Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy spedzacie swieta za granica czy w polsce

Polecane posty

Gość gość

bo ja niewiem jeszcze nie chce za granica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święta spędzam tu, gdzie jest mój dom - w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 16 lat kazde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel31
w tym roku bedzie pierwszy raz w Polsce ( mieszkam poza Polska od 10 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja od 6 lat pierwzy raz w uk i niewiem jak to przezyje jak sie tutaj nie czuje a gdzie dopiero na swieta.. ehhhh... przespie cale swieta;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu spędzamy każde święta, np wigilię i Boże Narodzenie ja zapraszam przyjaciół , Nowy Rok oni nas zapraszają w zeszłym roku było odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam z cala rodzina we franci i spedze je tu, bo mnie nie stac na wydatek kolo 5 tys na wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zagranica :-D Swieta w Polsce to tluste zarcie non stop i chlanie przy kazdej okazji. Nie cierpie Polskiego tlustego jedzenia (to moze bylo dobre gdy 90 procent pracowalo ciezko na polach czy w jakis kopalniach...), wodki nie znosze, podobnie jak tych kazan glupawego, ograniczonego kleru po awansie spolecznym z jakiejs wsi zabitej dehami na Podlasiu. Od czasu do czasu puszcze Polskie koledy ale wylacznie w momentach gdy czuje sie psychicznie wyjatkowo optymistycznie :) Bo inaczej pochlastac sie mozna :-D W tym roku wyjezdzam na wakacje i nie moge sie juz doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gdzie moj dom , czyli w ROI :) Na Sylwester bym sie wybrala do PL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce, ale nie w domu na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce, ale nie w domu na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz lepiej raz gorzej
Ja napisze tak: to gdzie sedzamy swieta zalezy od sytuacji finansowej w danym roku. Wczesniej czesciej jezdzilismy do Polski . Mieszkamy za granica 7 lat i 4 razy bylismy na swieta w Polsce pomimo drozszych biletow lotniczych.Jednak w poprzednim roku jak i w bierzacym mamy duzo wydatkow tutaj za granica a mniej oszczednosci wiec zostajemy tutaj i raczej to beda bardzo skromne swieta coz takie zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy tak samo jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za granica, ale wyjeżdżamy z przyjaciółmi w góry - mam nadzieję, że będzie śnieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za granicą - wyjazd z przyjaciółmi do Budapesztu ze sprawdzonym studenckim biurem podróży, latem świetnie się bawiliśmy na ich wyjeździe i dlatego zdecydowaliśmy się na sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do frank moglbys napisac co to za biuro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co roku za granica, nie lubie swiat generalnie a juz te typowo polskie swieta mnie denerwuja. Co roku wyjezdzam gdzie indziej z paczka znajomych: Meksyk, Brazylia, Skandynawia. w tym roku bedzie Rosja. Fajnie popatrzec na rozne zwyczaje, poprobowac roznych potraw. Omija mnie tos wiateczne szalenstwo kupowania prezentow i sprzatania domu juz dwa tyg przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spedze kolejne juz swieta w Australii, gdzie mieszkam. Tu nie czuje w ogole swiat, jest zwykle upal, domy poubierane swiatelkami na energie sloneczna, dnie długie (wciaz jasno o 21:30 w wigilie), oczywiscie nie jestem w stanie odtworzyc wiekszosci wigilijncyh potraw(brak skladnikow/umiejetnosci), w boze nardozenie ludzie robia tu BBQ na plazy a w drugi dzien swiat jest tu Boxing day (wielkie przeceny)i ludzie ida na zakupy.. Moze za rok uda sie przyjechac na swieta do Polsk, do rodzicow. Tesknie za bialymi swietami z babcia,rodzenstwem,rodzicami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce .Hurraaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie,w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle tu, gdzie mieszkam, w Szkocji. te święta , tak jak i ostatnie 5, spędzę z mężem i dzieckiem. Będzie choinka, udekorowany balkon, Wigilia ale bez opłatka i bez większosci tradycyjnych potraw. na pewno będą pierogi z kapustą i grzybami, sałatka warzywna, ryby - łosoś i dorsz, moj domowy barszczyk na ostro, pieczone ziemniaki z korzeniem pietruszki i cebulką w oliwie i ziołach; z ciast to czekoladowy sernik pieczony na parze albo ciasto ucierane ze świeżą żurawiną i lukrem pomaranczowym, i na pewno domowe pierniczki.orzechy, suszone śliwki ... jakieś dobre wina. mam wolne 23-28 grudnia. mąż 24-28. w święta pojdzimey na christmas market edynburski, spacer, jakis film. drugi dzien wycieczka jakas autem np Glencoe czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim domu w uk z rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim ukochanym Abu Dhabi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce, i już sie nie mogę doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu gdzie mój dom ojczyzna i najlepsze zwyczaje kultura i tradycje czyli w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygladaja swieta w Abu Dhabi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×