Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marheweczka32

Ruda i brunet jakie dziecko?

Polecane posty

Gość marheweczka32

Ja rudowłosa,jasna karnacja,niebieskie oczy czyli typ urody celtycki. Mój facet to brunet z ciemną karnacją typ południowy. Jaki będzie nasz dzidziuś ? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo rude albo czarnowłose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy tez od waszych rodzicow jak wygladali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być ciemny bląd, albo czerwone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczny będzie! a jeśli chodzi o kolor włosów i karnację to nie przewidzisz tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze bachor bedzie ciemny. prawa mendla. trzeba bylo uwazac na biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oczywiscie, ze bachor bedzie ciemny. prawa mendla. trzeba bylo uwazac na biologii ot i kultura przemówiła. Nie bachor tylko dziecko, nawet jeśli ze związku nieformalnego. Tego typu określenia się już nie używa. A jeśli chodzi o biologię i prawo dziedziczenia to gen decydujący o rudym kolorze włosów jest genem recesywnym a nie dominującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to ważne i tak bedziesz kochać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka ruda
Mam kilka przykładów ze swojej najbliżej rodziny. 1. Moja mama ruda, tata brunet - ja ruda, brat blondyn 2. Moja najbliższa kuzynka ruda, mąż brunet - dzieci dwoje jedno czarne, drugie blond 3. Ja ruda, mąż blondyn - dziecko blond 4. Brat blondyn jego żona brunetka dzieci - jedno czarne, drugie rude :) 5. babcia brunetka, dziadek brunet troje dzieci - dwoje blond, jedno (moja mama ruda jak mama dziadka właśnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie rude. U mnie sąsiad brunet i jego żona ruda - szóstka dzieciaków rudzielce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O fu jakbym byla ruda to bym adoptowala dziecko, albo in vitro z cudzej komorki jajowej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rudy wygra niestety albo i stety bo rudzi są wyjątkowi ,po co ma być taki jak większość populacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom kultury na tym forum mnie osłabia rude dziecko nie zawsze ma piegi i blada karnacje ale widzę zr ktos jest mocno uprzedzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wydaje że dziecko bedzie jednak rude (pracuje jako położna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje "wydawanie" to wiesz gdzie sobie wsadź ty położna za dychę :o Ja jestem ruda, a mój mąż szatyn mamy troje dzieci. Dwoje szatynów jeden blondyn żeby dziecko było rudę oboje rodzice muszą być nośnikami zmutowanego genu mc1r mogą to być nawet ludzie kompletnie nierudzi, a noszący ten gen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję ci tego stresu, 25% szansy, że urodzi się rudy chłopiec :o Rude dziewczynki są śliczne, wiadomo, ale chłopiec to porażka. Współczuję, ja bym nie spała po nocach. Trzymam kciuki, żeby urodziło się z ciemnymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ma rację jeżeli twój mąż nie jest nośnikiem tego geny to dziecko nigdy nie urodzi sie rude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej same rudzielce fuujjjj ama sasiadke ruda z dwójka rudych dzieciaków - złote dzieci fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ruda (naturalna) mąż brunet i córka ma włosy ciemny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudobrunatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jeśli ludzie którzy piszą fuj rude brzydkie itd.....mieli by chore a piękne ciemnowłose dziecko byliby szczęśliwi bo ja nie .   Największe nieszczęście to choroba a nie kolor włosów. Ja osobiście nie mam uprzedzeń do kolorów. Czasem warto zastanowić się co się pisze lub mówi bo słowa mogą być następstwem niepowodzeń jakie mogą Cię spotkać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×