Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czynsz za wynajem mieszkania

Polecane posty

Gość gość

Witam ,jestem tu nowy i mam pewien problem ,chodzi o to że chce wynająć mieszkanie z moją dziewczyną , znaleźliśmy dość dobre mieszkania i teraz jest problem ,czy jak piszą że czynsz wynosi np 800 zł to ja i moja dziewczyna płacimy po połowie czyli każde z nas po 400 zł czy musimy osobno po 800 zł na osobę ?zaznaczam że wynajmuje pierwszy raz więc jestem jestem trochę niedoinforomowany w niektórych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
raczej 800 dla dwóch osób ,zależy jak sformułowane jest ogło i czy to mieszkanie samodzielne ,studenckie czy przy rodzinie. Dość niejasno opisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mieszkanie jest całe wasze to 800zł plus opłaty na pół jak pokój to od osoby, ale za drogo coś na pokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
pamiętaj że czynsz to co innego niż odstepne ,czynsz płacisz do spółdzielni (800zł strasznie dużo!) a odstępne właścicielowi za wynajem plus rachunki ,chyba że umawiacie się na 800 plus rachunki ,czasem wynajmujący sami piszą czynsz zamiast odstępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie kolorowe meble i inne bzdety wstawic bo tego za komuny nie bylo a tera jest 333 www.youtube.com/watch?v=AVuXtvsfeJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o całe mieszkanie z dwoma pokojami :) ,dzięki za pomoc ludziska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×