Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia Casada

Pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz

Polecane posty

Witajcie, poszukuję konsultantów do firmy kosmetycznej Casada Beauty. Marketing sieciowy daje wolność wyboru, co do tego ile się chce pracować, gdzie i kiedy, czy będzie to praca dodatkowa, czy główne nasze zajęcie. Polecam i zapraszam :-) www.casadabeauty.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby jeszcze zarobki były takie jakie chcesz :) MLM to zwykła ściema, pseudo biznes dla naiwnych. Jakby to miało być głównym zajęciem, to proponuję od razu napisać do MOPS-u prośbę o lokal socjalny i zapomogę dla ubogich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle Twoja wypowiedź jest "rewelacyjna"... Marketing sieciowy to sposób na uzyskiwanie dochodu pasywnego, tak jak najem nieruchomości, czy inwestowanie na giełdzie. Właśnie na tym to polega i dlatego polecam to każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym pasywnym dochodem jaki dostaniesz działając w MLM jest zasiłek dla bezrobotnych albo zapomoga z MOPS :D Pisząc takie głupoty tylko pokazujesz, że nie wiesz o czym mówisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Misiak
Pani Kasiu, reprezentuje inna firme, rowniez niemiecka i z podobnym produktem glownym (choc nieco bardziej rozbudowanym, bo laczy w sobie jonoforeze, ems i radiofrekwencje), ale z tego, na ile udalo mi sie zrozumiec Panstwa plan marketingowy, to u nas moze Pani zarobic lepsze pieniadze i to w Euro. :) Zapraszam na moja strone internetowa, jest tam takze odnosnik do mojego sluzbowego profilu na FB, zapraszam do zapoznania sie z nasza firma i prosze o informacje, czy istnialaby mozliwosc spotkania osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Misiak
zapomnialem podac adresu strony, przepraszam. :) www.rqs.rzetelnafirma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Marketing sieciowy to sposób na uzyskiwanie dochodu pasywnego, tak jak najem nieruchomości, czy inwestowanie na giełdzie" :D "Właśnie na tym to polega i dlatego polecam to każdemu." :D xxx dobra starczy na dzis na zawał p*****lne w końcu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzetelna firma :) Jak ktoś pisze coś takiego, to od razu wiadomo, że to ściema.To tak jak polityk podczas kampanii wyborczej mówiący: "zagłosujcie na mnie, bo jako jedyny jestem uczciwy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Michał Misiak: Widzę, że znalazł się kolejny naciągacz, który próbuje wkręcić ludzi w jakieś gowno, tym razem niemieckie. Powiedz mi co to da, że dostaniesz wypłatę w euro? Przecież waluta jest wymienialna. Nie ma znaczenia czy płacą w złotówkach, euro czy dolarach ugandyjskich, wynagrodzenie jest takie samo. Nie trzeba być ekonomistą, żeby stwierdzić że pierniczysz. Widzę, że mlm-ki wznoszą się na szczyt swoich możliwości intelektualnych, żeby tylko kogoś naciągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal Misiak
@El Camillo: Wyplata w Euro daje tyle, ze sam decyduje, kiedy walute sprzedaje, zatem moge regulowac to, ile bede mial zlotowek. Myslalem, ze ktos tak wielce wyksztalcony jak Ty wie o takich rzeczach. A domeny Rzetelna Firma nie wymyslilem sam, tylko naleze do tegoz programu, ktorego patronem jest KRD i to oni te domene nadaja. Zatem po raz kolejny udowodniles, ze wypowiadasz sie w temacie, ktorego kompletnie nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Wyplata w Euro daje tyle, ze sam decyduje, kiedy walute sprzedaje, zatem moge regulowac to, ile bede mial zlotowek. @ @ @ Co za debil :D hahaha Większych głupot nie słyszałem :P Ty niczego nie regulujesz, chyba, że swój pusty łeb :D Rozumiem, że złotówek, dolarów, funtów, koron czy rubli nie da się sprzedawać? Bo wielki finansista z MLM tak powiedział :D - - - @ @ @ Myslalem, ze ktos tak wielce wyksztalcony jak Ty wie o takich rzeczach. @ @ @ Ty lepiej tyle nie myśl, bo zostaniesz myśliwym :) A od mojego wykształcenia się odczep. Jest ono wystarczające. Sam lepiej zajmij się swoimi kosmetykami, bo do tego nie trzeba żadnego wykształcenia ;) -- @ @ @ A domeny Rzetelna Firma nie wymyslilem sam, tylko naleze do tegoz programu, ktorego patronem jest KRD i to oni te domene nadaja. Zatem po raz kolejny udowodniles, ze wypowiadasz sie w temacie, ktorego kompletnie nie znasz. @ @ @ Nieważne. Ale przystąpiłeś do tego programu całkowicie świadomie. A gdy naciągacz wybiera sobie domenę "Rzetelna firma" to chyba jest hipokryzja, nie? Ty już w poprzednim wpisie udowodniłeś, że jesteś kompletnym dyletantem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal Misiak
