Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

depilacja laserowa, okolice bikini

Polecane posty

Gość gość
Skończyłam depilację bikini łącznie 6 zabiegów w Laser Delux w Płocku. Skóra idealnie gładka nie muszę wcale już golić okolic intymnych. Myślę, że to były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze! https://www.laserdelux.pl/plock/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naawi
Polecam taki zabieg, dobrze wykonana epilacja gwarantuje Ci piękną skórę. Ja swoją wykonuję w CZS Damian, bardzo skutecznie i profesjonalnie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najnowsze najlepsze lasery do depilacji mają w Beauty Skin, jeśli usuwać owłosienie bezpiecznie i rzeczywiście na długi czas to polecam ich. Jest niestety ciągle sporo gabinetów pracujących na przestarzałym sprzęcie, często mało dokładnym i do tego bolesnym. Tutaj dbają o klienta pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczka

Ja się zdecydowałam na depilację laserową i to była moja najlepsza decyzja. Byłam w Vici Clinic u pana Bartosza na kilku seansach. Od tego czasu mam spokój, włoski nie odrastają. Wszystkim polecam to wygodne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginnka

Depilacja bikini to najlepsza rzecz na jaką się zdecydowałam, doceniam to szczególnie latem 🙂 Miałam depilacje laserem vectus w  https://www.depicare.pl/ Polecam naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8eata

Polecam Beauty Kingdom, rewelacyjna klinika urody i medycyny estetycznej. Chodzę do nich na depilację bikini i nóg, miałam dwa zabiegi do tej pory i mam nadzieję, że jeszcze jedno i pozbędę się włosków. Polecam, fajna i bezbolesna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam depilację laserową bikini w Tesoro Clinic, teraz widzę, ze  mają dużo promocji, pewnie koronawirus daje się we znaki... Dobry moment żeby skorzystać! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W krakowie robilam pachy w lk medzie. swietny personel, zabieg raczej bezbolesny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×