Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

biuro rachunkowe, księgowość w małej miejscowości

Polecane posty

Gość gość

zakładam firmę w małej miejscowości i mam problem z księgowością. Bo nie ma tu nikogo kto by się znał, a nie uśmiecha mi się regularnie jeździć gdzieś po województwie. Czy jest jakaś opcja, że ktoś to będzie robił całkowicie zdalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są firmy wykonujące to zdalnie i też osoby prywatne, które mogę to wykonywać zdalnie. Więc na pewno to nie problem kogoś takiego znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no np bde constans. Oni działają właśnie zdalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na każde z nich. Biuro rachunkowe sylan.info oferujemy pełną księgowość. Zadzwoń: 661 192 124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadczymy usługi z zakresu rachunkowości oferując kompleksową obsługę mikro- i makroprzedsiębiorstw. Zajmujemy się m.in.: - Księgowością - Sprawozdaniami finansowymi. - Deklaracjami Wyszliśmy naprzeciw klientowi, dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się całe spectrum usług księgowych, a także doradzamy przedsiębiorcom, co w znacznej mierze ułatwia im prowadzenie firmy. Wyróżnia nas prócz doświadczenia oraz ugruntowanej pozycji na rynku, odpowiednia wykwalifikowana kadra i konkurencyjne ceny naszych usług. zapraszamy, Kancelaria Rachunkowa Sigma Poznań, ul. Główna 30A tel. 664 049 983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam z korzystania z usług biura rachunkowego.Księgowość swojej firmy powierzyłam księgowym z biura rachunkowego MA. Wszystko ok, a w każdej chwili mogłam liczyć na pomoc. http://biuro-m-a.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka opcja, sama z niej korzystam. Tylko ja korzystam bardziej z programu do księgowości, sama wpisuje, a księgowa z mojej firmy to sprawdza. Taki abonament mam w superksięgowej. Z tego, co wiem to mają też prowadzenie całej. na czym, to dokładnie polega nie wiem. Pewnie wysyła się faktury musiałabyś to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×