Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnaiArtur

Swingersi, jak to jest?

Polecane posty

Gość AnnaiArtur

Witam, mam na imie Ania. W ciagu 3 miesiecy bylismy z mezem na swingerowych imprezach w klubach swingersow. Ja mam 28 a maz 39 lat. Za kazdym razem poszlismy na calosc, i wymienialismy sie partnerami. W pewien piatek byla impreza gdzie wiekszosc to byli panowie. Maz troche namowil mnie abym wziela kilku panow do pokoju a on bedzie patrzyl tylko. Bylo to bardzo podniecajace, zwlaszcza ze panowie okazali sie bardzo subtelni i delikatni. Do tego przystojni, i znajacy sie na seksie. Panow bylo 4. Generalnie mam jakies doswiadczenie, tak moge powiedziec. Ale w zwiazku z tym mam pytanie na anstepujacy temat: po kazdej takiej imprezie mamy z mezem malego moralnego kaca ktory ustepuje kolo poludnia nastepnego dnia. Przez nastepne 2 dni zawsze ostro sie kochamy i wspominamy nasze ekscesy. Potem przez pare tygodni jest spokoj, normalne zycie, praca, seks co drugi dzien. Ale juz po okolo 6 tygodniach zaczynamy myslec o tym ponownie. Temat pojawia sie znikad, i potrafimy juz nastepnego dnia pojechac na taka impreze. Pytanie jest takie: czy nasz kac moralny jest normalny, czy nic nam po nim nie bedzie? Jak go zwalczyc? Oraz, czy ten moralniak nie jest moze oznaka iz powinnismy z tym skonczyc?? Zaznaczam, ze nie klocimy sie z tego powodu, i milo wspominamy czas spedzony w klubie. Jak macie swingerowcy?? Jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata zawsze bedzie szmatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam z trzema facetami i mąż był czwarty.Tylko,że mąż lubi mnie trzymac w objęciach od tyłu widzi jak wchodzi i wychodzi obcy członek cały przebieg.Najbardziej sie podnieca gdy jest zmiana i następny facet wchodzi w moja cipkę.Zawsze mąż kończy bez gumy.Po takiej kolece jetem zmęczona ale spełniona.Mąz nie chce wymiany partnerów z inna para lecz by mnie rżneli w jego obecności obcy faceci Mamy oboje przyjemnosć lecz nigdy w klubie bo obawy są zakażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×