Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

świry antyszczepionkowe ożywiły choroby

Polecane posty

Gość gość

jest artykuł na wyborczej http://wyborcza.pl/1,75400,15325899,Jak_ruchy_antyszczepionkowe_ozywily_dawne_choroby.html#ixzz3IiS31gES gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha rzeczywiście wyborcza to wyrocznia. Gratuluję Ci lemingu mózgu wypranego przez szczepionkową propagandę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety, tępota tego nie zrozumie :O oni myslą, ze umierają od rtęci w szczepionkach... więcej rtęci żrecie z jedzeniem i wdychacie z powietrzem, taka jest prawda... gdy jakis bachor nieszczepiony zachoruje uwazam, ze nalezy poddac go kwarantannie + jego calą rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że bachorem mozesz nazywać tylko swoje dzieci prymitywie. W cywilizowanych krajach przymus szczepień nie istnieje. W Austrii jest najwięcej nieszczepionych dzieci, a żadnej epidemii tam nie. Proponuję Ci żebyś nauczyła się samodzielnego myślenia lemingu , a dopiero potem wypowiadaj się na dany temat i podpieraj te wypowiedzi czymś więcej niż tymi propagandowymi wypocinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie sobie komentarze pod artykułem debile antyszczepienni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jessu! Wezcie juz przestancie tutaj urzadzac afery ze -Danka szczepi -Zoska nie szczepi i wszyscy i tak zyja wiec slusznosc mozna ocenic za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczepiłam i załuje, to propaganda moje dziecko chorowało na rozyczke na ospe na szkarlatynę, świnka... i po chuj szczepiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szkarlatynę szczepiłaś :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×