Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

No proszę dziewczyny przestańcie narzekać! !! 2 lata temu biegałam, nawet potrafiłam 15 km przebiec, a dziś? ????? Tragedia! zrobiłam się leniwa, i niegrzeczna, często się alkocholizuje. No to Ja też sobie ponarzekałam ups...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spritt fajnie dziś napisałeś :-) Tylko dlaczego tak to się skończyło, przecież odeszła od męża? , czyżbyś Ty zawiódł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Beatka12 Jak zwykle cos pochrzanilem ale pisze miedzy kolejnymi pacjentami z doskoku:) Jeszcze tylko 2 dni w piatek uciekam w gory do Bacowki z bala z kominkiem:) Nienawidze wielkich miast:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda hm dlaczego się skończyło w sumie nie wiem może byłem tylko zabawką odskocznią adrenaliną a może to moja wina kto tam zrozumie kobiete. Tylko czemu nie da się zapomnieć Achh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny...o tej godzinie to ja juz nic nie jem...ale Tobie zycze smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miala byc grupa wsparcia dla uzaleznionych Anonimowych Kochankow = AK a powoli stajemy sie alkoholikami W sumie czemu nie od czegos trzeba umrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko juz doszlam skad te zakwasy...Cwicze to samo tyle,ze zmienilam kolejnosc cwiczen.Wczesniej zaczynalam od najlzejszych i konczylam najciezszymi.Teraz zaczynam od najciezszych i stad te zakwasy,ze robie za krotka rozgrzewke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do SPRITTT Ja sie pisze na ta teqile:) Pierdole alkohol nie sprawil mi nigdy w zyciu nawet 10% tych problemow co kobiety:) Zostaje alkoholikiem dla wlasnego bezpieczenstwa:) To resztki mojego instynktu samozachowawczego dzialaj:) Zebys nie musial kilka razy nalewac od razu 200 g poprosze nakruszonym lodzie i limonka w osemki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz SPRITTT cholera Ja Cię rozumiem,tylko myślałam że kobiety tak się nakręcają i potem cierpią! !!!Ja czuję że zaczyna mi coraz mniej na nim zależeć! Może w końcu się z niego wylecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :-)uciekam nie mam dziś natchnienia, dziewczyny mnie zdołowały, przypomniały mi się czasy , kiedy byłam szczęśliwa, biegałam, byłam grzeczna. ..a teraz wszystko jest do d**y!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×