Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oszustwo w sieci sklep internetowi amimperial.pl i szokomoda allegro

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich, uważajcie na dokonywanie zakupów na allegro w szokomoda.pl, mają również stronę internetową. Drugi sklep to amimperial.pl są nieuczciwi. Jeden wątek został już poruszony na gazeta.pl ostrzezenie.html ich pozytywne opinie są nagrane. Nie oddają ludzi pieniędzy za zamówienia. Firma jest jednoosobowy i zakłamana kobieta wprowadza wszystkich w błąd, jakoby firma była duża i mają problemy z organizacją. Bzdura wodzi ludzi za nos i nie chce zwracać pieniędzy. Nie odpisuje na maile, nie odbiera telefonów. Sprawa trafi na policję. Bardzo proszę o nagłaśnianie tej sprawy w sieci, żeby ludzie nie dali się nabrać! Zachęcam do postów ludzi poszkodowanych, czym więcej będziemy o tym pisać tym mniej będzie takich firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Ja juz jakiś czas nie kupuję na allegro, nacięłam się nie raz. Poza tym wydaje mi się, że znacznie zawyżają ceny. Ostatnio znalazłam tu http://www.tzch.pl/ spora ilość rzeczy takich jak można dostać na allegro tyle, że w atrakcyjniejszych cenach. Chyba zacznę tam zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×