Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 inne studia mając 25 lat ? Możliwe ?

Polecane posty

Gość gość

Mam 25 lat, tyle co on - mój ukochany. Nie jesteśmy ze sobą od 4 lat. Jego teraźniejsza narzeczona ma 24 lata dokładnie w styczniu będzie miała 25 lat - niby jest po medycyny, dziennikarskie, dietetyke. Wątpię czy to prawda. Czy to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. ale raczej nie z wszystkiego ma magistra. albo dwa licencjaty i magister albo np. dietetykę robiła w policealnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :D medycyna to lekkie studia i konczy się w wieku 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiscie znalam dziewczyne,ktora studiowala zaocznie filologie angielska,analityke medyczna,po 3 roku zaczela medycyne. Konczyla poprzednie dwa kierunki i skonczyla medycyne. Wiec w wieku 20-kilku lat,nie wiem,no moze nie majac 25 a z 28-29 miala skonczone 3 kierunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oraz ludzie nie muszą pracować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ma obecnie 24 lata to nie mogla skonczyc medycyny. Medycyne studiuje sie 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiowała 3 kierunki jednocześnie? Bo medycyna to conajmniej 6 lat studiów dziennych. Dziennikarstwo można zaocznie i to są minimum 3 lata. Plus do tego analityka medyczna? Medycyny nie można studiować zaocznie. Można niestacjonarnie ale i tak chodzi się na zajęcia z dziennymi. To wszystko w wieku 25 lat? Mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna studiowac analityki medycznej zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filologie angielska studiowala zaocznie. Analityke dziennie. Rownoczesnie te dwa kierunki. Na trzecim roku analityki zaczela medycyne. Czesc przedmiotow jej przepisano,wziela dziekanke na analityce, zaczela medycyne,potem po prostu ciagnela te dwa kierunki rownoczesnie przepisujac co sie da,ciagnac indywidualny tok nauczania. Nie wiem ile miala lat jak wszystko skonczyla. A na pewno tak robila bo z nia studiowalam na analityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnego kierunku medycznego nie można studiować zaocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na medycynie nie tylko chodzi się do szkoły. Są jeszcze do zrobienia staże na oddziałach, nie tylko na jednym. Do tego dochodzi praktyka w przychodni, często też na sorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ja napisalam o medyczntch kierunkach zaocznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto jej to sponsorował? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie w ogóle jest nie na miejscu. Odpowiadam – można mieć jakieś tam papierki poświadczające to, ze coś tam skończyła, ale na pewno nie ma magistra w tym temacie. Idź się kształć i rozwijaj, a nie siedzisz i dumasz., Masz tyle fajnych uczelni, tyle świetnych kierunków np. filozofia nowych mediów: http://www.ignatianum.edu.pl/. Przyszłościowy kierunek, fajny…walcz o siebie, a nie patrzysz na innych…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie to jesli ktos jest ma medycynie to nie idzie na dziennikarstwo i dietetykę. zlwaszcza to pierwsze bo po co. Lekarze zawsze znajdą pracę. poza tym medycyne sie kończy po min. 6 latach wiec 24 lata to za malo zeby zeby juz byc po tych studiach. Wiec ci sciemnia a ty wierzysz. Ja robię dopiero maturę w http://www.liceum-zaoczne.sopot.pl/home.html a mam 26 lat i sie tego nie wstydze. wstydzolabym sie tego ze ludziom opowiadam bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęła medycynę będąc 3 lata na dziennikarstwie? Czyli w wieku 21/22 lata. Plus minimum 6 lat studiów to jest 27/28 lat. Wiec niemożliwe żeby w wieku 25 lat miała skończone 3 kierunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×