Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Studzia to podczłowiek, niech szykuje sie na wojne

Polecane posty

wczoraj, gdy wymieniała złe cechy facetów, napisała "-słuchający metalu, techno, disco-polo" Wymieniła jednym tchem metal obok techno i disco polo. to troche tak jakby napisać "Złoto, gów/no, rzygi", albo "Laureat nagrody Nobla, gwałciciel, narkoman". Ta zniewaga mojego ulubionego gatunku muzycznego nie zostanie przeze mnie zlekceważona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, mam lepsze porównanie. to tak jakby w obecności wojującej katoliczki powiedziała "Jan Paweł II, tępy cw/el, żywe gów/no". Niech szykuje sie na ciosy mojej plonącej pięści nienawiści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj Kaska, Studzia to modka, zresztą tak jak man on the moon, nic nie wskórasz, te cvvele będą Ci kasować posty i banować nicki, szkoda nerwów na te cio*ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, dla mnie to praktycznie to samo, szczególnie disco i metal, a ty jesteś chora psychicznie, troliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no cóż, dla mnie to praktycznie to samo, szczególnie disco i metal, " to ty jesteś chora psychicznie, skoro nie odróżniasz disco polo od metalu. To tak jakby powiedzieć że masło i telefon to praktycznie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wszystko co wklejasz jest zwyczajnie C*****E" Dziękuje za opinie fana muzyki umc umc, który wielokrotnie udowodnił jak bardzo "zna sie" na metalu, prawdziwego autorytetu i eksperta. Szkoda tylko że obydwa zespoły to czołówka polskiego black metalu, i za wklejenie tego na forum o metalu, zyskam aplauz a nie ban. No ale nie uciekaj, uzasadnij dlaczego c*****o. :) to co uwazasz za dobry metal, skoro nie dobry metal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BTM daje czadu, wiesz chociaż kaszanka co to jest? Zaczerpnij wiedzy w wikipedi tak jak dotychczas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" za to często podkreślałem jak bardzo gardzę tą pseudomuzyką i jej capiącymi tanim winem fanami." Ile pogardy w jednym zdaniu, dla muzyki, której zwyczajnie nie rozumiesz. Wiceszef Policji, Letkiewicz też "capi tanim winem"? Dlaczego gardzisz ludźmi, którzy nic ci nie zrobili złego? bo nie chcą być takimi defaultowymi sebami, jak ty? "Kamilka, CRAcovianka śpi, ledwo żyje nieletnia żdzirka" nie interesuje sie piłką nożna, nie jestem nieletnia, a ludzi którzy myślą że cały swiat obraca sie wokół tej ich śmiesznej kopaniny uważam za upośledzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nigdy nie robiłem z siebie eksperta muzycznego," No prosze, a tak sie wymądrzasz na temat metalu, że np klasyczny heavy metal z chorwacji to nie metal bo nie przypomina Behemotha :D Podejrzewam, że spotkałby cie szok, gdybyś sie dowiedział jak brzmi większośc heavy i power metalowych zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co do polskiej sceny metalowej... Polska scena metalowa to Behemoth i BFF, na resztę szkoda czasu i uszu" Ja pisze o polskiej scenie BLACK METALOWEJ, a ty wyjeżdzasz z metalową ogólnie, myślisz że to jakies synomy, przygłupie? :) Z litości podpowiem ci, że słowo "black metal", ma sie do "metal" tak, jak słowo "Norwegia" do słowa "Europa". A ja myślałam że polska scena metalowa to przede wszystkim Kat, Turbo, Acid Drinkers, Vader, Infernal War, Furia, Blindead, Christ Agony, Decapitated i wiele innych, ale co ja sie znam, nie to co taki ekspert jak ty, który w życiu żadnej płyty metalowej nie przesluchał. :D Behemoth jak dla mnie skończył sie w latach 90, na blackowym śpiewaniu o lasach pomorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia co sądzisz o system of a down

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większosć metali, jakich w życiu poznałam, to inteligentne osoby, mające ciekawe i często niszowe zainteresowania, a jakoś większośc fanów elektroniki, których poznałam było wyjątkowymi bucami, miernotami intelektualnymi bez ciekawej osobowości, podażającymi za modą. Zresztą kto bywa na koncertach metalowych zna ich klimat - przewrócisz sie w moshu pod sceną - zaraz cie podnoszą, nikt nie szuka bijatyki ani rozróby, tylko wszyscy sie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mogłabyś polecić z muzyki, którą słuchasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłucham. Przyznam, ze nie jestem fanem takiej muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia to tępa sucz niech szykuje się na wojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×