Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy to instynkt macierzyński?

Polecane posty

często mam tak, że jak patrze na matke rozmawiającą z dzieckiem, to zdarza mi sie myśleć dobrze o tym dziecku, że jest fajne i mądre, ale źle o mamusi, że jest tępa, i ja byłabym lepszą mamą dla tego dziecka i mądrzej bym z nim rozmawiala :classic_cool: Ogólnie mamusie mnie czesto irytują, ale dzieci nie. Co to oznacza? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze czas sie postarac o swojego dzidziusia, Mozesz juz malucha ubierac w metalowym stylu i puszczac mu ciezka muze.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko: 3053 Tematy: 543 Posty: 2510 Recenzje: 0 Przepisy: 0 15.11.2014 Kasiaszatanistka1994 dodał/a temat: Właśnie sie dowiedziałam że piwo może zamarznąć 15.11.2014 Kasiaszatanistka1994 dodał/a temat: Czy bałyście sie satanistów jak byłyście LECZ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swaidczy to tylko o złośliwości i o wtrącaniu sie w rodzicielstwo czyjeś, jets matka taką jaka chce być, bo sobie dzieciaka urodizła i po swojemu robi to, ze byłabys dobrą matką dla swojego dziecka nie znaczy, ze dla cudzego też, każdy człwoiek jest inny, każde dziecko, kazda matka i każda ma inną wizję rodziciletswa a nawet inne pobudki do zostania matką, wiec daj spokój, jak chcesz, to se zrób własnego smroda, a innym daj spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×