Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

badania psychotechniczne kierowców POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Witam. W zeszłym roku mąż przechodził badania psychotechniczne kierowców ponieważ było mu to potrzebne do pacy , gdyż był kierowcą zawodowym ciężarówki. W tym roku mąż zmienił prace i w nowej potrzebne są mu znów te badania. Z tego co wiem to badania te są ważne pięć lat ale nasz problem polega na tym że badań tych nie skserowaliśmy. czy ktoś się orientuje czy w WOMP mogą wystawić nam takie zaświadczenie że mąż przeszedł pozytywnie takie badana, czy jednak będzie musiał znów je robić od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co pytasz na tym debilnym forum? lepiej niech mąz sam spyta w WOMP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania psychotechniczne kierowców starających się o prawo jazdy wykonasz w prywatnym centrum medycznym Ultramedic http://www.ultramedic.com.pl/ w Bielsko-Białej. Ja u nich byłam na badaniach. Szybko, bez kolejki i bez nerwów zrobili mi badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskasss
a skąd jesteście? jeśli mąż będzie musiał robić od nowa (czego nie życze) to jak wam zależy na czasie to polecam u Pani Izy Szotowicz w bydgoszczy bo będzie się mogł umowic od razu tego samego dnia i samo badanie sprawnie i bezstresowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania powinny być ważne, ale jeśli ktoś oczekuje ich powtórzenia to ja nie widzę problemu, aby ponownie takie wykonać. Wszystko zależy od specyfiki pracy i może inne umiejętności są brane pod uwagę. Badanie samo w sobie nie jest skomplikowane a ni nie boli, więc nie ma się czego bać. Sama wykonywałam takie badani w ubiegłym roku u http://kierbadania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, za polecenie kierbadania. Byłam tam w ubiegłym miesiącu na badaniach i wszystko poszlo bardzo sprawnie. Jesli ktos z moich znajomych bedzie potrzebowal, to z pewnoscia posle ich wlasnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychotesty Mińska 15 Warszawa Pon- pt 8.30-16.00 bez zapisów, bez kolejki 508444628 Taxi, Kierowcy zawodowi, Instruktorzy nauki jazdy, po zatrzymaniu prawa jazdy, Kierowcy pojazdów służbowych i inne osoby, które potrzebują badań psychologicznych ZAPRASZAMY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej, żeby wykonał nowe, świeże badania. Tak na wszelki wypadek, żeby później nic Was nie zaskoczyło. Ja np postawiłem na specjalistów z http://kam-med.com.pl/ , to był doskonaly wybor! Badania zostaly przeprowadzone w idealny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie odpowiedniego miejsca, w którym możecie wykonać badania psychologiczne dla zawodowych kierowców to polecam wam zgłosić się do www.autosugestia.com.pl Miejsce to znajduje się w Gliwicach. Tam możecie przejść niezbędne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Badania warto wykonywać w dobrych ośrodkach, w których pracują wykwalifikowani lekarze, psycholodzy itd. W Olsztynie mogę polecić pracownie Julia https://www.juliaolsztyn.pl Placówka cieszy się dużym zainteresowaniem i dobrymi opiniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą placówką, w której zajmują się przeprowadzaniem badań tego typu. Ja również robiłem badania psychologiczne we wcześniej tutaj wspomnianej placówce www.autosugestia.com w Gliwicach i mogę ich polecić również wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychomedic.eu

Zapraszamy na badania psychologiczne (psychotesty) kierowców, operatorów wózków, suwnic i innych stanowisk, które wymagają orzecznictwa psychologicznego. U nas wykonasz wszystkie badania ze spokojną głową i bez stresu :-) Wydajemy wszystkie potrzebne zaświadczenia do pracy lub do wydziału komunikacji. Zapraszamy gorąco do naszych placówek Gliwice - Zabrze - Ruda Śląska www.psychomedic.eu W przypadku badań grupowych jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. Rejestracja pod numerem tel. 668 411 141.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kontakt do sprawdzonej placówki, która zajmuje się wykonywaniem badań psychologicznych to podstawa. Jeżeli mieszkacie w okolicach Gliwic to polecam wam skontaktować się z autosugestia.com Oni zajmują się przeprowadzaniem takich badań i robią to bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam aktualne testy na badania wraz z odp Jeżeli chcesz napisz e maila do nie sobis69@o2.pl

 

 Pamiętaj jeżeli potrzebujesz szybko i wszcznie to pisz wcześniej z uwagi na to iz nie zawsze mam czas  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×