Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trojkat,doswiadczenia i odczucia

Polecane posty

Gość gość

jest ktos kto ma doswiadczenie w trojkacie,jakie macie odczucia po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz z ciekawości czy poważnie zastanawiasz się nad realizacją planu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my juz plan zrealizowalismy,jestesmy ciekawi odczuc innych ktorzy byli w trojkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziel sie swoimi doswiadczeniami. Moje sa takie: 3x singiel=super zabawa 2+1= 3xsingiel albo 1+2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kazdy z ciekawosci chce byc w ukladzie typu trojkat,naprawde fantastyczna sprawa tylko trzeba byc dobrze przygotowanym na tego typu zabawy zeby podczas spotkania nikt o nikogo nie byl zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tttaaa..bajkopisarze. Ja tam bym nie chciała w sobie ku./ta./sa który przed sekundą był w innej pipie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim sensie przygotowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz ty bys nie chciala a inne chca,trojkat to nie tylko 2k+m ale tez 2m+k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drp
Pewnie większość facetów powie, że marzy o trójkącie z dwoma kobietami, ale rzeczywistość jest o tyle smutna, że żaden z nich nie będzie w stanie dać pełnej satysfakcji dwóm kobietom jednocześnie, choćby nie wiadomo jak się starał... A relacja nigdy nie będzie w pełni udana, jeżeli choć jedna ze stron będzie zawiedziona... Taki seks ma szanse powodzenia tylko wtedy, gdy choć 2 osoby w tym "związku" mają skłonności biseksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sensie emocjonalnym,zeby nie bylo zazdrosci czy innego typu zachowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze nie byłam w trójkącie, chętnie bym spróbowała, ale trochę się boję :D chciałabym spotkać taką fajną, otwartą i uczciwą parę lub 2 M + ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę seks w dwóch parach z wymianą partnerami. Lubię patrzeć jak mój posuwa inne laski,zwłaszcza jak sama w tym czasie z innym robię to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szkoda ze nie bylas,naprawde nie wiesz co tracisz oczywiscie jesli lubisz takie klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może podalibyście mi namiary na jakieś sprawdzone fora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie siedzimy na forach,jedyny portal na ktorym mielismy ogloszenie to lento

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kreci 2k + 1 m. choc po tym co powiedzialas ze facet nie daje rady dwom, sklaniam sie bardziej ku ukladowi 2 pary niz 2m+1k. jestem kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było wspaniale z obcym facetem przy meżu.A to ja dążylam do trójkąta bo bylam zazdrosna.Mąż miał przedemną trzy dziewczyny.Ja byałam dziewica więc chciałam spróbować ja to jest z innym facetem.Było bosko mial większego członka niz mąż więc szczytowałam mocno ,a mąż nie potrafił sobie z tym poradzić gdy mnie rżnał obcy ja jęczałam około godziny widząc ak wchodzi w moją cipkę bo tak miało być,że bedzie widział jego członka wchodzącego we mnie.Gdy mowil o tym ja odrzeklam jak ty przedemna miałes trzy to ja miałam być zadowolona a ty jak mnie posówał obcy nie mogłaś tego przeżyć.Więcej nie było seksu w trójkącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyglada sprawa zabezpieczenia w trojkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie sadzisz ze facet ktory dochodzi do trojkata jest bez zabezpieczenia,normalna sprawa,gumka musi byc,nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a spust do ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gumie ,a ubezpiecza maż i w każdej chwili gdy mi coś nie pasowało by to przerywa zabawę.A nawet miało miejsce gdy wchodzil we mnie obcy duży k***s i chciałam odruchowo się cofnać mąż mnie przytrzymał bo obejmował mnie od tyłu przy stosunku bym się nie cofnęła z członka kochanka.Za to jęczałam ogromnie gdy mnie posówał dość długo i mocno szczytowałam.Mężowi drżały ręce z podniecenia i widoku jak wchodzi i wychodzi członek obcego.Ja byalam mega zadowolona.Myślimy oboje o wymianie partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy od sytuacji i czy pani sie godzi na takie cos,czasem jest bez zabezpieczenia i tez nie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie widok innego faceta w trojkacie jest niesamowity,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz. mysle nad tym dopiero i troche sie boje ale bardziej jestem ciekawa jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslisz nad trojaktem 2m+k czy 2k+m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trójkącie z kobietą i jej facetem bzykałam się na tabletkach a bez prezerwatywy.W nią się nie spuszczał a mi trzy razy,w ciipkę, w duupkę i na piersi. Z dwoma facetami też bez,ale tam był szybszy seks,po kolei z każdym i obydwaj do ciipki.Drugi napalony wchodził zaraz po pierwszym,w tego pierwszego spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwazam rozne opcje. najmniej proawdopodobna chyba 2m+1k. wydaje mi sie za bardzo ostra dla mnie jak na pierwszy raz. myslisz ze dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś na szkoleniu byłam z trzema kolegami. Szybkie numerki,jeden po drugim,dwóch w szparkę,jeden w tyłek a potem im lizałam i z jednym zostałam do rana,to jeszcze dwa razy długo bzykaliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie masz racje ale troche sie boje. stad przyjełam ze w ukladzie 2k jakby cos zawsze moge sie troche wycofac. nie mam doswiadczenia w tym zupelnie i wybieram opcje najbardziej dla mnie bezpieczna. ewentulanie wymiana partnerów...nie wiem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz tolerancyjnego partnera,też na to chętnego,to lepiej czworokąt,z wymianą czy bez,zależnie od okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×