Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

tanie noclegi nad morzem !!!!!!

Polecane posty

Gość gość

witam, pisałam tu niedawno na ten temat ,lecz napisze raz jeszcze mam do wynajęcia letniskowe domki w naprawdę super cenie , więc do rzeczy w domkach znajduje się parter( kuchnia, w pełni wyposażona , lodówka , piekarnik, płyta indukcyjna , zmywarka , ekspress do kawy , pełny zestaw naczyń i garnków, łazienka kabina z hydromasażem , pralka , umywalka z lustrem , szafka , pojemnościowy elektryczny grzejnik wody 80 l pokój goscinny zestaw wypoczynkowy, komoda , telewizor led 40 cali ) pietro( 2 sypialnie w jednej 2 pojedyncze łóżka w drugiej łoże małżeńskie obok łóżka jest szafka i lampka nocna ) domki przystosowane są dla 4 osób każda dodatkowa osoba 10 zł na dobe zwierze 5 zł na dobe opłate klimatyczna 2 zł na dobe od osoby woda i scieki według licznika 8 zł /m3 (razem) prąd 0,5 zł 1 kwh według licznika ,któy jest niezależny i znajduje sie w każdym domku z osobna , domki są położone w przepięknej malowniczej spokojnej i mało tłocznej miejscowości karwia nad otwartym morzem w powiecie puckim na półwyspie helskim przy lesie do plaży 100 m niektóre domki z tarasu mają widok na morze cena wynajmu domku wynosi 180 zł /doba serdecznie zapraszem i polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście domki są ogrzewane znajduje się w nich po 5 grzejników elektrycznych konwektorowych o mocy 1500w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
180 zł i jeszcze liczniki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to taka wygórowana cena jak na ten standard ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjeżdżam od lat nad morzem co roku w inne miejsce ale takich jaj nie widzialam zeby placic za prad ścieki domek itd. Zawsze dostaje cene od osoby ewentualnie za pokoj i tyle. Blazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cennik ,który podałam obowiązuje w miesiącach październik -kwiecień w miesiącach maj,czerwic oraz wrzesień obowiązuje cena 270 zł ( wliczona opłata za prąd i wode) a w miesiącach lipiec, sierpień 380 zł ( wliczona opłata za prąd i wode )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w miesiącach lipiec i sierpień nie pobieram opłaty klimatycznej , oraz opłaty za zwierzęta , natomiast każda dodatkowa osoba w domku ( powyżej 4 osób) dopłaca 20 zł na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cene wynajmu składa sie to że domki są luksusowo wyposażone oddane do użytku w tamtym roku oraz położenie ośrodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na terenie ośrodka jest bezpłatny parking dla gości miejsca na grilowanie oraz plac zabaw dla dzieci całość jest ogrodzone i zamykana po 22 i obowiązuje zachowanie ciszy nocnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kombinujesz i sie beznadziejnie reklamujesz ze czytając twoje wpisy dochodze do wniosku ze kombinujesz za bardzo i będę się od takich okazji z daleka trzymała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie kombinuje , zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiertalaj z tą reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a możecie polecić jakiś tańszy nocleg w Warszawie? Bo hotele są bardzo drogie,znalazłam tańszy hostel blisko centrum PlanetHostel,może ktoś już tam nocował i napisze swoją opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokoje Aga w Pobierowie. 10 zł za osobę. Nigdzie nie płaciłam mniej niż tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, tanie noclegi gdynia mogę polecić tutaj http://www.pokojewgdyni.pl/ . Spaliśmy tutaj przez cały pobyt, było bardzo dobrze i wygodnie, nie musieliśmy się z dziećmi tułać autobusem bo wszędzie blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesabelle
Ja proponuję poszukać na Bookaparcie, mają akurat całkiem sporo fajnych noclegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jechaliśmy w tym roku na wakacje na Mazury koło Giżycka to nocleg znalazłem przez portal www.meteor-turystyka.pl . Ogólnie to warto szukać przez kilka stron jednocześnie, żeby faktycznie żadnej oferty nie przeoczyć. Akurat oni mają dość dużą bazę, nie wiem czy nie największą jeśli chodzi o internet. Wyszukiwarka dobrze działa, można sobie odznaczyć parametry noclegów które cię interesują i nie trzeba się przez wszystkie oferty przekopywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatne kwatery dla pracowników parę miesięcy temu znalazłem we Wrocławiu na stronie meteor24.pl. Oni mają też dużo obiektów bardziej turystycznych w bazie, także jest z czego wybierać, w zależności od tego czego się dokładnie szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj zarezerwowałem noclegi nad morzem przez portal meteor-turystyka.pl mają tam na prawdę dobrą ofertę w dobrych cenach Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romekkk
Polecam ogłoszenia naoclegowe na kwatery-nad-morzem.pl - tanie noclegi typu kwatery i domki oraz wiele innych obiektów noclegowych. Dobra witryna ogłoszeniowa dla osób oferujących noclegi nad Bałtykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast bardzo lubię wypoczywać nad morzem w Darłowie, malownicza miejscowość, dużo atrakcji, ale też miejsc w których można spokojnie odpocząć. Kolejna kwestia, to właśnie noclegi, ilekroć tam jestem to wybieram http://www.zamkowy.pl/ bardzo lubię to miejsce, jest pełne atrakcji, ale jednocześnie kameralne, wygodne, restauracja na miejscu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadettie
Zerknij na bazy noclegowe typu Booking czy Bookapart, mają sporo całkiem tanich kwater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300 zł za pokój w typie ciotki klotki? spadaj z tym zamkowym dziadostwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zerknąć na booking czy bookapart, maja sporo ciekawych noclegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×