Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ostatni niedziel

zimno

Polecane posty

Gość ggoośśćć
To nie prawda ja cię chce 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niby kto ma mnie chcieć, jak siedzę tylko przed komputerem? :( moje życie to porażka, wegetacja "byle do piątku", żadnych celów, żadnych marzeń, egoizm i lenistwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mam całe dni przed kompem i prawie zero motywacji by coś zrobić się rozwijać A pustka samontność wiem co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzieciństwie miałem marzenia, chciałem przejąć władzę w Polsce, chciałem podbijać państwa i narody, chciałem dokonać ludobójstwa i ukryć je przed ONZ... marzyłem o wojnie, o podbojach, grabieżach, gwałtach i morderstwach. Miałem wielkie plany na przyszłość jak byłem dzieckiem. Potem jak trochę starszy byłem miałem mniej ambitne plany na przyszłość. Chciałem mieć prawo jazdy, dziewczynę... itp. Myślałem o tym co będzie jutro, za rok. A dziś żyję bez sensu z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsc
Ile masz lat? Jeśli wolno spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasami tak Ja w młodości też miałem sporo marzeń ale niestety żadne się z ich nie spełniło No może po za jednym Ja tak ogólnie lubię sobie bujać w obłokach marzeń A teraz obecnie lubię sobie pomarzyć tak wieczorem przy muzyce O tym jak by to było być jakimś głównym bohaterem jakiego dobrego filmu , tylko żeby to nie był film tylko real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×