Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gumiśka Bunia

Ile macie znajomych na fejsie? Czy wasze dzieci mają fejsbuka?

Polecane posty

Ja mam 149 znajomych na fejsbuku. Zauważyłam, że dzieciaki znajomych w wieku 6-10 lat mają fejsy założone przez młodych rodziców. Głupoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w c***j bo az 441 ale musze pousuwac niektorych bo nawet chamy "czesc" na miescie nie powiedza a tak to wielce znajomi na fb :D a co do fb dzieci to zenada, jak i do wrzycania zdjec z USG czy miliona zdjec dzieci na dzien :/ ale to tylko moje zdanie. A no i moj sasiad jak sie urodzil to mial zalozonego, ale jego to wgl rodzice skrzywdzili bo na imie Benjamin :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy FB. Dzieci mają życie poza komputerem i realnych znajomych. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mam żadnego fejsa ani innego H/U/J/A żebyście mnie tempe dzidy nie namierzyły i hejtowały bo tu tyle głupich nawiedzonych soook siedzi że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam Facebooka :) moja 14 letnia córka to ma Facebooka, instagrama, snapchata,tweetera i jeszcze nie tak dawno miała Aśka ale usunęła( teraz wiocha to mieć :/) czasem mnie wręcz śmieszy to co mówi. Jednak mimo to żyje w realnym świecie i to nie jest tak, że spędza na tych stronach cały wolny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosuiek

ożywiał temat, piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwniczka

owszem miałam kiedyś nk, zagladałam sporadycznie, ale dzis nie mam nic, nie interesuje mnie to, jak cos koniecznie chcę zobaczyc korzystam z konta syna, najbardziej wkurzaja mnie ludzie wrzucajacy codziennie zdjęcia  te same ale w tej sramtej pozie, to taka licytacja kto gdzie był jak był ubrany, owszem sama raz na ruski rok  zobacze z ciekawości no ale jedna znajoma ma ponad 1000 zdjęc i wszystkie podobne ,

-sa to platformy do komunikacji, owszem mozna miec tysia znajomych czy podobnie ale tych co sie zna a nie jak i tak większosci nie kojarzycie , znajoma mi mówi -nie masz fb to towarzysko nie zyjesz , i bardzo dobrze, nie jestem jakos stara umiem korzystac z kompa ale tego typu rzeczy jak fb uważam że powinni zlikwidowac, synowie maja konta na fb, ale wiem ze mało tam siedza, raz na jakiś czas korzystaja ale tylko do komunikacji, nie maja żadnych zdjęc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Malo, może 30. Nie jestem aktywna na fb, mam konto po to by być w kontakcie ze koleżankami i rodzina. Syn ma 9 lat, fb nie ma i chyba nawet nie chce. Nie interesuje to ten temat, komputera używa rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaaaR.

Ja mam 93 znajomych.  byl czas ze mialam nieco poand 100 ale albo usunelam albo mnie usuneli.

moj maz nie ma fb, nigdy nie mial. ja mam tez instagram. maz ma twitter. oboje mamy konta I to dwujezyczne (pol  oraz ang) na Linked In , no ale  to co innego.

mam 39 lat, moje dziecko ma  prawie 13 lat I ma instagram - pozwolilismy jej zalozyc w ostatnie Boze narodzenie ;)  fb corka nie ma, mio ze by chciala. tak samo jaky chciala mie kanal na YT, ale wie ze jeszcze nie. I nie obchodzi mnie, ze kolezanki czy koledzy (niektorzy , nie wszyscy) juz maja.

Moja kolezanka, ma 36 lat i ma prawie 600 znajomych. powaznie.

ja wrzucam zdjecia, jakies posty - np co sie mi smiesznego czy dziwnego przydarzylo, czyt 'reportaze' z podrozy, czasem cos politycznego ale rzadko polityka u mnei gosci, w sumie to wrzucam cos srednio raz na dzien. czasem wrzuce 5 rzeczy dziennie a potem 3-4 dni nic. roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam pojęcia ilu mam znajomych i nie chce mi się tego sprawdzać. Nie, moje dzieci nie mają facebooka, są na to za małe i myślę że długo jeszcze będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×