Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

związek bez seksu

Polecane posty

Gość gość

Mój facet nie chce seksu, jesteśmy ze sobą 4 lata i ostatnimi czasy uprawiamy seks może 2 razy w miesiącu dla mnie to trochę za mało, już.nie wiem co robić - ubralam się w seksowną bieliznę a ten ziewnął i poszedł spać... W życiu nie czułam się tak poniżona... Co robić? Czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz z nim poważnie porozmawiać dlaczego nie chce sie z Tobą kochac.. To nie jest normalnie żeby facet nie chciał uprawiać seksu. Gdyby moj facet zrobiłby cos takiego .. uderzyłabym go w twarz.. a mowi sie ze to kobiety narzekaja na bol glowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz jego telefon czy nie ma jakiejs innej laski do tych rzeczy. Bo nie jest normalne zeby zdrowy chlopak nie chcial seksu.. ja np moglbym to robic kilka razy dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz z nim.rozmawiałam i tłumaczył to zmęczeniem, bólem brzucha głowy, katarem takie głupie wymówki... Dodam że to młody mężczyzna 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon i fb czysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nast.krypto gej! naiwniara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest gejem.... Proszę nie pisać takich pierdół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie syszalas o osobach aseksualnych, ktore mogą zyc bez seksu. Zresztą seks jest przereklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj z nim. Powiedz mu o swoich potrzebach i uświadom jak się czułaś, gdy potraktował Cię w taki sposób. Wiadomo, że do niczego go nie zmusisz, ale na pewno nie może traktować Cię bez szacunku. Niskie libido może być wynikiem problemów zdrowotnych, zażywanych leków, przemęczenia oraz stresów. Może któryś z tych problemów dotyczy Twojego partnera. _________________________________________ www.pomocwkrakowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię seks i chciałabym choć raz w tygodniu w związku chyba mogę to wamagac od partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, masz chyba mojego faceta. nawet wiek ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko, czy podjelas jakieś kroki żeby to zmienić? U mnie nic nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×