Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiatek322

Kredyt hipoteczny z dopłatą MdM w Warszawie

Polecane posty

Gość kwiatek322

Planuję zaciągnąć kredyt hipoteczny z dopłatą MdM na zakup mieszkania na Bielanach w Warszawie. Planuję zaciągnąć kredyt w wysokości 315 tys zł. Wartość nieruchomości to 315 tys zł. Metraż to 57 m kw. Chciałabym na maksymalny okres kredytowania - czyli 30 lat. Łączna liczba osób w gospodarstwie domowym to 2+1. Oboje z mężem mamy umowy o pracę na czas nieokreślony oraz średni dochód na rodzinę około 7 tys zł netto. Myślicie, że mam szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadinka888
Wasze dochody są spore tak więc raczej nie powinniście mieć problemu z dostaniem tego kredytu. Nie napisałaś czy posiadasz wkład własny. Jeśli nie to warto byłoby się pospieszyć ponieważ od 1 stycznia 2015 roku będzie potrzebne ponad 10% . Na pewno powinnaś zastanowić się nad odpowiednim bankiem ponieważ raty potrafią być różne. Przegladałaś sobie rankingi w sieci? Jest ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiatek na początku sama przejrzyj sobie rankingi tak jak radzi koleżanka. Zerknij sobie na przykład tutaj: http://www.comperia.pl/ranking-kredytow-hipotecznych.html Na stronie znajduje się dobry ranking kredytów hipotecznych. Na spokojnie sama zdecyduj, który z nich może być dla Ciebie najlepszy. A potem po prostu umów się na rozmowę z doradcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek332
Dzięki dziewczyny za odzew. Tak czytałam sobie rankingi ale szczerze to im więcej tego czytam to większy mam mętlik w głowie :( Trochę się również boję zadłużania na 20 lat jednak w obecnych czasach co robić? Całe zycie wynajmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prockaaaa
Nie przejmuj się tak tym. Obecnie praktycznie każdy ma kredyt. Jakby tak się zastanawiać co będzie za 20 lat to człowiek by jedynie wynajmował i nic by z tego nie było. Za 20 lat po prostu nie miałabyś nic ponieważ kasa, która poszłaby na ratę kredytu poszłaby na wynajem... Po prostu postaraj się o kredyt na miarę Twoich możliwości. Nie za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdelka66
Przejmować to się mogą Ci, którzy brali kredyt we frankach szwajcarskich :P Ale to już z ich głupoty i chciwości ponieważ mieli bardzo niską ratę ale teraz muszą o wiele więcej spłacać. No nic... Polak mądry po szkodzie. A Ty autorko tak jak radzą inni przestań się tak zastanawiać bo będziesz tylko wynajmowała mieszkanie bez niczego swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelenda
O rany :D Widzę,że nie tylko ja tak rano wstaję co świt. A tutaj trzeba pracować. Czuje się ten spadek formy w czwartek jednak... .Ehhh... Wracając do tematu to sama ostatnio brałam kredyt hipoteczny. Konkretnie w Deutsche Banku. Wprawdzie wciskają wiele dodatkowych ofert ( na przykład musiałam sobie założyć fundusz...) ale z drugiej strony mieli najlepsze oprocentowanie kredytu tak wiec rata nie będzie taka wysoka. Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mdm wcale nie jest takie oplacalne, podobnie jak kiedyś rodzina na swoim. Kolega kupil meszkanie za 160 i placi przez 8 lat 800 z czymś a mi bank za taką sumę wyliczył też lekko ponad 800 z tym że on po 8 latach będzie więcej płacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ononiana
No to dziwna sprawa ponieważ bank przez pierwsze 8 lat spłaca odsetki w tym kredycie. Obecnie niektórzy już pracą wyższe raty. Może kolega jednak wziął wyższy kredyt? Nie tylko na zakup mieszkania ale również na remont? Tak również się zdarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaMMa
Ale to że próbują sprzedać dodatkowe oferty to nic dziwnego - trzeba być świadomym konsumentem i rezygnować z tych zbędnych. A na rankingach warto się opierać - ale nie na tych ze stron banków ale właśnie z niezależnych ekspertów finansowych: Money, Comperia, Bankier itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja4309
Niestety taki kredyt nie każdy otrzyma ze względu na wytyczne w projekcie. Dużo na ten temat dowiecie się za pośrednictwem strony http://www.kredytypozyczki.com/mdm/ , warto spróbować, bo zawsze coś taniej jest i można wiele zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×