Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusiaalusi

roczne dziecko nie umie samodzielnie wstac

Polecane posty

Gość gość
Jak można ja stymulowac żeby wstala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakk ? Bardzo łatwo...postawić coś ciekawego wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na czym to postawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można wspierać przez różne zabawy ruchowe - turlanie dziecka po podłodze, świetne są zabawy z piłką do ćwiczeń (taką dużą, jak na szkole rodzenia) - można na niej kłaść bąbla i wykonywać ruchy przód-tył, na boki itp. To jest super frajda dla dziecka, a przy okazji rozwija zmysły m.in równowagi. A tutaj masz filmiki: ht tps://www.youtube.com/watch?v=bryvVWEYshg ht tps://www.youtube.com/watch?v=l9f4RiGv8oU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dziękuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze samodzielne kroki dzieci stawiają w okolicy 12-18 miesiąca. Niektóre dzieci rozwijają tę umiejętność wcześniej, inne później. Nie musisz się tym stresować. W tym momencie nie jest to powód do niepokoju. ___________________________________________ www.pomocwkrakowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty studento od siedmiu boleści, wstawanie a chodzenie to dwie różne sprawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kapuje jak ma sama wstac? Skoro chodzi tylko przy czyms to znaczy ze nie ma jeszcze wstarczajaco duzo sil badz brak odwagi. Sama nie wstanie do momentu az sama nie zacznie chodzic. Najwyrazniej podpora jest dla niej wazna jeszcze. Moze chces zeby jeszcze latac zaczela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest temat
Nie panikuj, na wszystko przyjdzie pora.Dziecko rozwija się prawidłowo.Nie zmuszaj małej do wstawania.Skończy rok i sama zaczmie wstawać. Wychowałam dwoje dzieci i mam pojęcie.Nie dziwi mnie Twój niepokój.Dawniej też byłam zaniepokojona.Córka zaczęła chodzić gdy miała 11 miesięcy,natomiast młodszy syn miał ponad rok i była panika. Miał 13 miesięcy gdy zaczął sam chodzić.Każde dziecko jest inne, nie wzoruj się na innych dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sczep jej tylko mmr. A jesli szczepilas na wszystko to tym razem przeczytaj ulotke. Wejdz na strone dobre szczepionki. Dowiesz sie ze w mmr sa komorki abortowanych plodow formaldehyd neomycyna i inne gowna. Szczepienia opozniaja rozwoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawczesniaka

co za brednie z tymi szczepieniami. corka wczesniak szczepiona na co trzeba i rozwija sie wzorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×