Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Torebki Nucelle są skórzane czy to chiński badziew

Polecane posty

Gość gość

Czytalam rozne opinie w Interncie, postnowilam zapytac was tutaj. Upatrzylam sobie torebke firmy Nucelle i intresuje mnie jakosc ich wyrobow. Na stronie jest napisane, ze to torebki ze skory, ale dziewczyny na wizazu pisaly, ze torebki szybko sie niszcza, "skora" peka itd. Jakie sa wasze doswiadczenia z ta firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina4197
Mam torebkę z tej firmy i naprawdę sobie chwalę. Super wykonanie i jakość. Może zależy to od modelu. Nawet bardzo markowe torebki zaliczają "wpadki". "Choruję" na torebki więc coś o tym wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam torebkę z nucelle i dobrze mi się ją nosi, chociaż była stosunkowo droga. Mam prawie że identyczną z allinside.pl i za dużo mniejsze pieniądze i w sumie to teraz wyznaję zasadę że nie ma co przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaxxxxx
ja też się zastanawiam nad zakupem torebki Nucelle i dla swojego chciałam tam kupić portfel, żeby nie był zły, że on nic nie ma:P moja siostra kupiła śliczną torebkę w "Soro.pl" nazwa prosta do zapamiętania a z moją pamięcią to plus:D. Zastanawiam się konkretnie nad tą http://soro.pl/Torebka-czarna-skorzana-do-reki-3000 czytam tak jak Wy opinie o marce Nucelle i chyba zaryzykuje. Zaryzykuje też w tym Soro. Zobaczymy, a jak nie zapomnę to zdam relację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaxxxxx
o widzę, że nikt jeszcze po mnie nie pisał:) Postanowiłam wrócić i zdać Wam relację. A więc tak: Torebka rzeczywiście bardzo ładna i wykonana elegancko. Mam ją krótko, więc ciężko powiedzieć jak się będzie sprawować później. Pierwsze wrażenie super, przede wszystkim mój model, ten co Wam wklejałam już http://soro.pl/Torebka-czarna-skorzana-do-rek i-3000 wybrałam dlatego, że nie często mnie stać na droższe torebki a ta ma łączone kolory i w sumie to mogę ją nosić do czarnego i czerwonego i zielonego. Taka fajna uniwersalna torebka więc jestem zadowolona. Jedynie z czego nie jestem to z tego, że teraz na wszystkie torebki Nucelle wprowadzili najniższe ceny w porównaniu z innymi sklepami- o 10% taniej a to jakieś 30-40 złotych taniej a ja się niestety nie załapałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu Anka
Samanta dzięki za radę. Kupiłam swoją torebkę o ponad 60 zł taniej ale ja załapałam się na 15%. Kupiłam na www.soro.pl tam gdzie pisałaś. Porównywałam gdzie się dało chyba cały dzień siedziałam nad tym i padło na to Soro.pl:) Na allegro też patrzałam ale oni ponoć nie mają towaru fizycznie tylko dopiero zamawiają i to idzie ok 15 dni. Ja w Soro.pl czekałam 2,5 dnia. Trochę się boję przez allegro bo dla mnie to taki bazar. Sklep to zawsze sklep, zwłaszcza jeśli chodzi o torebki tej klasy. Swoją drogą wracając do tematu z początku wątku mogę Wam z czystym sumieniem polecić te torebki. Ja przynajmniej jestem mega zadowolona. Mój facet nawet po raz pierwszy stwierdził, że mam ładną torebkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam1981
Nie znam się na torebkach bo nie jestem kobietą, ale dla swojej żony kupiłem w tym sklepie co polecacie wyżej, bo tanio mieli faktycznie, poza tym czytałem opinie gdzie indziej o tym www.soro.pl i tym się kierowałem. Co mogę powiedzieć..? Żona zadowolona, bo już zawsze chciała mieć torebkę tej firmy (ja wiedziałem jaki model) w praktyce, jak to stwierdziła okazała się nawet ładniejsza niż na zdjęciu i optycznie większa a w jej przypadku to na plus, bo zawsze wysypują jej się różne cuda z torebki. Jeśli ja miałbym oceniać to chyba są w porządku, skoro nie bałem się, że ją zawiodę prezentem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 32
Ja zdążyłam tam kupić, ale Sklep Soro.pl kończy swą działalność od 5 lipca i będą zajmować się całkiem inną branżą . To takie info dla tych którzy chcą załapać się na niższą cenę torebek Nucelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór nucelle mają w sklepie zapachtorebki.pl i innych marek co prawda torebki nie kupiłam ale etui skórzane na telefon, rewelacja, dostawa expresows

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również nie narzekam, z tym, że swoją kupiłam (już drugi raz) w stylowagalanteria.com Jestem z natury nieufna, ale że strona na fb https://www.facebook.com/stylowagalanteria/ wydawała sie obiecująca -że nie firma krzak to zaryzykowałam i jestem zadowolona. Mogę polecić. Ja kupiłam ten model https://stylowagalanteria.com/torebki-skorzane/850-modna-kontrastujaca-damska-torebka-czarna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam spam. Ten watek to sam spam reklamowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fashionerka88
ja jestem zadowolona z torebek Nucelle- dobre jakościowo i starannie wykonane. Pierwszą kupiłam 2 lata temu - taką z kocimi uszami i do teraz mi służy. Ostatnio kupuje ( nie tylko nucelle) w https://stylowydodatek.pl/29-torebki#/producent-nucelle , bo maja dobre ceny, rzeczową obsługę i świetne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamiarze-szmaciarze-smieciarze. Zasmiecacie forum, szukacie frajerow. Ludzie wiedza ze to co piszecie to reklama, nikt nie czyta waszych postow. SAMI ZE SOBA GADACIE, jak czlowiek chory psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

ty jesteś chory/chora psychicznie i chyba masz jakieś problemy ze sobą. Gdyby nie ten wątek to pewnie nie kupiłabym tej torebki a tak kupiłam i jest bardzo ładna ale nie napisze gdzie bo znów wyjdzie, że reklama. 

Ciekawe skąd te posądzanie o reklamę...pewnie Nucelle to twoja konkurencja hahaha 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madix

można czasem niezłe okazje upolować bezpośrednio u nich: https://nucelle.pl/pl/79-promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×