Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny czy ten test oznacza ciąże???

Polecane posty

Gość gość

Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko no i do tej pory się nie udawało i mam pytanie jak oceniacie ten mój test bo nie wiem czy mogę się cieszyć...Jutro idę do lekarza ale nie mogę wytrzymać dlatego pytam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje ;), ciąża prawie pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczesna ciąża... Ale.gin chyba jutro nie potwierdzi bo przy takich testach zazwyczaj na usg nic nie widać(tzn serduszka)... Nie mniej jednak gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... to może będzie widać pęcherzyk ciążowy chociaż :) jutro zrobię jeszcze jeden test i może kreska będzie wyraźniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie ciaza, ja mialam identyczna kreske raz od razu a raz po 15 minutach od wykonania testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja miałam.podobny pierwszy a drugi.zrobiony następnego.dnia już byl wyraźniejszy... Do gina poszłam równy rydz po tym moim bladziochu i jedyne co bylo widac to typowo.ciążowe.endomertium... 2 tyg później piękne serducho;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki A czy robiłaś wcześniej testy ciążowe? Pytam ,bo widzę że te blade kreseczki to testy z 40 i 41dc,ja obecnie mam 42 dc ciąży a testy negatywne :( I uznałam,że na bank nie jestem bo tak późno to testy powinny wychodzić z pięknymi dwoma kreskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym cyklu to pierwsze testy, które robiłam. A tak późno bo mam nieregularne miesiączki różnie to bywało od 34 do 44 dni nawet więc dlatego tak to wyszło. Jutro powtórzę test tylko z porannego moczu i zobaczymy co wyjdzie. Może też odczekaj ze 3 dni i powtórz test jeśli masz podejrzenia, że możesz być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam test w 30 dc i wyszly dwie grube krechy. No ale skoro miesiączkujesz nieregularnie nie wiadomo kiedy byla owulacja. Gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ciężko jest trafić na owulację, ale myślę że była tak ok 17 dc. Kurcze no nie wiem co myśleć, ale mój mąż ostatnio zauważył że często jestem zmęczona i wiele rzeczy mi się nie chce. Poza tym, mierze temperaturę i mam 37 stopni więc chyba coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na 100 % pewna ciąża. Jeszcze raz gratuluję :). Z ciekawości zapytam. Długo się staraliście? Ja w pierwszą ciążę zaszłam przy pierwszym podejściu , a teraz już rok się staramy i nic :(. A chciałabym rodzeństwo dla mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staraliśmy się 3 miesiąc. Myślałam,że będzie dłużej bo nieregularne miesiączki, możliwy brak owulacji. I wym miesiącu odpuściłam sobie, nie myślałam o tym nie było kiedy no i się chyba udało :) Głowa do góry na pewno się uda tylko nie trzeba się tak na tym skupiać :) chociaż wiem że jest to trudne. Może pójdź do lekarza, być może będzie trzeba zrobić jakieś badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOIM ZDANIEM CIAZA GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam badania ja, robił badania mąż. Wszystko ok. Chodzę na monitoring cyklu. Mam już córkę, ma 16 miesięcy u chciałabym żeby miała rodzeństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za wszystkie gratulacje :) mam nadzieję, że jutro się nie rozczaruje. Na pewno się uda, 3 mam kciuki bardzo mocno bo wiem jak to jest ogladać negatywne testy, albo zdjęcia koleżanek które chwalą się brzuszkiem ( ja płakałam jak to oglądałam ) i mówiłam że to nie sprawiedliwe, że inni nie chcą dzieci i je maja a Ci którzy chcą nie mogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lece laski spać :) jak chcecie to jutro po wizycie u lekarza mogę się odezwać i albo się pochwalę jeszcze raz albo będzie smutna wiadomość... Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie u mnie w rodzinie ostatnio przyszły na świat dwa maluszki i to takie przygnębiające dla mnie :(. A Ty pomyśl nad zrobieniem poziomu hcg z krwi, bo lekarz może jeszcze nic nie zobaczyć na takim etapie. I jeśli tak by było to nie martw się, tak bywa. To normalne i trzeba cierpliwie (wiem, że to trudne) czekać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli się okaże że nic nie widać to w środę polecę na badania z krwi... Alę myślę, że będzie chociaż widać pęcherzyk ciążowy ( prawdopodobnie owulacje miałam 31 października, pierwszy test zrobiłam 22 listopada tj na zdjęciu widać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam dzisiaj jeszcze jeden test tylko z rana....iiii...... gruba czerwona kreska!!! Yupiii :) :) więc wszystko już jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratki! dużo zdrowia dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×