Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy spedzacie swieta za granica czy w polsce

Polecane posty

Święta spędzam w domu z rodzina, ale na sylwestra staram się zawsze wybrać na jakiś wyjazd, każdy Nowy Rok lubię spędzać w innym miejscu i trzymam się tej zasady, w tym roku panuję wyjechać do Bratysławy z Party Camp, czeka mnie mnóstwo atrakcji i już nie mogę się doczekać wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu czyli w Szwecji >>>>>>>>> twój nic sam za siebie mówi w domu...w agonii zycia ty bękarcie bez pochodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 12 lat mieszkam w Niemczech. Swieta co dwa lata w Polsce, zeby wszyscy byli zadowoleni ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od nie pamiętam już ilu lat w DE i nawet nie chcę pamietać ile życia zmarnowałem ale jadę dla siebie własnej przyjemności i z ogromną ochotą do PL zawsze ,tutaj święta to jak każdy dzień na co dzień czyli bylejakie i nijakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam dom twoj gdzie Serce twoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Irlandii czyli tu gdzie mieszkam. Tradycyjnie będzie opłatek i 12 potraw w mini wersji bo jestnas tylko dwoje ja i mąż. Po kolacji odpoczniemy i jak zwykle obejrzymy komedie "Witaj święty Mikołaju ". Napijemy się wina i po 12 pójdziemy spać. Rano śniadanie i odpoczynek bo w drugi dzień Świąt przyjeżdżaja do na teście :) I Sylwestra spędzimy z nimi na imprezie w restauracji. Ot taka romantyczna kolacja we dwoje - to nasza Wigilia. Dwa lata temu byliśmy w Polsce. Było super ale sama kolacja Wigilijna doprowadziła mnie do szału bo teście włączyli tv bo niby kolędy a potem wiadomości. I zamiast siedzieći rrozmawiać i cieszyć się sobą to oglądaliśmy tv podczas jedzenia czego nie znoszę podczas tej wyjątkowej wieczerzy. Kocham Święta Bożego Narodzenia spędzane z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku święta spędzę w domu, ale zaraz potem wyjeżdżam na sylwestra do Francji, na imprezę a przy okazji pojeździć na nartach bo nie wiem czy po nowym roku będzie jeszcze okazja, żeby wyjechać na narty, więc korzystam teraz, wyjeżdżam z Integra wyjazdy http://integra-wyjazdy.pl/weski-sylwester/ liczę na dobrą zabawę i miłe towarzystwo, widziałam ich filmiki z innych imprez i ich imprezy wyglądają grubo, wiec już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z rodziną jeżdżę na jarmarki do Niemiec - zerknij sobie na stronkę elfi, mają tam artykuł z fajnymi miejscówkami.

Edytowano przez Greeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spedzam swiąt bo w bajeczki i jezusie nie wierzę tylko w naukę. Jako inteligentny człowiek pracuje w firmie co stawia na R&D a tam ciemniaków co w religie wierzą nie przyjmują. Swiąt nie ochodzę bo w polsce swieta to hipokryzja i fałsz, przedstawiają sie jako obroncy zycia a morduja uchodzców na granicy i kobiety w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×