 28 lat i dzidzia planowana a wiecie jak sie czuje jakbym miała 18 i zaliczyła wpadkę nie wiem jak te dziewuszki rodzą naprawde !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastaw sie że bedzie dobrze i nie czytaj opisów porodów w internecie bo to tylko niepotrzebnie nakręca strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wiem ze internet podczas ciazy jest zła rzeczą juz sie nauczyłam ze nie mozna czytać wszystkiego i brac do siebie bo tyle ludzi tyle opini a ja i tak jestem panikara i wszystko biorę do siebie bardzo bym chciała zeby moja córcia urodziła sie zdrowa i tez sie nie męczyła bo to jak i dla mnie i dla niej długa podróż taki Okruszek musi tez troszke przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×