Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćcoszukapracy

Dziewczyny mam pytanie

Polecane posty

Gość gośćcoszukapracy

Jestem w trakcie szukania pracy. Cv wysyłam głównie meilem. Weszłam przed chwilą na meila a tam informacja zwrotna, że przeszłam pierwszy etap rekrutacji i teraz proszą mnie o wysłanie ksera dowodu żeby sporządzić umowę i jeśli zaakceptuje jej warunki to wtedy dojdzie do spotknia i podpisania umowy. Wydaje mi się, że to jakaś ściema;/Jak myślicie..Wolałabym nie wysyłać w ciemno ksera dowodu ze wszystkimi danymi :/ Spotakała się któraś z Was z taką formą rekrutacji?? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się będziesz pieprzyć z jakimiś papierami, idź pracować w Mcdonaldzie, mili klienci, przyjazna kadra, wspaniałe zapachy, wypłata że satrcza na kilka miechów i ta satysfakcja że jest się kimś po psychologi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta cała rekrutacja to ściema nic im nie wysyłaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na twój dowód mogą wziąć kredyt i będziesz mieć problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcoszukapracy
Masakra....Stwierdziłam, że nic nie będę wysyłać. jUz trzeci raz w ciągu miesiąca się natknęłam na oszustwo. Ostatnio przyszły mi dwa meile zwrotne i w obu był link do innej strony (niby frimowej) z której trzeba pobrać formularze aplikacyjne. po kliknięciu w ,,pobierz" wyskoczyło okienko z poleceniem płatności przez smsa.. Oczywiście nie wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×