Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2,5 miesieczniak, proszę o radę.

Polecane posty

Gość gość

Synek ma 2,5 miesiąca. Obraca główkę z boku na bok leżąc na plecach, ale na brzuchu mimo iz unosi główkę to nie może jej przenieść z jednego boku na drugi. Od urodzenia preferuje jeden bok.ktoś może miał podobny problem? Udać się do neurologa? Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz najpierw do pediatry i powiedz o problemie. Jesli uzna że jest taka potrzeba to skieruje cie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez ma 2.5 mies. i tez ma swoja ulubiona strone-lewa. Zasypia i bawi sie patrzac w lewo, czasem na prosto. Pilnuje zeby obracal glowe, np w dzien staram sie ukladac go tak zeby glowa byla skierowana na prawo, do snu ukladam go teraz z drugiej strony lozeczka. Przynosi to efekty. co do lezenia na brzuchu rowniez ta glowa ucieka mu w lewo. Staram sie go zainteresowac zabawka ale nie zawsze jest to skuteczne. Obraca glowke aczkolwiek nie zawsze, czasem zastyga patrzac w lewo. Nie sadze zeby byl to problem zdrowotny, polozna moja twierdzi ze dzieci maja po prostu swoja ulubiona strone a do nas nalezy pilnowanie zeby raz na jedna raz na drugi bok ukladac bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mój synek także ma 2,5 miesiąca i preferował prawą stronę poszłam z nim do lekarza okazało się że ma przykurcz mięśni z lewej strony i dostaliśmy skierowanie na rehabilitację po miesiącu jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×