Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

świece zapachowe

Polecane posty

Gość gość

Lubicie świece zapachowe w domu? jakie zapachy najbardziej wam sie podobają? bo ja dosłownie uwielbiam ;) uwielbiam uwielbiam i zawsze mogłoby mi coś pachnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak, ja bardzo lubię słodkie zapachy: czekolada, cynamon, wanilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i lubię też kadzidełka. W mieszkaniu musi unosić się jakis przyjemny zapach, a jeśli się nie piecze jakiegoś cudownego ciasta to zawsze zapalam świece albo kadzidło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziś kupiłam w polo świece do domu. Buyłam w szoku że u nich takei coś dostałam, ale zapach mnie urzekł po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g4grg
Jeśli żyjesz w zgodzie z naturą, zdecydowanie powinieneś wypróbować świece sojowe. Są one w pełni naturalne i ekologiczne, więc z pewnością doskonale sprawdzą się w Twoim domu. http://pompomcandles.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Ciekawą opcją jest zorganizowanie wieczorku zapachowego coś na zasadzie spa ze świecami.Najlepsze kompozycje zapachowe w domu muszą być jednak w odpowiedni sposób dobrane. Jeśli będą zbyt silne w perspektywie czasu i przebywania w danym pomieszczeniu staną się one zdecydowanie bardziej duszącehttp://kosti.pl/kompozycje-zapachowe-do-domu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście poszukałabym czegoś od Hearthwick Flame które zbierają dobre opinie jeżeli chodzi o wydzielanie zapachu.
Są różne aromaty do wyboru:waniliowy, wiśniowy, soiowy itd. Na plus długi czas palenia plus minus jest to ok. 50/60 h palenia i przy jednoczesnym zapachu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×