Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Nie mam nadwagi po ciązy, ale nie czuję się atrakcyjnie. Chciałabym zrzucić około 4 kilogramy i mimo tego, że odżywiam isę zdrowo i ćwiczę trzy razy w tygodniu waga nie rusza z miejsca. Czy któraś z Was próbowała tabletek na odchudzanie jakiś? Czy faktycznei dają efekt i czy jest on trwały? Czy po odstawieniu od razu przytyję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj kawy odchudzającej? Ja piję slim coffee i jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ten sam problem kilka miesięcy temu. Tabletki wspomagają przemianę materii ale same nie zdziałają cudów. Zacznij się ruszać- nawet spacery codzienne z dzieckiem i ogranicz cukry i tluszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kuracji z preparatem Slimcea. Są to tabletki wspomagające odchudzanie. Odczuwałam na nich hamowanie łaknienia. Świetnie przydaje się to przy utrzymaniu diety bądź zwyczajnemu nie podjadaniu. Efekty to oczywiście spadek wagi. Na początku powolutku, ale po 2 miesiącach mogłam już pochwalić się 7kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm wiesz co tabletki i inne cuda pomogą ale czy na dluzszy czas? 4 kg to bardzo malo do zrzucenia ale mimo tego wiem jak ciezko jest je zrzucic . Sama po ciazy czulam sie zle i chcialam schudnac 5 kg . Dlugo chudlam , cwiczylam , mniej jadlam itd i udalo sie po 8 miesiacach ale to sa kg ktore nie wroca , a jak schudniesz szybko to moga wrocic . Najlepsze myslenie maja ci co robia glodowke , chudna w tydzien 5 kg alke to tylko masa miesniowa ktora jest duzo ciezsza niz tluszczowa i kg raz dwa wracaja . Proponuje jeszcze wiecje cwiczyc****ic wode zamias sokow itd bo wbrew pozorom maja duuuzooo cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje dietę IF intermittent fasting jem co chce ale liczę kalorie zakupiłam jeszcze suplement Slimcea dobrze podkręca metabolizm na deficycie kalorycznym waga spada i to bardzo dobrze trace 0,5 kg na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od nowego roku jestem na tabletkach Slimcea. Mimo że stosuje je nie całe 2 tygodnie odczuwam już hamowanie łaknienia. Organizm alarmuje głodem tylko jeśli faktycznie tego wymaga, dlatego jem tyle ile trzeba. Nie ma problemów z podjadaniem nawet dla łakomczuchów. Jak na razie zapowiada się bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beniaxx
Jeśli tylko 4 kg to wydaje mi się, że po takich wczasach jak są organizowane na http://wczasyoczyszczajace.pl o tyle wrócisz szczuplejsza :-) Słyszałam, że to świetny tez pomysł na relaks po zimie, a okolica Zlewu Zegrzyńskiego jest bajeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna32115
Ja polecam African Mango, nie trzeba się katować a stosując proste zasady żywienia chudnie się naprawdę. Jestem żywym dowodem na, zamawiałam z tej strony http://nplink.net/btkjP7vM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×