Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bianecczkaa

Dobry płyn do mycia naczyń?

Polecane posty

Gość bianecczkaa

Hej Jakiego używacie płynu? Co polecacie? Ja zostałam ostatnio ambasadorką marki Morning Fresch. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Morning Fresh świetnie usuwa tłuszcz, ale sprawdza się tez przy myciu zlewu czy blatów. Szczególnie do gustu przypadł mi aloesowy, który jest delikatny dla dłoni. W cytrynowym trochę przeszkadza mi zapach, który jest bardzo intensywny. Chętnie przetestuję też inne warianty. Malutki minus za to, że jeśli weźmiemy małą ilość płynu to piana szybko się wypłukuje. A co wy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Fairy i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka25
Ja również biorę udział w kampanii płynu morning fresh. Uważam, że płyn jest bardzo skuteczny, dobrze radzi sobie z zabrudzeniami i tłuszczem. Wersja aloe vera jest rzeczywiście łagodna dla dłoni, nie wysusza i nie podrażnia skóry. Najbardziej odpowiada mi zapach właśnie aloe vera, jest świeży i delikatny, lemon jak dla mnie zbyt intensywny. Płyn jest skoncentrowany i wydajny, wystarcza nie wielka ilość,dobrze się pieni. Na pewno wypróbuję jeszcze inne dostępne warianty zapachowe. Znajomi, którzy także używali płynu morning fresh mają podobne zdanie do mojego. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyspj
Również jestem ambasadorką Morning fresh. Przetestowałam oba warianty zapachowe tzn. Lemon i Aloe vera, oba przypadły mi do gusty. Lemon ma bardziej intensywny zapach, Aloe vera delikatniejszy. Oba jednak świetnie radzą sobie z brudnymi naczyniami, nawet z tymi mocno zatłuszczonymi. Płyny są gęste, wydajne, wystarczy niewiele użyć, by gąbka była nasączona płynem. Dobrze się pienią i spłukują. Mają praktyczne butelki z dzióbkiem. Przyjemnie się ich używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy dostałam się do kampanii do mycia naczyń stosuje płyn Morning Fresh.Jest on bardzo skoncentrowany,dzięki czemu jest rewelacyjny jeśli chodzi o skuteczność.Dobrze usuwa tłuszcz oraz resztki jedzenia.Doskonale radzi sobie też z zaschniętymi resztkami jedzenia.Nie pozostawia smug na szklankach czy innych naczyniach wykonanych ze szkła.Ma bardzo przyjemny zapach.Występuje w wielu wariantach jeśli chodzi o zapachy.Ma wygodny dozownik,który pozwala wycisnąć taką ilość płynu jaką chcemy.Nie wysusza skóry rąk.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivid2
Ja również mam przyjemność testować i rekomendować Morning Fresh. Jutro zabieram go ze sobą na spotkanie z sąsiadami, dzięki którym dowiedziałam się o Streetcom. Płyn spełnia moje oczekiwania, dobrze się pieni, dobrze domywa i świetnie pachnie (Aloe Vera). Opakowania są poręczne. No i co ostatnio okazało się dość ważne - jego gęstość jest idealna do podajnika na płyn zamontowanego w zlewie. Polecam jako odmianę od starych przyzwyczajeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharinakatha
Jestem ambasadorką Morning fresh. Przetestowałam dwa warianty zapachowe tzn. Lemon i Aloe Vera, z czego Lemon ma bardziej intensywny zapach, Aloe Vera jest natomiast delikatniejszy. Oba dobrze radzą sobie z brudnymi naczyniami. Płyn jest gęsty, dobrze się pieni i spłukuje. Mają praktyczne butelki z dzióbkiem. Przyjemnie się ich używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia23
Witam, ja również jestem ambasadorką kampanii Morning Fresh i przyznaję, że płyny mile mnie zaskoczyły. Nie używałam ich wcześniej, ale faktycznie spełniają oczekiwania. Dobrze zmywają tłuszcz, nie wysuszają dłoni i przyjemnie pachną. Jestem zadowolona, tym bardziej, że dzięki kampanii mogę rekomendować również samej sobie:) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna16j
Miałam przyjemność poznać te płyny. Jak dla rewelacja. Skuteczne, wydajne. Dobrze usuwają wszelki zabrudzenia, przy czym nie podrażniają skóry rąk. Ładne zapachy to kolejny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O w mordę ale żenująca reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malasiasia
Ja zawsze używałam Fairy bo jest gęsty...bez porównania z Tymkiem, Purem czy Kraftem. Teraz używam Morning Fresh i już do Fairy nie wrócę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie płyn Ludwik nie ma sobie równych. Jest od najlepszy od lat do mycia naczyń. Jest bardzo wydajny, doskonale się pieni. Daje sobie znakomicie rade z tłustymi i przypalonymi resztkami. Na rynku jest cala gama różnych zapachów Ludwika. Z reszta możecie sobie zobaczyć na stronie producenta http://www.inco.pl jak dużo jest zapachów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja najbardziej lubię ten o zapachu zielonego jabłuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morning Fresh = marketing szeptany. Nie ufajmy fałszywym opiniom w internecie, a ta marka ewidentnie je stosuje na roznych forach internetowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanonetcas1975bjvvh
jak dla mnie płyn Ludwik nie ma sobie równych. Jest od najlepszy od lat do mycia naczyń. Jest bardzo wydajny, doskonale się pieni. Daje sobie znakomicie rade z tłustymi i przypalonymi resztkami. Na rynku jest cala gama różnych zapachów Ludwika. Z reszta możecie sobie zobaczyć na stronie producenta http://www.inco.pl jak dużo jest zapachów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja najbardziej lubię ten o zapachu zielonego jabłuszka. Jasne http://activ.me/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha malgocha
Fit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siltcoultklinel1977ixsqa
Ja również mam przyjemność testować i rekomendować Morning Fresh. Jutro zabieram go ze sobą na spotkanie z sąsiadami, dzięki którym dowiedziałam się o Streetcom. Płyn spełnia moje oczekiwania, dobrze się pieni, dobrze domywa i świetnie pachnie (Aloe Vera). Opakowania są poręczne. No i co ostatnio okazało się dość ważne - jego gęstość jest idealna do podajnika na płyn zamontowanego w zlewie. Polecam jako odmianę od starych przyzwyczajeń. Jasne http://links.redurban.ca/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matchninefea1983wtojs
Jestem ambasadorką Morning fresh. Przetestowałam dwa warianty zapachowe tzn. Lemon i Aloe Vera, z czego Lemon ma bardziej intensywny zapach, Aloe Vera jest natomiast delikatniejszy. Oba dobrze radzą sobie z brudnymi naczyniami. Płyn jest gęsty, dobrze się pieni i spłukuje. Mają praktyczne butelki z dzióbkiem. Przyjemnie się ich używa. Jasne http://descargariso.com/ex7Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bb
kiedyś używałam Ludwika ale teraz mam płyn pielęgnacyjny hara i dopiero teraz wiem co znaczy słowo uniwersalny. Domyje i doczyści wszystko zostawiając przyjemny zapach cytryny ale najważniejsze w nim jest to, że jest całkowicie naturalny. Dodaję go również do zmywarki i teraz wiem jak powinny wyglądać szklanki i kieliszki - naprawdę jest suuuupeeeer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od pewnego czasu kupuje fair sensitive i jestem zadowolona. Fajnie usuwa tłuszcz i faktycznie jest delikatny. Nawet myję w nim butelki po mleku mojego synka,a wcześniej mu kupowałam nuka,ale cena była na dłuższą metę powalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×