Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozana_anna

Jakie dekoracje do sypialni?

Polecane posty

Gość gość
Można kupić każdy typ dywanu o różnej wielkości przez https://7kd.pl/. To jest sklep online marki 7 Krolestw Dywanow -importują dywany bezpośrednio z Turcji. Ja jestem zadowolona z jakośći materiału, runo nie za wysokie i nie za krótkie, bo wiadomo że te grube dywany to fajnie wyglądają są miękkie i w ogóle ale jak trzeba takie włosie odkurzyć to się robi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleria

Warto zastanowić się nad poduszkami dekoracyjnymi, które sprawdzają się w sypialni oraz w salonie. Ja ostatnio zdecydowałam się na zakup nowych poduszek dekoracyjnych od Little Dreams. Poduszki świetnie się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witakalia

Racja, że kamienie dekoracyjne zajmują sporo miejsca, a jak sypialnia jest mała to już w ogóle. Stąd lepiej jakaś struktura dekoracyjna np. Magnat Beton Style albo Glinka. Łatwo taką stukturę nałożyć, ładnie wygląda, nie zabiera miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11Kasia11

U mnie też moda na poduszki z allmeblo 🙂 tym bardziej, ze kolory mam w pokojach bardzo neutralne, a w ten sposob łatwo zmienic wystroj i nadac mu wyrazu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza z

Owszem poduszki świetnie sie sprawują i to w każdym praktycznie pomieszczeniu. Ja jednak chcę dodatkowo podkreśliś romatyczny nastrój i zamierzam kupić https://www.superwnetrze.pl/stojacy-swiecznik-na-8-tealightow-nero,t182339.html zauroczył mnie od pierwszej chwili, a i idealnie pasuje mi do stylu jaki panuje w naszej sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala k

Ja chyba też zdecyduję sie na poduszki i to te ze scandicsofa.pl, które kilka dni temu u nich oglądałam. Widać już tak, że materiał jest dobry gatunkowo i są dobrze uszyte. Zastanawiam sie tylko nad kolorystyką. Może faktcznie lepiej wybrać te dwukolorowe, cena też jest ok w porównaniu z innymi sklepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adda

Bardzo fajnym dopełnieniem wnętrza jest tapeta. Sama mam piękną w sypialni i nie trzeba więcej dekoracji. Nasza jest ze sklepu tapety4u.pl i myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, bo wybór jest OGROMNY. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo ważnym elementem jest odpowiednie oświetlenie dlatego długo zastanawiałam się za nim wybrałam swoje mam lampę Alessia Dimm i lampki nocne z Azzardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiskopska

Spokojnie mozna zaczerpnąć sporo inspiracji z sieci odwiedzając chociażby taką stronę, jak domzcegly_pl bardzo dużo porad oraz po prostu fajnych zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich. jak już mowa o sypialni to ja też potrzebuje waszej porady :( 

W Sypialni za łóżkiem mam GRANATOWA ścianę, lozko jest biale i szafa też, zaslony mam musztardowe  i proszę powiedzcie Mi czy narzuta też musztardowa czy jakiś inny kolor i jakie dodatki byście widzieli ? pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak szukałem dla siebie mebli to skorzystałem ze sklepu Meble Partner i mam pozytywne spostrzeżenia co do tej oferty tam dostępnej. Wybór mebli jest bardzo dobry, w sprzedaży sporo propozycji, także jakieś dywany, mniejsze dodatki dekoracyjne więc też dobra okazja do tego, by nieco wnętrze odświeżyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 00:44, Oleńkamała napisał:

Niech ktoś mi poleci komodę w kolorze białym do sypialni właśnie. Błagam tylko nie idea itp sklepy. Coś fajnego, w nowoczesnym stylu, najlepiej w połysku. Dzięki.

Bardzo polecam kolekcje mebli Linate z Agata Meble. Są w białym połysku z delikatnymi drewnianymi elementami. Świetnie wyglądają w domu. Są bardzo porządnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×