Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Gość gość
Strona się zawiesiła więc czas jechać na mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywalić stąd wilka pedała to strona znów dobrze zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ostatnio wciaz mam zakwasy...robilam przerwe i nic nie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewaznie co 3 dni robie dzien przerwy,czasem odpoczywam tylko w weekendy.Teraz dwa dni odpuscilam. Moze to zakwaszenie organizmu? Dieta jest ok,bo tego pilnuje, ale intensywne cwiczenia tez zakwaszaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co piszesz to zakwaszenie jest ,za duzy wysiłek fizyczny robisz. Ja to przerwy mam dłuższe ,ale zakwasy mam malutkie,albo wcale po bieganiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pracy zrobie cos na szybko moze cos z kurczaka co do zakwasow to chyba brak potasu pomidory wcinaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potas i magnez dobry na skurcze ,a na zakwasy dużo płynów i odpoczynek ,masaż też wskazany. Ja też lubię się katować,ale ja mam przyzwyczajony do tego organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Mamba
"Jestem Wilk kochanek nie spotykalem sie z kochanka" wilku, ty nie masz kochanki, ty masz kochanie, kobiete, centrum wszechświata i nie zdradzasz jej. czy cos pomyliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Baetka 12 Jak masz zakwasy wystarczy zrobic 100 przysiadow i kwas mlekowy zalegajacy w miesniach zostanie z nich usuniety. Wilk troszeczke sie na tym zna bo od ponad 20 lat zajmuje sie tym zawodowo:) Nie wiem ile biegasz ale zeby bylo to skuteczne a zakladam ze chodzi o redukcje zbednej tkanki tlusczowej jednostka treningowa musi trwac 60 minut bo 80% spalonej tkanki tlusczowej to ostatnie 20 minut treningu tetno pomiedzy 60% a 80% maksymalnego. Njalepiej begac na tetno z pulsometrem w Decathlonie przyzwoity mozna kupic juz za 170 zł Betka jak podasz wiek to szybko policze ten zakres tetna No i dieta , dieta i jescze raz dieta!!! Zeby spalic jeden kilogram zbednej tkanki tlusczowej musisz wytworzyc deficyt kaloryczny na poziomie 7000 KCAL. Jak biegasz 180 minut tygodniowo wykrecisz deficyt z biegania okolo maksymalnie 1800 KCL. Wiec potrzebowalabys 4 tygodni zeby pozbyc 1 kg sadla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja nie odchudzam się ,a moja tkanka tłuszczowa jest niewielka.No i ja biegam dla zdrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko...ja wciaz znajduje sobie jakas inna aktywnosc fizyczna...wiec miesnie przyzwyczajone do wysilku. Dzieki temu za kazdym razem angazuje inne partie.Tak sie zastanawiam...ze jak Ty skupiasz sie wciaz na tym samym...to czy masz bardzo wyrobione miesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arancia no ja mam taki typ sportowca ,mięsnie są ,robiłam jeszcze inne rzeczy ,sport to moje życie od dzieciństwa.W domu troszeczkę na hantlach ćwiczę i brzuszki robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×