Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcia96

Co kupić nowoczesnej , młodzieżowej babci na gwiazdkę

Polecane posty

Gość gość
zalezy za ile.poza tym sa rzeczy uniwersalne, z np. z miksera ucieszy sie i 25 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
js jestem młodzieżową babcią. chciałabym bilet do SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikser żeby sobie robiła smoothies.. to teraz w modzie :P Możesz jej kupić olejek arganowy albo olejek z opuncji figowej do pielęgnacji twarzy jak lubi, możesz jej kupić dobrą książkę, lub jak naprawde nie wiesz dać bon do ulubionego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre naprawdę markowe perfumy. Zestaw spa pomarańczowy dostalam jest mega. Fajny kolorowy zegarek , kije nordik? Myslec trzeba tej osobie to i pomysl ptzyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś ładnego z biżuterii? Mojej babci nic jeszcze nie kupiłam na gwiazdkę, ale dla mamy już mam te kolczyki http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,,15210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciaMarcia88
Może kup babciuni odjechanie słuchawki i jakieś mp3 do słuchania audiobooków:) Fajne słuchawki ma Kruger&Matz eleganckie i dobrze grają. A sam pomysł na prezent oryginalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ostatnio swojej mamie zamóiwłam cudowne, srebrne kolczyki w sklepie interetowym www.srebropol.pl jest tam bardzo duży wybór. Jestem pewna, że znajdziesz tam coś dla swojej babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz jej kupić jakieś perfumy, na pewno sie ucieszy. Ostatnio swojej babci zamówiłam śliczne słodkie perfumy w sklepie internetowym www.aliexpress24.pl przesyłka przyszła bardzo szybko bez żadnych problemów i dodatkowych kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida Tarczynska z lubania
Kup jej odkurzacz. Ja bymchciaładostac takiprezent. Ale jestem staromodną babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas babcia dostała ładny komplet biżuterii, zamawiałyśmy przez neta i dotarło wszystko - http://newcraft.eu/kategorie/bizuteria-gotowa.html?price=18- możesz sobie popatrzeć, na przyszłość przyda się na pewno, jesli chodzi o pomysły na prezent, to biżuteria wg mnie to jedno z lepszych rozwiązań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×