Po pierwsze: prosze mnie nie obrazac bez przyczyny. Po drugie: jesli nie zrozumiales mojej wypowiedzi dotyczacej w zarabiania w Euro, to dopytaj, o co dokladnie chodzilo, a nie krytykuj. Chodzilo o to, ze sam decyduje, czy sprzedaje Euro, gdy jest po 4,1, 4,2zl i w ten sposob moge "regulowac" wysokosc swojego wynagrodzenia w PLN. Po trzecie: skad wniosek, ze moja firma sprzedaje kosmetyki? Wypowiadasz sie na temat czegos, o czym nie masz jakichkolwiek informacji - nie dzialamy w branzy kosmetycznej. :] Po czwarte: przystapilem do programu Rzetelna Firma swiadomie, gdyz spelnialem warunki uczestnictwa. Moja wiarygodnosc byla i stale jest weryfikowana przez KRD BIG S. A., co mozna sprawdzic na stronie rzetelnafirma.pl podajac moj NIP 6141560477 lub na mojej stronie klikajac w baner Rzetelnna Firma. Po piate: prosze o podanie minimum jednej osoby, ktora na cokolwiek naciagnalem. Moimi klientami sa salony kosmetyczne, studia urody, osrodki spa, szpitale, kliniki, sanatoria itp., czyli firmy i instytucje, ktore naszych urzadzen potrzebuja i na ktorych zarabiaja wykonujac zabiegi platne. Dodatkowo dzieki patentom jestesmy jedyna firma na swiecie oferujaca produkty z technologia MST, co jest rewolucja na rynku urody, czego potwierdzeniem sa nasze raporty finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Po pierwsze: prosze mnie nie obrazac bez przyczyny. @ @ @ To nie jest żadna obraza. Bardziej stwierdzenie faktycznego stanu :) - - - @ @ @ Po drugie: jesli nie zrozumiales mojej wypowiedzi dotyczacej w zarabiania w Euro, to dopytaj, o co dokladnie chodzilo, a nie krytykuj. Chodzilo o to, ze sam decyduje, czy sprzedaje Euro, gdy jest po 4,1, 4,2zl i w ten sposob moge "regulowac" wysokosc swojego wynagrodzenia w PLN. @ @ @ Wszystko zrozumiałem, jesteś deklem który sam nie wie co pisze. W ten sposób możesz czekać do usranej śmierci aż złotówka się osłabi a to prędko się nie stanie, bo od lat utrzymuje się mniej więcej na tym samym poziomie. Mnie pracodawca przelewa w PLN a też mogę sobie pójść do kantoru i wymienić na każdą możliwą walutę i czekać jak ty. Tylko pytanie "po jaką cholerę"? Rachunki trzeba opłacać na bieżąco, więc nie powiesz "zapłacę za miesiąc bo czekam aż więcej zyskam na wymianie waluty" :) To co gadasz to jest typowa ściema. Jesteś zwykłym mlm-owskim naciągaczem, którzy kombinuje jak zwerbować ludzi do swojej piramidki. - - - @ @ @ Po trzecie: skad wniosek, ze moja firma sprzedaje kosmetyki? Wypowiadasz sie na temat czegos, o czym nie masz jakichkolwiek informacji - nie dzialamy w branzy kosmetycznej. @ @ @ Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie debilu :) "Moimi klientami sa salony kosmetyczne, " :D Poza tym jakbyś był choć trochę rozgarnięty, to dobrze przeczytałbyś mój wpis. Nie chodzi mi o to czy sam sprzedajesz kosmetyki ale ogółem. Najwięcej firm MLM właśnie to robi, a przynajmniej te kosmetyczne nachalnie się reklamują choćby na Kafe. Osobiście to gowno mnie to obchodzi co sprzedajesz. Wszystko to jeden szajs ;) - - - @ @ @ Po czwarte: przystapilem do programu Rzetelna Firma swiadomie, gdyz spelnialem warunki uczestnictwa. Moja wiarygodnosc byla i stale jest weryfikowana przez KRD BIG S. A., co mozna sprawdzic na stronie rzetelnafirma.pl podajac moj NIP 6141560477 lub na mojej stronie klikajac w baner Rzetelnna Firma. @ @ @ WOW! Chcesz dostać medal? Te warunki uczestnictwa muszą być tak mocno wyśrubowane, że mało kto się tam dostaje. Normalnie sama elita :P - - - @ @ @ Po piate: prosze o podanie minimum jednej osoby, ktora na cokolwiek naciagnalem @ @ @ Wszyscy użytkownicy Kafeterii! Nie wiem czy jakieś osoby stąd dały się nabrać na te twoje pierdoły ale każdy czytelnik tego forum jest twoją potencjalną ofiarą. Choćby z tym śmiesznym argumentem, że niby płacąc w innej walucie pracownicy zarobią więcej wprowadzasz ludzi w błąd. - - - @ @ @ Moimi klientami sa salony kosmetyczne, studia urody, osrodki spa, szpitale, kliniki, sanatoria itp., czyli firmy i instytucje, ktore naszych urzadzen potrzebuja i na ktorych zarabiaja wykonujac zabiegi platne. @ @ @ I z pewnością sami się do was zgłaszają, bo bez jakiś mlm-owskich gowien nie daliby sobie rady ;) Typowa mlm-owska bajka. Gdyby tak było, to nie musiałbyś tak desperacko spamować na Kafeterii :) Płatne zabiegi? Też wielkie odkrycie. Przecież oni z tego żyją. Jeszcze powiedz, że to ty im dajesz zatrudnienie to już będzie dobre zakończenie bajki :P - - - @ @ @ Dodatkowo dzieki patentom jestesmy jedyna firma na swiecie oferujaca produkty z technologia MST, co jest rewolucja na rynku urody, czego potwierdzeniem sa nasze raporty finansowe. @ @ @ A co ma piernik do wiatraka? Jak się mają raporty finansowe do technologii używanej przy produkcji? Na technologii się nie zarabia. Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz i jesteś zwykłym mlm-owskim pajacem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością osoba ubiegająca się o dane stanowisko rozpowiada to całemu światu, żeby przysporzyć sobie konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz pracy zdalnej ? nie mogłeś lepiej trafić! warto zajrzeć i poszperać! Znajdziesz coś co może Cię zadowolić - rekrutacyjnarewolucja.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×