Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

konferencja

Polecane posty

Gość gość
Kilka konferencji moja firma organizowała, ale w Płocku w Amore to pierwszy raz i to niedawno. Miejsce-rewelacja, bardzo wysoki poziom organizacji. Profesjonalna sala, nagłośnienie. Bardzo dobrze nas karmiono, to też trzeba zaznaczyć :) Po prostu wszystko na poziomie, również pokoje gdzie się zatrzymaliśmy. Miejsce godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaliśmy sali na jakieś 70 osób i w okolicy www.dompodkoziolkami.com.pl miał najkorzystniejszą ofertę. Do tego miła obsługa, dobre jedzenie i świetnie wyposażona sala konferencyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaliśmy sali na jakieś 70 osób i w okolicy www.dompodkoziolkami.com.pl miał najkorzystniejszą ofertę. Do tego miła obsługa, dobre jedzenie i świetnie wyposażona sala konferencyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka miesięcy temu byłam na konferencji w Gdyni. Zorganizowano ją w Hotel Business Faltom . Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, zarówno obsługa, jak i wyposażenie zasługują na 5+. To chyba najlepszy hotel biznesowy Gdynia nie ma chyba lepszego miejsca, jeśli chodzi o tę kategorię. A to ich strona: https://www.faltombusiness.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić firmę cateringową, która zapewnia pyszny catering konferencyjny - http://gruparsvp.pl/ tu ich strona. Bardzo smaczne jedzenie i obsługa, która wszystkim się fachowo zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnoskoira

Dobrze wyposażona sala w hotelu  www.hotelukroczka.pl pomieściła 250 osób, na miejscu rzutnik i nagłośnienie, a do tego smaczne obiady. Szkoda, że teraz takie mrozy bo zielona okolica robi wrażenie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriaan

Super profesjonalne podejście, dobrze przygotowane zaplecze do organizacji konferencji ma hotel www.hotelhorda.pl// ze Słubic. Do tego hotel mieści się w spokojniej okolicy, jest kameralny i elegancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Konferencje to nie lada wyzwanie dla organizatorów, jednak ja od niedawna zwracam się o pomoc do pracowni Artis z Krakowa, ale dziewczyny jeżdżą wszędzie, nawet za granicę i zawsze wszystko dopięte jest na ostatni guzik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marfek

Ja jestem zadowolony z organizacji konferencji w ośrodku wczasowo-konferencyjnym Bel-Ami w Zakopanem www.belami-zakopane.pl/pl/  Świetne miejsce, lokalizacja - 500 m od Krupówek, fantastyczna obsługa, smaczna kuchnia. No i pod względem technicznym super wszystko było zorganizowane - mają kilka dobrze wyposażonych sal do wyboru. Po całości nam pasowali, także będziemy do nich wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

Teraz sobie kurrwo a ja będę siedział i się z was śmiał naiwne świecie iebane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×