Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

świntuszymy ?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten jęzor to tak już w konkretnym celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P kuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich tak jak w temacie twierdze ze Amstaf jest tchorzem komu zalazł za skore bede wdzieczny za podbijanie tego tematu przez nastepny rok Twierdze ze Amstaf jest tchorzem bo po tym jak zwywał od najgorszych kobiety na temacie Wadery bez powodu zaproponowałem mu spotkanie w realu zeby wszystkie te mile slowa powtorzyl mi w 4 oczy Oczywiscie posikal sie ze strachu i nie chcial sie umowic na mila rozmowe na lesnej polanie w Bieszczadach Wiec podejrzewam ze jak w przypadku wielu Amstafów zostal wykastrowany i nosi zamiast jaj 2 pileczki do tenisa stolowego A kto chce przesledzi cała historie to prosze Wchodzicie na temat Wadery i zaczynacie po kolei od 1 wpisu Amastafa sami oceńcie jak sie zachował i czy mu sie nalezal ten temat na ktorym jestescie Temat: Wieczorem przy bydlaku Amstaf 2014.10.25 xxx Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajesz za wygraną Stary Rajfurze z owrzodzoną dupą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to Ty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co podać: dane z dowodu osobistego czy z konta bankowego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj swoje konto i hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posiadam konta a jedyne hasło jakie znam to: ,,najlepsze kasztany są na Placu Pigal"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w takim razie trzymasz kasę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skarpecie a co? To ma być świntuszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się znamy, to co to za świntuszenie. Zabieram ci kasę i ruszam na miasto zabawić się. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten co zapytał
Odpowiem odzew do hasła. Zuzanna lubi je tylko jesienią Możemy już świntuszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zostawisz mnie samego? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dfzis się upijam Mam dola. Kocham wzystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc idź niewyżyty ogierze a ja będę w samotności na Ciebie czekał. W końcu i tak zawsze wracasz z kwiatami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge jedynie odpowiedzieć: Witam wszystkich tak jak w temacie twierdze ze Amstaf jest tchorzem komu zalazł za skore bede wdzieczny za podbijanie tego tematu przez nastepny rok Twierdze ze Amstaf jest tchorzem bo po tym jak zwywał od najgorszych kobiety na temacie Wadery bez powodu zaproponowałem mu spotkanie w realu zeby wszystkie te mile slowa powtorzyl mi w 4 oczy Oczywiscie posikal sie ze strachu i nie chcial sie umowic na mila rozmowe na lesnej polanie w Bieszczadach Wiec podejrzewam ze jak w przypadku wielu Amstafów zostal wykastrowany i nosi zamiast jaj 2 pileczki do tenisa stolowego A kto chce przesledzi cała historie to prosze Wchodzicie na temat Wadery i zaczynacie po kolei od 1 wpisu Amastafa sami oceńcie jak sie zachował i czy mu sie nalezal ten temat na ktorym jestescie Temat: Wieczorem przy bydlaku Amstaf 2014.10.25 xxx Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×