Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andakos

Modele RC elementy

Polecane posty

Gość andakos

Gdzie szukacie dobrych i jakościowych rozwiązań pod modele RC? Chodzi głównie o kable silikonowe, ale również inne elementy - tak żeby móc w jednym miejscu zebrać wszystkie elementy. Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziano
Nie ma wielu dobrych sklepów z tej kategorii w sieci. Na pewno ematador.pl ale pozostałe to już raczej średnio. Tam masz od razu doradców, pomogą ci dobrać zestaw - ja do tej pory mam wszystko składane przez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haliciak
Jeśli zaczynasz to najlepiej pytaj w sklepach o jakieś propozycje - im też zależy na kliencie, więc ci podpowiedzą. W sieci masz gotowe schematy, kompozycje - w zasadzie pozostaje tylko kupowanie tego co potrzeba, a następnie składanie całości. I jazda -;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiczenons
Ludzie z ematador pomagają - nawet sami pytają czy pomóc. Akurat temat modeli RC nie jest prosty, szczególnie na początku. Trzeba umiejętnie dobierać do siebie wszystkie elementy, tak aby to w miarę wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystianKobenza
Ja do swoich maszynek zdalnie sterowanych robię zakupy tutaj http://modele-rc.com tam też kupiłem pierwsze modele, spoko obsługa i dobre ceny choć paliwo np. kupuje w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modele rc zamówisz też u www.modelmaking.pl/ mają tam zestawy o różnym stopniu trudności, ja u nich też zamawiam narzędzia modelarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega1
Dobre i w wysokiej jakości rozwiązania pod modele RC znajdziesz na abc-rc.pl. Duża oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×