Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Szkoda że Beata i Arancia tak daleko. .Oj wspólnie to byśmy sobie pobiegały.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:-) Byłam tak zmęczona , dodatkowo mąż przyjechał do domu, więc z tym pisaniem zaczynam mieć problem. Ja zawsze pisze z tel, i czasem się irytuje gdzie Ja tak stałe pisze:-) Musze być ostrożna, wiesz nam dziś dobry humor, mimo że jestem vw pracy. Ty fp której dziś pracujesz? Ja do 15:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jaka będzie sytuacja:-) Muszę R trochę z tym alkoholem przystopować, bo ostatnie 2 lata za dużo. .Wiesz czym to było spowodowane..Będziemy w kontakcie, to się jakoś zorganizujemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Miłego dnia Cześć Madziu i witaj Klonie a dla informacji to ja dzisiaj nie pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak tak, to ja też dziś robię sobie wolne... Witaj Klonie. :-p Arancia jeszcze pewnie chrapu, chrapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej Klonik :) Łatwo poznać bo jak wejdziesz na profil to On ma dużo mniej postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arancia
Dzien dobry:)...nie spie:P Klonie...mowilam kawalerka cisna...we troje nie ma szns:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, i tak jest miło, a do tego śmiesznie... Arancia, jak ciasno to może na zmianę? Raz R, a raz R... :-p Dłużej się nie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kloniku...R odwalil cala robote...a Ty tak na gotowe...hmmmm Nie wstyd Ci?....ani troche?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wstyd. Jestem zepsuty do cna... :-p Ale zgadłaś, to dla Ciebie zostałem Klonem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×