Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

28 tydz i krwawienie

Polecane posty

Gość gość

Mialam jakoes krwawienie przez godzinę ale przestalo, od wczpraj w sumie nic sie nie dzieje, tylko sie zastanawiam czy moze powinnam byla isc, mam wizyte w szpitalu w pon wiec zapytam co to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ktokolwiek na forum ma to wiedzieć? Od tego są lekarze a nie forum. Już dawno powinnas była iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym juz dawno była w szpitalu na twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast śmigać do szpitala to siedzisz na kafe i czekasz "do poniedziałku " ? Każde krwawienie w ciąży może być niebezpieczne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo kobiet ma krwawienie w ciazy przez chwile a to nic takiego, ale skoro ustalo to pewnoe wszystko jeat ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i będziesz siedziała prawie tydzień na du/pie? jak mozna być tak nieodpowiedzialnym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAŻDE krwawienie w ciąży należy skonsultować z lekarzem, więc gościu z 19.16 nie pierdziel głupot, bo nie wiesz co się dzieje w jej macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czujes ruchy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie udaj sie do lekarza, u mnie byl to objaw odklejajacego sie łożyska i straciłam malucha w 26tyg ciazy, u Ciebie moze to nie byc nic zlego nie mniej jednak takie rzeczy trzeba konsultowac z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czuje ruchy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym pojechała odrazu dp szpitala jak bedziesz znowu miala jakies krwawienie bo tego nie mozna lekceważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kazdym glupstwem lecialam do szpitala na izbe przyjec. Dzieki temu mam teraz trzytygodniowa corcie :-) ty tez nie zwlekaj. Nie chcesz chyba pisac na forum o porodzie martwego dziecka. Sorry, ze tak brutalnie, ale w ciazy nie nalezy lekcewazyc zadnego krwawienia, szczegolnie jesli to jasno czerwona krew. Moze to czop sluzowy ci odszedl ? I moze masz rozwarcie? Nie marnuj czasu, jedz do szpitala. Tu chodzi o zycie twojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jak można być tak GŁUPIM i TĘPYM żeby lekceważyć krwawienie w ciąży!! I to w 28 tygodniu!Zależy Ci w ogóle na tym dziecku durna babo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakieś durne prowo, żadna normlana kobieta w na tyle zaawansowanej ciąży (gdzie w razie co dziecko można by uratować) nie lekceważyłaby krwawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dużo kobiet ma krwawienie" skąd ty takie idiotyczne statystyki bierzesz? Dużo kobiet tez traci ciąże. Każda godzina zwłoki perzy ciąży w tym tygodniu to mniejsze szanse dla dziecka, może to czop, może dziecko powinno dostać leki na rozwój płuc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miala krwawienie a okazalo sie ze to przez homoroidy, w takim tyg to wszystko jest napięte i rzeczywiscie moze cos krwawic, ale faktycznie trzeba bylo pojechać do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zawsze panikuja jak sie cos dzieje albo i nic się niedzieje, dawniej kobiety same sobie radzily nie bylo przychodni i rodzily w domu a teraz byle gowno i leca do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U jednej ciezarnej nie bedzie to nic zagrażającego ciąży, a u innej może być oznaką dużego niebezpieczeństwa dla malucha. Ja nie wiem jak można być tak nieodpowiedzialną kobietą jak autorka i nie udać sie do szpitala, chyba ostatnią rzeczą jaką bym zrobiła to pytanie na kafe co może być powodem, w takiej sytuacji czas sie bardzo liczy. Lepiej isc do lekarza o raz za duzo lub raz za malo, sorry ale krwawienie na tym etapie normalne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*zamiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za głupie babsko :o Jasne czekaj do poniedziałku a potem będzie płacz i zgrzytanie zębami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jestem autorka o ppwiem wam ze wszystko jest w porzadku, nie wiem co to bylo ale coreczka ciagle sie rusza wiec to noe bylo nic powaznego, fakt moze ppwinnam byla jechac do szpitala ale coz nic sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak miałam takie krwawienie to okazało się ze mam rozwarcie na 2cm no ale jaj ty wiesz lepiej co ci jest to spoko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to po co założyłaś ten temat skoro wiesz dobrze że to nic takiego? Gdyby krwawienia w ciąży byłby normą nie trąbiliby wszędzie o tym, że każde takie wydarzenie należy skonsultować z lekarzem. Oby było wszystko dobrze tak jak mówisz, ale moim zdaniem zachowałaś się bardzo nieodpowiedzialnie i beztrosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to nieodpowiedzialna idiotka. Widać, że ciąża z wpadki, gówniara pewnie bez szkoły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja naposalam ten post wlasnie znowu doatalam krwawienia lece do lekarza, mialyscie racje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka dostała krwawienia w 24 tc. Było to takie plamienie, stwierdziła że nic się takiego nie dzieje. Poczekała do rana i niestety poroniła tego samego dnia. Lekarze stwierdzili, że podczas pierwszego krwawienia już odklejało jej się łożysko. Gdyby wtedy trafiła do szpitala, dostałaby leki i być może udałoby się dziecko uratować. Niestety trafiła za późno i jedyne w czym jej pomogli to w skrobance... Ja nie wiem skąd się takie baby nieodpowiedzialne biorą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazde krwawienie w ciazy jest nie bezpieczne,ja bym od razu jechała nie wazne czy dziecko sie rusza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja autorka, wrocilam ze szpitala, mamwciaz bakterie w moczu, mialam jakis czas temu i spedzilam 2 tyg w domu ale widac nie zniknely, poza tymmam wysoki cukier, lekarz powiedzial ze jak bede w nocy krwawic to mam szybko jechac dp szpitala, to tyle nie znalazl innej przyczyny ale sama nie wiem czy od bakterii sie krwawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to tylko bakterie to moze nie bedzie tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzicie to tez zależy na jakiego lekarza się trafi pierwsze słyszę że krwawi się od bakterii w moczu, w pierwszej ciąży miałam bardzo często stan zapalny dróg moczowych i nie krwawiłam! natomiast w drugiej krwawienie w 14 tyg od razu pojechałam do szpitala, od razu mnie zatrzymali mimo że krwawienie ustało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×