Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

20 tc a waga stoi w miejscu! Nic nie tyje!

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy któraś z szanownych mam, również miała problem z dodatkowymi kg w ciąży? To już 20 tc a ja nie przytyłam ani jednego kg! Zaczynam się martwić czy jest wszystko ok, a USG dopiero za 2 tyg. Przed ciążą waga bardzo mi się wahała, między 74-77 kg, wzrost 175 cm. W 19 tc waga pokazała tyle co w 11 tc - 74,8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie martw, to najzupełniej normalne :) Ciesz się, będzie potem mniej zrzucania :) Jeśli na początku ciazy miałas ciut za dużo to organizm może nie przybierać mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej jak szybko odpowiedziałyście. Bardzo dziękuję. Zawsze miałam lekką nadwagę i tłuszczyk był tylko na brzuchu. Myślałam, że w ciąży będę bardzo tyła, a tutaj takie zaskoczenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero w 23 tyg mialam 3 kg na plusie teraz jestem w 28 i lacznie 7kg takze potem bedziesz plakac ze za duzo hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze, że nie jestem sama :P w takim razie czekam na te dodatkowe kg :P no i oczywiście USG za 2 tyg pokaże czy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, teraz dopiero normalnie zaczyna się tyc :) jescże możesz przytyc 20 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż tyle to ja nie chcę :D Jeszcze raz dziękuję za tak szybkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ja też niewiele tyłam do 22 tyg miałąm 2 kg na plusie a skończyłam z 16 kg w 38 tyg najwięcej tyłam ostatnie dwa miesiące :( jedynie co to zaraz po porodzie wróciłąm do swojej wagi a teraz waże mniej niż przed ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony mogłabym zacząć się obżerać i zapewne szybko bym przytyła, ale po co? Ja chcę tyć zdrowo, bo dziecko rośnie. A nie nafaszerować się i dostać jeszcze większego tłuszczu. Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi. Do tej pory waga nic się nie rusza, więc od razu mam czarne myśli, że może dziecko nie przybiera nic na wadze, więc ja również :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero koło 23tc miałam 1kg na plusie ale "startowałam" z wagą 63kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 164 cm wzrostu i wazylam przed ciaza 55 kg, takze waga w normie a do 23tc nic nie przytylam. Teraz jestem w 28tc i mam 5 kg na plusie takze sie nie martw :) jest okejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minęły dwa tygodnie od ostatniego ważenia się i dzisiaj waga pokazała 1,6 kg więcej :) W końcuuuu :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mads

jestem w 32 tyg i ogolnie na minusie jestem poltora kg. raz bylo pol, 1kg wiecej, raz mniej, wiec nie jest tez tak, ze "pozniej to przybierzesz". Jeszcze troche przede mna, moze przybiore, a moze nie, bo kazda ciaza jest inna i nie ma na to reguly. Badania wszytskie lacznie z usg mam ok, tylko zelazo ciagle niskie, ale nie przekladasie to na morfologie. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehm

Ja w pierwszej ciąży schudłam łącznie 12 kg, synek zdrowy i ja szybko doszłam do siebie, teraz jestem w 16 tyg i schudłam 6 kg do tej pory. Oczywiście się nie odchudzam tylko uporczywe wymioty, odrzucilo mnie od słodyczy i niezdrowych przekąsek za to zajadam się warzywami i owocami. Także głowa do góry, będzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trzeba sprawdzic na usg przeplywy i czy wymiary dziecka odpowiadaja tygodniowi ciazy. Tez sie cieszylam ze nie tyje, dziecko zmarlo zanim sie urodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×